Skocz do zawartości
KarawaningPl

Kemping Helkamp

Rekomendowane odpowiedzi

Bartek879

Dodam jeszcze , że w Juracie jest jeszcze jeden kemping "Sosnowa Jurata" (byłem raz) , kemping został uruchomiony może z dwa , trzy lata temu na byłym ośrodku z domkami kempingowymi. Standard kempingu trochę gorszy( toalety, kuchnia) nierówny teren , co może stanowić problem z ustawieniem całego zestawu i problemy w czasie opadòw. Zaletą jest niewątpliwie niższa cena. Jest ròwnież cicho i spokojnie.Odległość pomiędzy kempingami ok 300 metròw. Dojście do morza podobne.

Edytowane przez Bartek879 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
magdu

Helkamp to jeden z dwóch parkingów jaki widziałam na Helu. Na mijanym po drodze po sąsiedzku ustawiono sprzęt do produkcji hałasu, dźwięki monotonne i nie do wytrzymania. Helkamp proponuje w tym względzie sporą różnorodność wynikającą z zaludnienia. Ceny szału nie robią, ale chyba i tak nieźle jak na półwysep.

Zgubiłam tam pierścionek, został na parapecie w jednym miejscu, szczęśliwy znalazca widać przywłaszczył sobie a pytana o zgubę obsługa uznała za oczywiste, że moja zguba się nie znajdzie. Następnego dnia widziałam jak jacyś Niemcy oddali właścicielowi znalezioną biżuterię wyglądającej zdecydowanie drożej. Chyba odwykam od niektórych standardów...

Edytowane przez magdu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Arecky69

Hey jak daleko jest stamtad do samej plazy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi