Skocz do zawartości

Kemping Przymorze


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

Na kempingu nie nocowałem, ale przy okazji pobytu w Rowach dobrze się mu przyjrzałem.

Kemping sprawia bardzo dobre wrażenie. Standard określiłbym jako wysoki. Kemping jest duży, zadbany. Są sektory z parcelami i bez. Podłoże trawiaste, zadbane. Dużo drzew i cienia - dla chętnych. Są także miejsca niezacienione.

Kemping położony jest w moim zdaniem, ładniejszej części miejscowości. Do plaży blisko - droga przez ładny las.

Toalety ładne i czyste, regularnie sprzątane.

Dużo przyczep i kamperów na obcych tablicach.

Minusem tego miejsca jest dość duża cena za pobyt. W porównaniu z mniejszym kempingiem Wagabunda średnio o 50% drożej. Cenę rekompensuje nieco zaproponowany standard.

Dla dzieci jest plac zabaw oraz boisko. W pobliżu, tuż za ogrodzeniem sklep spożywczy i kiosk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Kemping z potencjałem, ale niestety psuty przez coś co nazywam "polskim standardem". Budynek sanitarny zaniedbany i śmierdzi. Niby sprzątany codziennie, ale albo zbyt słabo albo jest to za rzadko. Obleśne zasłonki prysznicowe już dawno powinny być wymienione. Połamane elementy baterii prysznicowych także. Plusem jest stale ciepła woda, choć na dzisiejsze standardy powinno to być normą. Całości dopełnia bardzo niesympatyczny gość w recepcji, któremu nic się nie chce, nawet kulturalnie odezwać.

Poza tym miejsce fajne. Blisko do plaży, ładna okolica. Plac zabaw dla dzieci szczątkowy, ale jest. Boisko do siatkówki też.

Z kempingu jest dostęp do dwóch sklepów do wyboru.

 

Podsumowując. Dałoby się zrobić z tego miejsca naprawdę fajny kemping. Mam jednak wrażenie, że obsłudze nie bardzo na tym zależy. Tytuł mistera się moim zdaniem nie należy. No chyba, że weźmiemy pod uwagę "polskie standardy". Wtedy wszystko można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, zobaczyłem.

Pole na kempingu doskonałe. Trawa skoszona , czysto i co najważniejsze brak ścisku. Pole oświetlone, zadbane.

Z polem sąsiadują dwa nieźle zaopatrzone sklepy jest też pizzeria i kebab, jakieś zapiekanki a przy furtce na plażę stoisko z popularnymi plastikami dla dzieci. Gorąca a w zasadzie wrząca woda 24h . Przyłącza prądowe 16A . Kemping raczej cichy i spokojny.

Brak kolejek do klopa, umywalek, pryszniców. Fantastyczna pralnia, wystarczająca ilość punktów do mycia naczyń. Pomieszczenie do gotowania i jedzenia dla namiotowców. Plac zabaw nieco skromny i archaiczny. Boisko do

siatki, stół do tenisa. 

Ładne, szerokie wybrukowane alejki idealne do jazdy na hulajnogach czy czterokołowych rowerkach.

Kemping z ogromnym potencjałem. 

Szkoda tylko, że brak dobrego gospodarza.

Przy niewielkich nakładach mogła by to być perełka.  

To tyle w sprawie plusów.

No niestety są też minusy.

W toaletach niby czysto, ale widać, że sprzątane tylko pobieżnie.Niestety można wyczuć nieciekawe zapachy i to 

nie tylko te z " miękkiego " Słaba wentylacja ma też swój udział.

Krany nie działają tak jak powinny. Totalny brak konserwatora a starczyło by wymienić kilka uszczelek.

Na niektórych stanowiskach do mycia garów krany latają jak moja flaga forumowa. Znowu olewka konserwatora.

Te krany są w tym stanie już przynajmniej dwa lata- zasłyszane od stałych gości.

Miejsce  gotowania dla namiotowców jest super , no ale tamte zlewozmywaki  wołają a w zasadzie wrzeszczą o wymianę.

Ja bym tam nie wsadził nawet nogi w bucie o myciu czegokolwiek w nich nie wspomnę.(Wstawię foty tych zlewozmywaków )

Brodziki pod prysznicami też proszą o wymianę. Niektóre mydelniczki są już po prostu już zapyziałe, podobnie z plastikowymi taboretami w kabinach prysznicowych.

Szanowny właścicielu masz super kemping z ogromnym potencjałem nowoczesny, dobrze zaprojektowany.

Brak tylko gospodarskiego oka.

Bo jak się chce to się da.

Pod koniec pobytu zabrałem się za fotki plusów i minusów. O dziwo obsługa się moją działalnością zainteresowała.

Zapytali co i dlaczego. Odparłem , że robię foty dla naszego forum i napisze opinię.

No i sam nie wiem dlaczego , ale w ostatnie dwa dni w toaletach pojaśniało i czuć było środki czyszczące a nie inne

zapachy.

Widziałem już lepsze kempingi, ale widziałem wiele gorszych.

Można się poczuć jakby nam zaserwowano niezły posiłek na porcelanie ze srebrnymi sztućcami ale na starej ceracie.

A wystarczy zamienić ceratę na obrus.

Tak czy owak, ja tam mógłbym chyba wrócić.

Wstawię fotki plusów i niestety minusów też.

 

 

 

post-8267-0-59622900-1439306881_thumb.jpg

post-8267-0-84627000-1439306922_thumb.jpg

post-8267-0-36051200-1439306954_thumb.jpg

post-8267-0-06322400-1439306990_thumb.jpg

post-8267-0-29662600-1439307028_thumb.jpg

post-8267-0-52906400-1439307060_thumb.jpg

post-8267-0-54035200-1439307085_thumb.jpg

post-8267-0-70943700-1439307117_thumb.jpg

post-8267-0-24622800-1439307144_thumb.jpg

post-8267-0-42947600-1439307177_thumb.jpg

post-8267-0-14096800-1439307923_thumb.jpg

post-8267-0-95582100-1439308048_thumb.jpg

post-8267-0-79548100-1439308099_thumb.jpg

post-8267-0-11172800-1439308128_thumb.jpg

post-8267-0-55736800-1439308146_thumb.jpg

post-8267-0-38985600-1439308174_thumb.jpg

post-8267-0-71708500-1439308391_thumb.jpg

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Potwierdzam wpis Kolegi Marko6. Kemping położony na wjeździe do miejscowości, do plaży około 500-600 metrów, ogólnie byłoby OK, teren w porządku, przy dużym obłożeniu brakuje przyłączy elektrycznych, ale obsługa stara się jakoś radzić z problemem. W cenie kempingu jest WiFi, co prawda strasznie wolne, ale jest. Co do minusów, to budynek kuchni bez wyposażenia, nie ma żadnych kuchenek, nie mówiąc już o mikrofalowej. Są tylko kontakty. Niestety żeby wejść do budynku z łazienkami i WC trzeba mieć dużo samozaparcia. Śmierdzi strasznie i brudno masakrycznie w toaletach... Ich mycie polegało na rozmazaniu wszystkiego wokół mokrą szmatą bez użycia żadnych środków... Do tego znikający papier toaletowy (ścierny). Prysznice to osobny rozdział - duże pomieszczenia zasłaniane foliową zasłoną, brodzik bez osłony z syfem wokół... Cieknące krany i niemiłosierny bród. Co ciekawsze obskurna budka z napisem WC CHEM - pewnie do zrzutu nieczystości zamknięta na klucz. Widziałem obrazek jak ktoś spuszczał zawartość pojemnika do toalety i następnie płukał zbiornik w umywalce... Przy poziomie sprzątania SANEPID zamknąłby ten kemping.natychmiast. Ta mydelniczka z ostatniego zdjęcia wygląda jeszcze gorzej - przez rok zarosła jeszcze bardziej brudem, gdyż nie widziała sprzątania nigdy.

Podsumowanie: fajny kemping z dużym potencjałem zepsuty przez brak gospodarza. My już tu nie wrócimy i szczerze odradzamy wizytę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
W dniu 18.02.2022 o 20:32, Jaromil napisał:

Witam.Byłem 2 razy w czerwcu 2020 i 2021.Spokojnie,czysto i miło.Personel uśmiechnięty i przyjazny.W tym roku powtórka.

A prawda to że jak do 10 nie opuścisz to naliczają Ci następną dobę. A nigdzie w regulaminie nie jest napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.