Skocz do zawartości

Pierwsza przyczepa:)


RULAK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie,zaczynamy z żoną przygode z karawningiem.:) Wczesniej jeżdziliśmy kilka lat pod namiot,też super sprawa natomiast troszke zachciało sie nam wygód:):) Wiec od kilku tygodni czytam forum i przeglądam oferty w necie ,oglądałem kila przyczep na razie dla orjetacji.Interesuje mnie nie wielka przyczepa,chce sie nauczyć poruszać nią no i chyba zawsze zaczyna sie od mniejszej:) .Mam na oku przyczepe jestem po wstepnych rozmowach z właścicielem (osoba prywatna) wydaje sie wszytko w pożądku,ale prosiłbym was drodzy koledzy o rade w wsprawie przyczepy,przesyłam link,z góry serdecznie dziekuje

http://allegro.pl/show_item.php?item=1830648024

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba gfizyk będzie miał trochę uwag ;) mnie dziwi:

1. Brak zdjęcia lewej strony przyczepy

2. "kreseczka" pod górnym ozdobnym paskiem wzdłóż prawej strony - po co?

3. Za drzwiami od wewnątrz po lewej stronie od kuchni na bocznej ścianie od góry do dołu chyba zaciek

4. Przód i nad szafkami bocznymi z przodu albo cień albo wilgoć

To tyle moim niewprawnym okiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wprawnym okiem powiadasz:):look: dziekuje baardzo ,musze ja zobaczyć niestety to dość daleko od mojego miejsca zamieszkania prawie 400km od warszawy ale chyba w week pojade,jeżeli koledzy mają jeszcze jakieś uwagi bardzo prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400 km trochę dużo z tego co się orientuje to jak ja szukałem cepki to właśnie

koło Warszawy było dużo do zobaczenia, ale jeśli gfizyk zerknie i okaże się

że jest warta to czemu nie. No i właśnie tak jak napisał NICKT poproś o zdjęcia

z lewej strony, jak już miałem taką przygodę, teraz ta cepka jest w galerii gfizyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede leciał z wawy za opole rozmawiałem przed chwilą z tym gościem i podzieliłem sie uwagami które dostałem od NICT (dziekuje) i poprosiłem o zdjecie lewej strony przy kuchni gdzie wspominałeś że może być zaciek ,gość mi wytłumaczył że tam jest łączenie od góry do dołu i po lewej stronie drzwi analogicznie ale prześle zdjecia bez problemu,tak samo lewej strony przyczepy,Bardzo dziekuje ,za pomoc i prosze o jeszcze :tuptup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoim niewprawnym okiem:

- pasek obok drzwi również występuje w tym układzie. Chyba łączenie tapet.

post-2768-0-29476400-1317063152_thumb.jpg

- mnie również nie podoba się plama na górze, ale może to tylko światłocień.

post-2768-0-83789300-1317063172_thumb.jpg

- w niektórych Beyerlandach w miejscu zauważonym przez Mariusza jest listwa. Ale znalazłem na Alledrogo również z takim łączeniem blach nad oknem.

Mnie niepokoi kreska niżej:

post-2768-0-17895300-1317063189_thumb.jpg

Tu tez widać (wgniotka z tylu pomijam):

post-2768-0-98268800-1317063228_thumb.jpg

No i ten dach:

post-2768-0-90640300-1317063232_thumb.jpg

 

Osobiście zaplanowałbym przejazd po kilku komisach. 400 km, żeby obejrzeć TYLKO tę budkę - nie warto.

 

Oczywiście - Mariusz słusznie zauważył.. Brak drugiej strony.

Edytowane przez gfizyk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za wnikliwe podpowiedzi(jesteście super).Do kolegi KOCER jeżeli byś był tak uprzejmy to byś mi bardzo pomógł nie ukrywam że 700km to nie mało a moja wiedza też jest na razie mocno teoretyczna(byłbym dozgonnie wdzieczny:) może sie jakoś skontakyujemy telefonicznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że nic nie umknie twojemu wprwnemu oku:) Umówiłem sie z KOCER że jutro podjedzie i sprawdzi co i jak na własne oczy.Nie samowita jest ta wasza (nasza) Brać taka pomoc i to zupełnie bezinteresownie,Stokrotne dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Wszystkie uwagi zapisałem, jutro sprawdzę co się tam dzieje. Gfizyk: nie pisałem, że opinia jest negatywna, tylko, że rzeczywiście nie warto lecieć z W-wy, aby obejrzeć jedną przyczepę. Może źle się wyraziłem. I tak jutro wyjdzie na Twoje...

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. :niewiem:

 

Nie chcę być ,,gaśnica,, ale z tego typu toaletą to bym nie kupił. Tyle kilosów to też kasa. Lepiej blisko ale coś może nowszego.

 

http://www.przyczepy...ingowe.auto.pl/

 

Tu masz blisko. Warto zahaczyć po drodze. Trochę drogo ale na ogół dobra jakość.

 

Owocnych poszukiwań. :banan:

Kocer - :yes::brawo:

Edytowane przez Sławcio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.