Skocz do zawartości

Pierwsza przyczepa:)


RULAK

Rekomendowane odpowiedzi

wielkie sorki do było do kolegi Rybazgierz(fajowe zdjecie w niku):):)

 

fotka możne i fajna ( z wakacji) ale kosztowała mnie 100zł. i 2 punkty...z przyczepą też trzeba przestrzegać dozwolonej prędkości :swiety:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rulak kilka wskazówek - zastanów się nad rozmiarem przyczepy niby tylko śpisz ale nie jest tak do końca... to ważne bo nie kupujesz jej na jeden raz dlatego - kupić łatwo sprzedać gorzej, rozmiar jednak ma znaczenie :devil:

z łazienka czy bez? ogólnie załatwiasz tematy w toalecie na kempingu a wcześnie rano i w nocy..? biegać po polu?:tuptup: to jest uciążliwe chyba ze piwka nie pijesz...

moskitiery bardzo przydatne robactwo tylko czyha żeby się z tobą przespać( karton BROSA na komary od razy do bagażnika), rolety to samo raz że nikt nie zajrzy dwa ze pośpisz dłużej.

sprawdź czy wszystko działa..sprawdź a nie spytaj sprzedającego. podepnij budkę do auta,sprawdź światła stop itp. rozstaw namiot, ustaw cepkę na łapach, podłącz prąd, włącz gaz rozpal światła i odkręć krany...koło zapasowe bardzo ważne!!!

z przyczepa jest troszkę inaczej niż z autem, czasami lepiej kupić starszą ale bez "dzwona" i przecieków... czasami też lepiej wydać parę groszy więcej...

 

udanego zakupu, a w przyszłym roku w Zdworzu będziemy opijać...:piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rulak kilka wskazówek - zastanów się nad rozmiarem przyczepy niby tylko śpisz ale nie jest tak do końca... to ważne bo nie kupujesz jej na jeden raz dlatego - kupić łatwo sprzedać gorzej, rozmiar jednak ma znaczenie :devil:

z łazienka czy bez? ogólnie załatwiasz tematy w toalecie na kempingu a wcześnie rano i w nocy..? biegać po polu?:tuptup: to jest uciążliwe chyba ze piwka nie pijesz...

moskitiery bardzo przydatne robactwo tylko czyha żeby się z tobą przespać( karton BROSA na komary od razy do bagażnika), rolety to samo raz że nikt nie zajrzy dwa ze pośpisz dłużej.

sprawdź czy wszystko działa..sprawdź a nie spytaj sprzedającego. podepnij budkę do auta,sprawdź światła stop itp. rozstaw namiot, ustaw cepkę na łapach, podłącz prąd, włącz gaz rozpal światła i odkręć krany...koło zapasowe bardzo ważne!!!

z przyczepa jest troszkę inaczej niż z autem, czasami lepiej kupić starszą ale bez "dzwona" i przecieków... czasami też lepiej wydać parę groszy więcej...

 

udanego zakupu, a w przyszłym roku w Zdworzu będziemy opijać...:piwo:

 

Święte słowa, a uprawiam turystykę mobilną od 1976 r. (namiot), a karawaning od 1980 r. Też tak radzę z gorącego serca. E.T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybazgierz ,dzieki serdeczne wszystkie uwagi skrzetnie głowka notuje:):) tak jak pisalem wcześnie,j jutro śmigamy z kolegą z forum do tego komisu, wiec pewnie w praktyce zobacze wszysko na co powinien zwrócić uwage:) Ale juz widze że macie racje .Szukałem małej przyczepy (myślalem o wiekszej mobilnośći) ale czy bede jechał z 380 czy 450cm to prawie to samo w prowadzenie i tak nie bede szybciej:) a natomiast70 cm w przyczepie to kupe miejsca.Dzieki wszytkim za cenne uwagi(pomoc),bede dalej was męczył:) pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Kolega Rulak to mógłby pracować w biurze śledczym. Ma Kolega oko. :dzieki::ok:

 

O wizycie w komisie pewnie sam napisze.

 

Pozdrawiam

 

Śmigam czasami na ten kemping.

Edytowane przez Sławcio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów.na początku WIELKIE DZIEKI DLA SŁAWCIA, kolo wie co w trawie piszczy i chetnie sie dzieli z nowicjuszem:) . Wiec przejde do rzeczy,Smignelismy razem do komisu w grodziski mazowiecki,w czasie podrózy ok 35min ,Sławek naświetlił mi na co zwracac uwage przy zakupie przyczepy,a i ukłony dla gfizyk i kocer wasze wskazówki nie poszł w las..:dzieki::dzieki: .Po przyjeżdzie moim oczom ukazał sie piekny KIP

http://zel-wod.otomoto.pl/kip-kg42tt2-T2582327.html

I tu na suwa sie pytanie co do firmy ? Nie wiele mogłem znaleść w necie na jej temat . Może koledzy coś wiedzą na temat tej marki? Wielkie dzieki dla wszyskich którzy mi pomagają Rybazgierz ,nined ,tomii ,nict przepraszam jeżeli kogoś pominełem . Pózniej opisze reszte

(brak czau)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Wejdę w słowo. Nie kupił budki. Mieliśmy troszkę wątpliwości co do szczelności.

 

A co do firmy to chodzi o KIP-a. Jak się spisuje i użytkuje. Najczęstsze usterki i gdzie przecieka itd.

 

Wojtkowi bardzo się podobała i chciałby coś więcej się o marce dowiedzieć.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybazgierz,(no nie kupił,niestety) gdyż,ponieważ, iż:):):skromny::skromny::skromny::skromny: itd. Chodzi o to że znalałem nieszcelność(zaciek) po rozmowie z synem właściciela komisu ustaliliśmy ze zdzwonimy sie w poniedziałek w celu ustalenia dalszego postepowania. Reasaumując ,gośc ma usunąc problem i to dogłębnie(opisze wszytko po jutrzejszej rozmowie z właścicielem.Generalne budka super bardzo mi sie spodobała wewnątrz ,jak opisał sławek przejrzałem ją jak pies tropiacy,(bedąc wyczulony po waszych uwagach)no i znalazłem małe co nie co .Ale przyczepa ma 20 lat wiec ciężko żeby była idealna ,jeżeli gość usune wade to chyba ją wezma,a co do pytania i firme to może koledzy mają jakieś doświadczenie z kipami???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Od dłuższego czasu jestem nieaktywnym uczestnikiem tego forum, chociaż teraz pod innym nickiem gdyż do dawnego konta zapomniałem hasło. Chętnie czytałem wasze opinie i uwagi gdyz też czasem mając okazję kupić przyczepę chciałem zawsze wiedzieć na co zwracać uwagę. A gdy zobaczyłem iż moja przyczepa jest tu oceniana i podawane są wady których według mnie ona nie posiada, postanowiłem zamieścić więcej zdjęć dla wyjaśnienia tak, aby ew. potencjalny klient nie wszedł tu i nie przeczytał czegoś co nie ma miejsca w tej przyczepa. Więc załączam zdjęcia miejsc które u was rodziły wątpliwości ( czyli "przesunięte koło" {na każdym ze zdjęć jest inne koło raz L raz P}, róg w łazience i dach po " gradobiciu") ja tego nie zauważąm gdyż sam z przyczepą przejechałem ok. 2000km i gdyby coś było nie tak to bym raczej czuł. Ale mimo wszystko szacunek chłopaki za czujne "oko". pozdrawiam

post-8089-0-66388800-1317587736_thumb.jpg

post-8089-0-89835800-1317587768_thumb.jpg

post-8089-0-50246500-1317587800_thumb.jpg

post-8089-0-65708400-1317587841_thumb.jpg

post-8089-0-99652400-1317587864_thumb.jpg

post-8089-0-26252800-1317587891_thumb.jpg

post-8089-0-20539100-1317587913_thumb.jpg

post-8089-0-77527000-1317587937_thumb.jpg

post-8089-0-76920200-1317587966_thumb.jpg

post-8089-0-95025900-1317588001_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.