Skocz do zawartości

LEGALNE , FREE , kamperowanie w lasach Polski .


Kogut69

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dajmy się zwariować z obostrzeniami. Wiadomo, że gwarancji nigdy nie ma. Delikatna selekcja z pewnością nie zrobi nic złego, a przyniesie wiele korzyści. Nie popadajmy w skrajności tylko podejdźmy do tego ze zdrowym rozsądkiem. Jeśli ktoś jeździł na dziko to będzie jeździł czy dostęp będzie miał czy też nie. Chodzi o 10- postowych userów którzy kupili przyczepę "z darów dla powodzian" albo pożyczyli od taty i jadą pobalować z kolegami (takich też znam). Selekcja odbiorców takich informacji nie ma na celu propagowania braku zaufania dla ogółu tylko eliminowania w miarę możliwości mało komfortowych spotkań z rozwścieczonymi właścicielami "dzikich" gruntów. Na tym forum też są zasady do których się stosujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dajmy się zwariować z obostrzeniami. Wiadomo, że gwarancji nigdy nie ma. Delikatna selekcja z pewnością nie zrobi nic złego, a przyniesie wiele korzyści. Nie popadajmy w skrajności tylko podejdźmy do tego ze zdrowym rozsądkiem. Jeśli ktoś jeździł na dziko to będzie jeździł czy dostęp będzie miał czy też nie. Chodzi o 10- postowych userów którzy kupili przyczepę "z darów dla powodzian" albo pożyczyli od taty i jadą pobalować z kolegami (takich też znam). Selekcja odbiorców takich informacji nie ma na celu propagowania braku zaufania dla ogółu tylko eliminowania w miarę możliwości mało komfortowych spotkań z rozwścieczonymi właścicielami "dzikich" gruntów. Na tym forum też są zasady do których się stosujemy.

 

 

kolego wikked troszke przesadziłes z ta wypowiedzią o 10-cio postowych userów sam jestem nowy na forum i mam przyczepe w szczegulności na wekendowe wypady nad jakąś wode odpocząć przy piwku i zamoczyc kija w wodzie (na dziko rzecz jasna) i wcale niemusze sie wtrącać w posty by kogoś czasem nieobrazic widomo że jest chołota ale w 99% na tym forum i ludzie śledzący je są w pożądku i dbaja o te mijsca by znowu na nie wrucić!

Edytowane przez manio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ...ale taka wymiana zdań nic nie wnosi do pomysłu , proszę o jakieś inne propozycje , wybierzmy coś i stwórzmy jakiś plan by go zrealizować i zabrać się za korzystanie z efektów naszej pracy ...

 

 

trzeba poprostu dodawać miejsca i onich mówić bo warto !

 

np.tak!

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo jescze tu przyklad ale jest fajnie i wędkarsko tez przyjemnie!

 

ten sposób już omawialiśmy i okazało się , że niekoniecznie cały świat ma wiedzieć gdzie mamy fajne miejsca a takie "kawa na ławę" to ... problem

 

 

to miejsca bardziej są dostepne ale takie bardziej prywatne to juz miedzy soba chyba no niewiem sam naprawde idea jest ogólna żeby sobie udostepniac?

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba poprostu dodawać miejsca i onich mówić bo warto !

 

Ja uważam pomysł Adama za dobry. Jeśli te miejsca wrzucimy tutaj, to zginą w gąszczu innych postów, związanych z tematem, lub nie. Dotarcie do informacji, na których nam zależy, będzie mocno utrudnione. Popatrzcie na temat założony przez Kit'a - zaczął fajnie i konkretnie, pierwsze kilka postów na temat, a potem poszły dziesiątki OT. Trzeba to jakoś podzielić, usystematyzować i pilnować, żeby nie było zbędnych dyskusji. Wtedy będzie to przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam pomysł Adama za dobry. Jeśli te miejsca wrzucimy tutaj, to zginą w gąszczu innych postów, związanych z tematem, lub nie. Dotarcie do informacji, na których nam zależy, będzie mocno utrudnione. Popatrzcie na temat założony przez Kit'a - zaczął fajnie i konkretnie, pierwsze kilka postów na temat, a potem poszły dziesiątki OT. Trzeba to jakoś podzielić, usystematyzować i pilnować, żeby nie było zbędnych dyskusji. Wtedy będzie to przydatne.

 

Też tak myśle zrobić tylko blog o tych miejscach a nie kącik ogólny!

Edytowane przez szary11 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest katalog kempingów, może być i katalog biwakowania.

 

 

i to by bylo to !

jestem za!

 

kto będzie chcial to tam sobie zerknie i jak bedzie chcial to pojedzie lub nie, proste rozwiązanie najlepsze zazwyczaj!

 

 

 

ale fajny by byl jeszcze podzial na regiony?

Edytowane przez manio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego manio nie chciałem Cię urazić. ja mam 56 postów z czego dzisiaj chyba z 10. Chodziło mi o podkreślenie tego, aby dostęp mieli "pewni" forumowicze- tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.