Skocz do zawartości

Pierwsza przyczepa:)


RULAK

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj odnośnie innej przyczepy była dyskusja na forum, czy oceny zdjęć są potrzebne. Teraz weźcie sobie zdjęcie z tą Panią z pierwszej strony z uwagami Gfizyka i zobaczcie na moich fotkach te narożniki. Grzesiek z drugiego końca Polski był w stanie stwierdzić, że coś jest nie tak. Tak samo rysa pod oknem...

 

I tu znowu widać, że godziny spędzone przed programami graficznymi nie idą na marne.

 

Gfizyk: :dzieki:

 

 

 

Warto bronić praktycznych rozwiązań.

 

Grześ - 1:0 Brawo :blagac::winner::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam Pytanko

Witam kolegów,mam pytanie a zarazem prośbę,wybieram sie w sobote do komisu z przyczepami ,który mi polecił kolega RYBAZGIERZ w Grodziski Mazowieckim ok 30km od Warszawy.

http://www.przyczepy...p?page=sprzedaz

Czy ktoryś z kolegów nie dysponowałby czasem w sobote aby mi towarzyszyć, a głownie pomóc w wyborze dobrej przyczepy(oczywiście zawioze i przywioze kolege na miejsce )taka wyprawa z kolegą który ma doświadczenie byłaby dla mnie nie złą lekcją,moja wiedza by sie mocno poprawiła ,bo jak na razie to jest czysto teoretyczna.Komis jest czynny do 14,podroż do grodziska z wawy to ok 30 minrazy dwa to godzinka i na miejscu też ok tak myśle1h wiec w sumie ok 2 do 3hjeżeli by ktoś był tak uprzejmy to prosze dać znać .Jak pisałem podjade gdzie trzeba i odwioze w wyznaczone miejsce,z góry bardzo dziekuje,

Nie wiem jak idzie ta sprawa.

 

Nie wiem czy mam czas w sobotę ale -

 

Wysyłam kom. na Pw. jak coś potrzeba to zadzwoń.

 

Może się uda.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rover w sobote lece do tego komisu który mi poradziłeś i super bo nie lece sam tylko z naszym kolegą z forum,także jak czegoś nie kupie ,to przynajmniej sie sporo naucze żebym was tak nie meczył z tymi zdjeciami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co o tym powiecie?? (swoimi wprawnymi oczami) :):)

http://www.zel-wod.o...0-T2139488.html

http://www.zel-wod.o...r-T2355834.html

 

nr 1. brak fotek z zewnątrz :niewiem: środek wygląda ok. tylko zastanawia mnie to ogrzewanie ( koszty ? )

nr. 2 ogladałem w te wakacje identycznego Karawelair"a. To bardziej 2 niż 3 osobowa przyczepa.

Na pierwszy rzut oka wygląda całkiem ok. Ale uwaga ! Na ostatnim zdjęciu widać odświeżacz powietrza

może być z darmowym grzybkiem. I gdybyś oglądał zwróć uwagę na to czy klamki meblowe się nie zacinają.

W tej co oglądałem ciężko było otworzyć cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi bo jestem ciemny w tym temacie. Plus minus ile muszę naszykować pieniędzy na camping ? Nie muszą to być jakieś luksusy na pierwszy raz :)

 

Jak już kupisz to będziesz wiedział :niewiem:

Starą Niewiadkę kupisz za grosze.

Jednemu wystarczy budka za 4 tys. inny będzie wybrzydzał przy tych za 20 tys.

Sprecyzuj najpierw co Ci będzie niezbędne ( przedsionek, łazienka, toaleta, ilość miejsc do spania itp.).

Ponadto DMC.

Wtedy można coś szacować. Chodzi o to, żeby ten pierwszy raz nie był ostatnim ( w tej cepce np. ). :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.