Skocz do zawartości

KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

Bywałem na tym kampingu w latach 90 w zakładowych domkach tych z 11 fotki w galerii kampingu (domki po lewej stronie wyjścia na plaże wzdłuż płotu). Swego czasu zakład dzierżawił cześć terenu i postawił swoje domki te właśnie z 11 fotki. W tamtych czasach, kiedy to dzieci nie chodziły jeszcze do szkoły to jeździliśmy tam na typowe wczasy, a znajomi się z nas naśmiewali, że jeździmy jak emeryci, ale za to dni były długie i pogoda zawsze murowana. Co do pustej plaży to potwierdzam, ale tylko czerwiec. Jednego razu byliśmy w lipcu z przyczepą na kilka dni i tu już oblicze kampingu się zmieniło. Na minus muszę dodać fakt, że właściciele wpuszczają plażowiczów z samochodami z poza kampingu (na stronie kampingu jest nawet wyszczególniona stosowna opłata), więc jeśli osoby przypadkowe z zewnątrz się kręcą to raczej nie stawiałbym na bezpieczny kamping. Nie wiem jak jest obecnie, ale były często sytuacje, że wyłączano prąd, a po godz. 22 było trzeba się prosić o wjazd na kamping. Teren zadrzewiony po lewej stronie od wjazdu to górki/ pagórki i nie we wszystkich miejscach nadaje się na postawienie przyczepy. Co do ceny za 4 osobową rodzinę to już nie komentuję, bo ceny zbliżają się do tych z Białego Domu w Dziwnówku, na którym to kampingu byłem 2 razy po 2 tygodnie i pomimo, że ceny były wyższe to, chociaż żadnych minusów tam nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wychodzi mi 99 zeta za 2 dorosłe i 2 dzieci + budka do 6 metrów z przedsionkiem, samochód i prąd. Tanio nie jest. 14 złociszy za prąd to juz lekka przesada. Szkoda, że dzierżawca ustawia się bokiem do nas. Nawet lekki rabat byłby miłym akcentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam w tym roku w sierpniu przez jedną dobę. Jak pisali koledzy wyżej jest przy samym morzu i z dala od miejscowości. Niemniej jednak na kempingu ludzi jest sporo, więc jest też gwarnie. Ceny były takie sobie - nie za niskie. My zapłaciliśmy za samochód + przyczepa bez przedsionka, bez prądu, 2 osoby dorosłe + dwójka małych dzieci = 74zł

Osobiście przeszkadzało mi brak tras rowerowych i spore odległości do miejscowości, w których miałbym większy wybór gastronomi i dodatkowych atrakcji dla dzieci. Sanitariaty były niezbyt czyste, ale może to wynik tego, że chodziło tam bardzo wiele osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ponieważ ostatni wpis jest z roku 2011 prosiłabym o opinię osoby która odwiedziła Trampa w ostatnim sezonie

.Zaniepokoiła mnie informacja o niskim poziomie dbałości o sanitariaty...czy nadal tak to wygląda?

Na zdjęciach kemping wygląda zachęcająco,plac zabaw imponująco duży..

Mam ochotę wybrać się w tamte okolice w lipcu dlatego zbieram informacje i z góry dziękuję za ewentualne opinie na temat Trampa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam

byłem na tym campingu w lipcu 2012 ,sanitariaty czyste ,blisko do plazy i łagodny brzeg jako pole to maja wygórowane ceny plac campingowy piasek-trawa ale więcej piachu dla mnie to duzy minus bo wole campingi trawiaste a poza tym było ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tez byliśmy całą rodzinką a nawet dwoma , muszę przyznać że czystość wody i piękno plaży rekompensowała małe minusy czystości toalet, bo trzeba również przyznać że obłożenie kempingu w cieple łikendy było olbrzymie i wtedy przepustowość toalet była granicy wytrzymałości. ale uważam że było ok. A jako że byliśmy tam w sezonie dwa razy. pod koniec czerwca i potem w sierpniu , mogłem porównać czystość plaży , a jako że czystość plaży zależy od nas użytkowników to nas użytkowników oceniam na duży minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, odwiedziłem ten kemping w tym roku pod koniec lipca. Kemping wypełniony do granic możliwości, w recepcji powiedziano że jest od 1,5 do 2 tyś ludzi. Kemping jest ogromny. W mojej ocenie kemping wart by był uwagi gdyby nie stan sanitariatów - głęboki gierek ale to wszystko nic, smród chloru czy innego badziewia jakie uzywają do mycia toalet to masakra. Powiedziano mi w recepcji że jeśli dzierżawcy przedłużą umowę na kolejne 5 lat to zrobi remont sanitariatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sanitariaty pozostawiają wiele do życzenia ale poza tym kemping naszej załodze odpowiada w 100%. Na miejscu są bary, restauracja, sklepy... ładna i dostępna plaża... animacje dla dzieci...

 

Stacjonowałem od 24 lipca, będę jeszcze w dwa kolejne weekendy (buda czeka na kempingu). Szkoda że się nie spiknęliśmy na jakieś osuszenie szkła :-)

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Temat jest stary ale widzę jakieś życie na forum się toczy więc trochę odświeżę wątek bo bywam na tym kempingu od 6 lat już. Zacznijmy od tego że od wielu lat jest nowy właściciel, który będzie jeszcze długo. Ośrodek z roku na rok przechodzi kolejne etapy remontu, dlatego już w zeszłym roku mieliśmy okazję korzystać z łazienek nowych (remont chyba w 2016 jeśli pamiętam) i w zeszłym roku z tego co mi mówił właściciel, skończyli remont domków, wszystkich. Na profilu na FB widać że w tym roku robią ścieżki z polbruku i drugi sanitariat. W ten sposób można powiedzieć że cały ośrodek został wyremontowany. Ja jednak do takich kempingów podchodzę dwojako: nie chcę luksusów i wręcz uważam że nie powinno się tu zbyt przelewać, natomiast powinno być funkcjonalnie i bez gnicia. Co oznacza że warunki tu panujące są idealne aby siedzieć miesiąc nad morzem, mieć wszystko, nie wydać fortuny a przy tym poczuć nieco klimatu kempingu. W tym roku ośrodek obchodzi 40te urodziny z tego co powoli promują na FB więc na pewno sporo się będzie działo. To nie jest kemping dla osób które szukają samotni, to jest raczej kemping dla nowych rodzin, które oczekują wszystkiego pod ręką + dobrej zabawy i animacji dla dzieci. Mam córkę, żona jest przeciwna namiotom, ale rozstać z kempingiem się nie możemy. W weekendy namiot, w sezonie minimum na tydzień domek, pokój z samą umywalką co by nie  kisić się w ciasnych łazienkach. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kolega jak widzę z uporem zachwala kemping w każdym wątku... Dziwne...

Ja też byłem i w wysokim sezonie nie polecam. Chaos, nikt na niczym nie panuje i jak masz problem to radź sobie sam albo wyp...

Za cenę blisko 150 zł za dobę oczekiwałem czegoś innego niż kopia obozu uchodźców w Calais...

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Commander wiesz co, zachwalam bo faktycznie poznałem właściciela i ludzie którzy tam pracują czy przebywają i  gdzieś się przez moje życie przewijają cały czas. Uważam, że jak ktoś ma zarabiać na biznesie to i tak zarobi czy to z moim poleceniem czy bez tego, a wiem, że w tym przypadku ilość przełoży się na kolejne inwestycje i moje wakacje (mniej lub bardziej urozmaicone). Natomiast z racji faktu że faktycznie przebywam na ośrodkach i z rodziną i często organizujemy wyjazdy grupowe (spotkanie na majówkę, wieczory kawalerskie, wyjazdy męskie, spływy) to jest mi łatwiej odnieść się do faktycznych korzyści jakie z tego mam(y) decydując się na ten czy inny ośrodek.

Jeśli szczyt sezonu porównujesz do obozowiska uchodźców no to tym bardziej pokazuje to jak odmienne mamy poglądy oraz skalę oceny. Tam gdzie jest życie i coś się dzieje, tam są ludzie i nie wiem czego tu się spodziewać innego. Zmartwię Cię, ale bazując na sytuacji w Europie (politycznej, migracyjnej) licz się z tym że coraz więcej ludzi będzie decydowało się na taką formę spędzania wakacji, a ośrodki będą stawały na głowie, aby dostarczać rozrywki i zarabiać a nie tylko kosić trawnik i kasować bilecik za wjazd. Czasy się trochę zmieniły, a jednak w swoim życiu trochę różnych miejsc odwiedziłem i mam obraz jak wyglądał kemping 20 lat temu a jak wygląda dziś. Co ważne, za mną idzie już kolejne pokolenie które ucieka z miast właśnie w takie pośrednie miejsca, gdzie masz zderzenie z naturą i spaniem pod chmurką, ale chcesz korzystać z atrakcji i technologii. Nie każdy chce jechać do Chorwacji i wystarczy z tymi ludźmi pogadać aby też dowiedzieć się co ich tu ciągnie.

I tu odnosząc się do wypowiedzi @adaml61 tak, ośrodek jest oblężony i żeby nie było że tylko chwalę, to warto pamiętać że jeśli ktoś szuka typowego odpoczynku, pt. leżymy, cisza, nie ma ludzi, to na pewno nie jest to miejsce dla niego (chyba że ceni sobie spokój tylko rano nim wszyscy wstaną). Ale poza szczytem sezonu jest idealnie. Wrzesień zależy jeszcze od pogody, 2 lata temu siedzieliśmy każdy weekend bo pogoda była lepsza jak w lipcu i sierpniu. 

Nie wiem co masz na myśli pisząc o chaosie i radzeniu sobie, ale może warto napisać do nich i zgłosić swoje uwagi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.