Skocz do zawartości

KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

Kemping przestronny, bardzo fajna baza na wypady rowerowe, okolica bogata do zwiedzania. Sanitariaty średnie, ale wystarczające, plaża bardzo płytka, sporo łajb przy brzegu - jest co pooglądać. Wifi gratis :)

Ogólnie jak najbardziej polecam miejsce! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bardzo fajny kemping. Polecam dla rodzin z małymi dziećmi- bardzo łagodne zejście do wody. Miejsce bardzo spokojne, z dala od cywilizacji- najbliższy spożywczak to około 4km.... Na miejscu jednak jest wszystko co potrzeba:codziennie przyjeżdża piekarnia ze świerzym pieczywkiem, zadaszone wiatki, miejsce na ognisko, boisko do siatki,Wypożyczalnia kajaków i innych sprzętów pływających (czasem dość dziwnych), teren zalosiony i otwarty również. Sanitariaty trochę jakby z minionej epoki,ale czyste i sprzątane codziennie,tylko z ciepłą wodą czasem jest problem- szczególnie w późniejszych porach- kto pierwszy,ten lepszy...(jednak właściciel mówił, że będzie budował nowe- jednak boję się tylko tego, aby Go nie poniosło z cenami, bo do tej pory jest rewelacja).Jest wyznaczone miejsce do zmywania, do opróżniania toalety....wsjo za free... Kemping położony bezpośrednio nad jeziorem- w tym roku stałem 5m od...Właściciele sympatyczni i układni, reagują na prośby wczasowiczów. Jest bar należący do właścicieli, więc na piwko,lody, czy przekąskę śmiało można się udać. Polecam ten kemping!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Szary, czy mogę Cię prosić abyś napisał coś o ścieżkach rowerowych. Wybieram się tam na kilka dni pod koniec lipca i zastanawiam się czy wziąć rowerki. Jeszcze jedno pytanko - widzieliście kogoś, kto pływałby tam na desce? Ciekaw jestem jak z warunkami do windsurfingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nartach owszem, ale na desce nie kojarzę. Niegocin w tym miejscu jest dość szeroki,  więc pewnie się da..... z samej miejscowości do najbliższej ścieżki rowerowej jest 4 km (W Wilkasach), drogą uścieloną podjazdami i zjazdami. Dalej do giżycka masz już ścieżkę. Ja jeździłem tam z 4 letnim dzieckiem, ale pod te górki ledwo dawała radę... Jeśli jesteś bez dzieci, to (mimo że ścieżek brak) , pojeździć jest gdzie. Jak by co to pytaj, bo byłem tam przynajmniej z 5 razy... Podoba mi się ogólny luz na kempingu. Nic nie ma tam od linijki. Jedynym minusem są sanitariaty. Ale jeśli nie jesteś francuskim pieskiem , to dasz radę. Ja w zeszłym roku za 2+2+ prąd płaciłem 4 dychy...

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Byłem w tym roku na powrocie z kresów wschodnich. Sanitariaty choć nowe to juz jak w chlewie. Zdechle muchy pod szybami. Sprzatane raz dziennie. Automaty za prysznic 1zł 45 s,2 zł minuta. Powinno sie dać wyłączyć ale niestety nie działało prawidłowo. Mieszkałem po drugiej stronie drogi. Ogólnie naciągane 3=. Miejsce urokliwe, płytkie i delitatne zejście, towarzystwo ok.

Miejsce nierówne, śladowe ilości trawy, brak zlewów ( 1 na polu na ok 30 przyczep) Jest możliwie ,ale duuużo pracy przed właścicielem. Zestaw 2+2(dzieci 5i 10 lat) buda +przedsionek+ prąd 3 doby 180 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.