Skocz do zawartości

LEGALNE , FREE , kamperowanie w lasach Polski .


Kogut69

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

tak sobie dziś wjechałem przypadkiem na plażę ..... i kto mi powie , że takie błękity tylko w Egipcie :swiety: :swiety: :swiety: :swiety: :swiety:

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W związku z częstymi pytaniami znajomych , połączonymi z brakiem możliwości przez nich "pobrania wiedzy" na temat miejscówek (ograniczenie 10 postów i min 30 dni od rejestracji) proponuję ponowne rozważenie tego ograniczenia dostępu ....... przychylam się do otwarcia dostępu a przynajmniej ograniczenia barier ..... myślę , że 30 dni na forum jest niepotrzebne jak i fakt , że przywitanie się ( "nabicie " powiedzmy 3 postów ) byłoby właściwym ..... co Wy na to ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff ...4 dni minęły i sprzeciwów co do otwarcia dostępu nikt nie zgłosił . Prosze więc oficjalnie Mooda o zmianę dostępu do działu "na dziko " .... sugerowałem zaporę w postaci trzech napisanych postów i podtrzymuje to zdanie .

Z góry dziękuje i pozdrawiam :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź nie kombinuj :sciana: było raz coś ustalone i tego się trzymajmy Może od razy dać dostęp każdemu jak leci i po sprawie :mlot: Sam chciałes chronić te dane a teraz proponujesz śmieszne ograniczenia, za chwilke w tych miejscach będzie pełno ludu i brudu a miejsca te starcą swój charakter oazy ciszy spokoju itd

 

Co do sprzeciwu to ja pierwszy mówie NIE :nono: dla mnie 10 postów i 30dni od rejestracji to i tak mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle , że Ty przez to chronienie nie masz "kłopotów" a ja musze się gimnastykować i albo namawiać ludzi na aktywnosć na K.pl ( czego często nie chcą bo ich to nie interesuje) albo kopiować i słać na maila bo jak kumplowi czy znajomemu odmówić .... pytanie jest jedno , jakie mam prawo do izolowania ludzi od fajnych miejsc ??? Nie mam żadnego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Tyle , że Ty przez to chronienie nie masz "kłopotów" a ja musze się gimnastykować i albo namawiać ludzi na aktywnosć na K.pl ( czego często nie chcą bo ich to nie interesuje) albo kopiować i słać na maila bo jak kumplowi czy znajomemu odmówić .... pytanie jest jedno , jakie mam prawo do izolowania ludzi od fajnych miejsc ??? Nie mam żadnego .

 

Adam, wydaje mi się, że wzięło się i pomieszało. Z jednej strony chciałbyś zjeść ciastko, z drugiej mieć ciastko. Trafiłeś na Forum, zaproponowałeś temat, określiłeś warunki, zrealizowałeś go. Przewaliła się dyskusja i wzięli w niej Forumowicze. Zmieniając dotychczasowe decyzje zlekceważysz zdanie zarejestrowanych Użytkowników K.pl. Podejrzewam, że prawie każdy, który udzielił się w temacie liczył na to, że właśnie m.in. rejestracja będzie warunkiem uczestnictwa w tej całej "zabawie" i zapewne podeszła do tematu bardzo poważnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko prawda co piszesz . Jednak życie zrobiło korektę założeń . Jeśli zmiany miałyby być odczytane jako lekceważenie kogokolwiek to szkoda dalej gadać na ten temat ....

"...Podejrzewam, że prawie każdy, który udzielił się w temacie liczył na to, że właśnie m.in. rejestracja będzie warunkiem uczestnictwa w tej całej "zabawie"..."

 

Przecież nikt nie chce by bez rejestracji mieć dostęp ...ja tak ne napisałem ani też nie uważam . Jest środek sezonu , ludzie są w drodze albo zaraz ruszają , zmieniają im się plany albo nie mają kasy na stawki na kempingach , dzwonią bo nie mogą wejść .... oczywiście pomagam ale chyba nie o to chodzi by karać ludzi za to , że się dopiero dowiedzieli o "na dziko" i jest połowa wakacji ...... no nic , będę musiał dalej słać maile i robić za pośrednika .

 

 

i jeszcze jedno KOCHANI ... tylko krowa zdania nie zmienia :ok: :ok: :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

To wszystko prawda co piszesz . Jednak życie zrobiło korektę założeń . Jeśli zmiany miałyby być odczytane jako lekceważenie kogokolwiek to szkoda dalej gadać na ten temat ....

"...Podejrzewam, że prawie każdy, który udzielił się w temacie liczył na to, że właśnie m.in. rejestracja będzie warunkiem uczestnictwa w tej całej "zabawie"..."

 

Przecież nikt nie chce by bez rejestracji mieć dostęp ...ja tak ne napisałem ani też nie uważam . Jest środek sezonu , ludzie są w drodze albo zaraz ruszają , zmieniają im się plany albo nie mają kasy na stawki na kempingach , dzwonią bo nie mogą wejść .... oczywiście pomagam ale chyba nie o to chodzi by karać ludzi za to , że się dopiero dowiedzieli o "na dziko" i jest połowa wakacji ...... no nic , będę musiał dalej słać maile i robić za pośrednika .

 

 

i jeszcze jedno KOCHANI ... tylko krowa zdania nie zmienia :ok: :ok: :ok:

 

Adamie, chciałem Ci tylko zwrócić uwagę na powagę decyzji. Jedną z osób, która brała udział w dyskusji na wspomniany właśnie temat był Kitek, któremu pomysł przedstawiony przez Ciebie się nie podoba. Myślę, że musisz przedyskutować tę sprawę właśnie z takimi osobami i je ewentualnie przekonać do swojego zdania. Tłumaczenie, że tylko krowa nie zmienia swoich poglądów jest płytkie i stanowi ucieczkę w krzaki. W mojej ocenie na samym początku wspominałem Ci o swoistych problemach, które mogą zaistnieć dla opiekuna tematu i tak się właśnie stało. To, że ludzie są w podróży, gnają i tak dalej, a chcą uzyskać wiedzę bezpośrednio od Ciebie jest też trochę nietaktowne. Osobiście nigdy w życiu nie odważyłbym się bez uprzedniego przygotowania zawracać ludziom głowę, jakby mieli własnych problemów za mało. Ale to tak na marginesie.

Myślę, że drugą stroną do dyskusji nie jest Administracja, ale po prostu Koledzy z Forum. Chcąc być fer, należy sprawę przedyskutować.

 

Pozdrawiam i życzę udanych pertraktacji z Forumowiczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu kolejny raz się zgadzam choć nie jestem władnym by oceniać czy jest nietaktem telefon z pytaniem .... różnie różnym się układa i jak można pomóc to zwyczajnie trzeba to zrobić , może nie za godzinę ale za pięć .... nie uznaję tego za problem jeśli mogę tylko nie zawsze mam dostęp do sieci .... poruszyłem ten temat by w drodze dyskusji dojść do normalności , 4 dni nikt się nie odezwał , sądziłem , że to dobry znak a jednak.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nikt sie nie odzywał bo dyskusja o tym była a ustalenia zostały wcielone w życie i nie ma co wciąż powracać do tego zmieniać itd bo sie komuś na ostatnią chwile zachciało poszukac informacji Wszyscy karawaningowcy żyją tym hobby cały rok i nie tylko naprawiają modernizują sprzęty ale także orientują się gdzie można wyskoczyc na weekend a gdzie wyjechac na dłuższe zwiedzanie czy wypoczynek, więc czasu jest wystarczająco ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Siemka wszystkim, wprawdzie temat legal i free zamilkł kilka lat temu ale może ktoś coś wie jak wygląda sytuacja np w Trzesaczu , kiedyś można było tam stanąć na dziko a może ktoś ma i zapoda jakieś miejscówki na dziko lub za jakąś drobną opłatą wzdłuż wybrzeża od Świnoujścia do Jarosławca ale tak żeby stanąć z przyczepą tak żeby na dzień,dwa stanąć 

I jeszcze jakaś może z jedna miejscówka pomiędzy Jeziorem Dominickim a Zalewem Szczecińskim

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak się porobiło ze wszędzie są własciciele i kazdy wolny placyk jest zagospodarowany zeby tylko wyciągnąc kaskę.Ten nieokiełznany karawaning to chyba juz historia ale to były piękne chwile i jest co wspominac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.