Skocz do zawartości

Pomoc w obejrzeniu przyczepy - Janki "Camp4u"


Walko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koleżanki i Kolegów,

 

Chciałbym gorąco poprosić o obejrzenie i ocenę budki w Jankach, w firmie "Camp4u".

Jestem z Dolnego Śląska, odległość zniechęca, musiałbym zrobić bez mała 480 km x 2.

 

 

Jeśli tak, to interesuje mnie Hobby 540 WLU -

 

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-hobbyprestige-wlu-540-2005r-i1821740207.html

 

Z góry dziękuję

Waldemar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, dlaczego na "ciekawych" ofertach zamieszczane są niby ładne ale jednak małe zdjęcia? Przecież wchodzą większe bez problemu, chyba celowo są zmniejszane...

WIEM!!! Bo handlarzyny z nieczystym sumieniem boją się weryfikacji tu , na naszym forum, gdzie są specjaliści, którzy nawet ze sprofanowanych zdjęć dostrzegają mankamenty które w 90% pokrywają się z rzeczywistym , ale ukrytym stanem przyczepki.

 

Poproś gościa, żeby podesłał ci foty o dużym rozmiarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, dlaczego na "ciekawych" ofertach zamieszczane są niby ładne ale jednak małe zdjęcia? Przecież wchodzą większe bez problemu, chyba celowo są zmniejszane...

WIEM!!! Bo handlarzyny z nieczystym sumieniem boją się weryfikacji tu , na naszym forum, gdzie są specjaliści, którzy nawet ze sprofanowanych zdjęć dostrzegają mankamenty które w 90% pokrywają się z rzeczywistym , ale ukrytym stanem przyczepki.

 

Poproś gościa, żeby podesłał ci foty o dużym rozmiarze.

 

Wojtku czy czasem nie przesadzasz? Przecież te zdjęcia nie są jakieś małe czy nieostre. Z tego co pamiętam to większe zdjęcia, są w allegro drożej liczone.Zresztą pamiętaj że wśród nas są osoby które zajmują się sprzedażą przyczep - a Ty wszystkich handlarzy wrzucasz do jednego worka oslabiony.gif . No i powiedz mi jaka ilość przyczep z ofert na allegro jest u nas weryfikowana? W obecnej chwili mamy 2626 ogłoszeń skromny.gif. Może znajdzie się 30 przyczep z obecnych ogłoszeń. Czy to że 1% przyczep z allegro jest weryfikowanych na naszym forum może mieć jakiś wpływ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koleżanki i Kolegów,

 

Chciałbym gorąco poprosić o obejrzenie i ocenę budki w Jankach, w firmie "Camp4u".

Jestem z Dolnego Śląska, odległość zniechęca, musiałbym zrobić bez mała 480 km x 2.

 

 

Jeśli tak, to interesuje mnie Hobby 540 WLU -

 

http://allegro.pl/pr...1821740207.html

 

Z góry dziękuję

Waldemar

 

Na pewno jest po gradobiciu, na żywo będzie to o wiele bardziej widoczne.

Nie specjalnie ma to wpływ na szczelność przyczepy -> jeśli Ci to optycznie nie będzie przeszkadzało to sie nie zrażaj.

Przedsionek mogła by mieć na podwójna kedre a nie na te plastikowe zaczepy.Jak bys oglądał to zobacz czy te drzwi przesuwane działają czy połamane są zaczepy od prowadnicy.

Nie widać niczego specjalnego więcej na tych fotkach.

Edytowane przez Przemo.D (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.