Skocz do zawartości

Ojców 2011- reaktywacja Zrytego Beretu


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy gorąco wszystkich chętnych na spotkanie pt.

„Ojców 2011- reaktywacja Zrytego Beretu

Zaproponowany wcześniej termin 11-13 XI 20011 w temacie:

 

http://forum.karawaning.pl/topic/4284-nagroda-zrytego-beretu/page__pid__220660__st__165?do=findComment&comment=220660

 

wydaje się być odpowiednim ( mamy trzy dni na szaleństwa i przygody ).

 

Oczywiście można ten termin jeszcze przedyskutować.

 

Chętnych do obejrzenia spotkania z roku 2009 odsyłam do tematu:

 

http://forum.karawaning.pl/topic/4237-ojcow-nie-konczmy-sezonu/page__p__101114__hl__%2Bojc%C3%B3w+%2B2009__fromsearch__1?do=findComment&comment=101114

 

W tym roku należy się przygotować na:

 

1. Olimpiadę jak co roku

 

2. Dłuuuugiiiie spacery (można zgłaszać propozycje może jakieś dolinki podkrakowskie)

 

3. Konkurs na najładniejsze nakrycie głowy czytaj beret –„ Zryty beret”- specjalnie wybrane jury zajmie się wyborem miss/mister „Zrytego Bereta” – załogi proszone są o przygotowanie ww.

 

4. A przede wszystkim należy przywieź dobre humory ÔÇŽ.

 

5. Dodatkową atrakcją może być

Pojedynek zwaśnionych grup (trzeba będzie je stworzyć :hehe: ) – można będzie wyrównać rachunki

na poligonie w Barbarce oczywiście dla chętnych

 

 

http://www.firmafaro.pl/kontakt.htm

 

 

proszę o zgłaszanie chęci udziału w tej grze wojennej – wymaga to wcześniejszych uzgodnień itd.

 

 

Wszelkie inne propozycje mile widziane.

 

 

 

Niniejszym rozpoczynamy temat proszę o akceptację terminu i zgłaszanie chęci przyjazdu

 

Bo oczywiście nie kończymy jeszcze sezonu”

 

 

Lista chętnych

1. Yabulon-ki 2+2

2. darek126n 2+1

3. .......................

Edytowane przez darek126N (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No my się oczywiście zgłaszamy. termin może być, szkoda, że koliduje z Beskidnikami, a miałem nadzieję na połączenie obu grup.

Co do Barbarki to warto by się zastanowić, może być fajna zabawa, tylko czy będziemy mieli na tyle siły, żeby się ganiać po poligonie . pub2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my się oczywiście zgłaszamy. termin może być, szkoda, że koliduje z Beskidnikami, a miałem nadzieję na połączenie obu grup.

 

oficjalnie nie ma jeszcze chyba zaklepanego terminu :niewiem:

może uda się wypracować jakiś kompromis :ok:

 

sam podrzuciłem ten termin, w tamtym wątku więc :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oficjalnie nie ma jeszcze chyba zaklepanego terminu :niewiem:

może uda się wypracować jakiś kompromis :ok:

 

Jestem za wypracowaniem kompromisu wkońcu wszyscy mamy zryte berety więc chociaż raz do roku można by się spotkać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zapiszcie tam wuja, oczywiście jeśli śniegiem nie walnie bo ciepłolubny jestem

Ps. na olimpiadę się nie piszę - jeszcze mi życie miłe hehe%281%29.gif

Edytowane przez mesert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wujenka pozwolą to też chciałbym dołączyć do tej imprezki ale warunek jest, że aura też pozwoli na spotkanie ( nie mam łańcuchów do mojej przyczepki)

pytanko jeszcze czy można zasilić szeregi już we czwartek?

Edytowane przez Rafal_K (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za wypracowaniem kompromisu wkońcu wszyscy mamy zryte berety więc chociaż raz do roku można by się spotkać :)

 

Kompromis został osiągniety :) spotkanie w terminie 10-13 XI pt. reaktywacja zrytych beretów odbędzie się w Krościenku nad Dunajcem

Do ojcowa zapraszam ale w innm terminie czekam na propozycje

Edytowane przez darek126N (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po uzgodnieniu z organizatorem spotkania Darkiem i pomysłodawcą Zrytego Beretu Yabulonem ustaliliśmy, że reaktywacja Zrytego Beretu 2011, odbędzie się w Krościenku nad Dunajcem.

Spotkanie w Ojcowie odbędzie się w na wiosnę w 2012 r.

 

Temat został przeniesiony http://forum.karawan...rytego-beretu/.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zakręconych i mniej zakręconych na IX Zlotowisko Beskidników – „Reaktywacja Zrytego Beretu” organizatorzy darek126N i track222.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super !

Wreszcie będzie jak za dawnych lat :piaskownica:

 

Cały czas jest tak jak dawniej . :piaskownica:

Tylko niektórzy mają prywatne piaskownice. :klotnia:

Bardzo cieszy mnie fakt ,że wkońcu zaczyna się wszystko układać do jednej piaskownicy. :gitara::mikolaj::narcyz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.