Skocz do zawartości

LEGALNE , FREE , kamperowanie w lasach Polski .


Kogut69

Rekomendowane odpowiedzi

@Osoby raportujące problem z dostępem. Proszę o informacje jaki dokałdnie błąd jest wyświetlany po przejściu na adres: http://forum.karawan...um/93-na-dziko/

 

[#10333] Nie możemy znaleźć forum, które próbujesz zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFFFFFFFFF zakończyłem zaległe wpisy do katalogu .... mamy już 45 miejsc ... ciągle przypominaja mi sie nowe ale widzę , że i WY się staracie i w odpowiednim temacie są już 3 wpisy ...SUPER ... na mapke przeleję je jutro , czekam na następne :dzieki: :dzieki: :dzieki:

 

 

 

nabiłem sobie tym samym tysięczny post ... jak ten czas szybko leci :gitara:

Edytowane przez Kogut69 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem do naszej mapki 3 kolejne miejsca , proszę autorów o sprawdzenie czy wszystko się zgadza a tych co już tam byli o opinie pod opisami w katalogu ...

Czekam na następne nowości od WAS :dzieki: :dzieki: :dzieki:

 

A jak tam sprawa dostępu ? poprawiło się dla tych co mają mniej jak 50 postów???

Edytowane przez Kogut69 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ponownie ładnie poprosimy Panów z AD by ustawili dostęp tak jak miało być ustawione czyli : minimum 30 dni na K.pl i minimum 10 postów .... prosimy tak już kolejny dzień , idzie weekend , więcej czasu , więc żyjmy nadzieją , że Panowie z AD znajdą czas na tą istotna sprawę :dzieki: :dzieki: :dzieki: może jak więcej nas poprosi pięknie to głośniej nam to wyjdzie ??? Kto wie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ponownie ładnie poprosimy Panów z AD by ustawili dostęp tak jak miało być ustawione czyli : minimum 30 dni na K.pl i minimum 10 postów ....

 

Generalnie tak to jest ustawione i na kontach które testowaliśmy tak to działa. Ciężko nam stwierdzić gdzie leży błąd i tylko z tego powodu nie jesteśmy w stanie usunąć usterki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli "Na dziko " jest przylkejone do "Przyjaciół " gdzie ustawienia są na min .50 postów to trudno jest ominąć nadrzędne zabezpieczenie .... tak przynajmniej było na forum , które widziałem od zaplecza ....

Chyba tak nie zostawicie ???

 

Proponuję przenieść "na dziko " tam gdzie nie ma takich obostrzeń i po sprawie ...., gdzie takich zatorów nie ma to doskonale Wiecie .

 

Na K.pl jest wielu chetnych do "dzikości " , są od dawna i mało piszą ... przecież nie będą na siłę postów nabijać :swiety: :swiety: :swiety:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na K.pl jest wielu chetnych do "dzikości " , są od dawna i mało piszą ... przecież nie będą na siłę postów nabijać :swiety: :swiety: :swiety:

Dobrze napisane Adaśko.

Gdybym napisał powyższy tekst 50 x to miałbym dostęp? Nie zrobię tego oczywiście, swoje lata mam.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no beż przesady :-] 50 postów to nie jakiś kosmos a odcina to przypadkowe dotarcie do działu I o to chodzi by było jakoś zabezpieczone Ja bym zostawił tak jak jest a chętni dostępu niech coś wniosą od siebie na forum a nie tylko brać by chcieli :-] działy techniczne są duże więc i pole do popisu :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chętni dostępu niech coś wniosą od siebie na forum a nie tylko brać by chcieli :-] działy techniczne są duże więc i pole do popisu :ok:

Nie wiedziałem że trzeba coś dać na tym forum, by mieć dostęp do tematu który mnie interesuje.

Przypominam że nowy jestem i żaden ze mnie haker.

Ps.

Kolejny pościk.

swiety.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bierz tak dosłownie moich słów :bzik: bo interpretować można na najróżniejsze sposoby :-]

 

Wystarczy troche cierpliwości i udziału w zyciu forum ... i dostęp będzie :ok:

 

a pościki lecą :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli "Na dziko " jest przylkejone do "Przyjaciół " gdzie ustawienia są na min .50 postów to trudno jest ominąć nadrzędne zabezpieczenie .... tak przynajmniej było na forum , które widziałem od zaplecza ....

Chyba tak nie zostawicie ???

 

Forum nadrzędne nie ma znaczenia przy Subforum skromny.gif. Tak to jest w tym skrypcie pomyślane. Przy testach nam wychodzi że spokojnie mając powyżej 10 postów, a poniżej 50 ma się dostęp. Problem jest taki że nie wiemy z jakiego powodu niektórzy spełniający wymagania nie mają dostępu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dąber to cichy gość , mało się odzywa , mało pisze ale jak mało kto szuka tych ulubionych dzikości .... połowa z tych miejsc , które ja wkleiłem to jego sprawka , i taki gość nie ma dostępu do katalogu z fotkami , nie tylko tymi które pośrednio sam dał ale do tych , które dają inni korzystając z jego doświadczeń . Jeśli ktoś uważa , że nic od siebie nie dał i chciałby tylko brać to błędne myślenie .... Ale jeśli tak zostanie jak jest to kilka miesięcy nim otworzą się tajne zasoby dla niego , przykre to trochę .....:swieca: dalej liczę , na odblokowanie działu , zgodnie z ustaleniami pierwotnymi .:thank:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.