Skocz do zawartości

Kemping Meridian


Paweł-Gumol

Rekomendowane odpowiedzi

Kemping Meridian

Więcej na temat kempingu pod w temacie na naszym forum:  http://forum.karawaning.pl/topic/5705-kemping-sianozety-kustronia-morskiego-polecam


zachodniopomorskie
Sianożęty
zachodniopomorskie

Zobacz cały kemping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ten kemping jest przy tej "zawrotce" na końcu miejscowości, po lewej stronie drogi (patrząc w strone kołobrzegu) ?

 

nam się spodobały Sianożęty, nie są tak ruchliwe jak Ustronie, ale jest miejsce gdzie można pójść na spacer wieczorem - na gofra :(

nawet myśleliśmy o przestawieni się z Gąsek

 

kemping jest już w takiej okolicy że jest spokój, a na plażę blisko :ok:

 

cenowo też widzę, że nam wyszło by nieźle - nie płaci się za dzieci do 3lat, więc 55zł :ok:

(w Gąskach płaciłem prawie 70zł)

 

Szkoda że wcześniej nie było tego opisu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kemping jest przy tej "zawrotce" na końcu miejscowości, po lewej stronie drogi (patrząc w strone kołobrzegu) ?

 

nam się spodobały Sianożęty, nie są tak ruchliwe jak Ustronie, ale jest miejsce gdzie można pójść na spacer wieczorem - na gofra :(

nawet myśleliśmy o przestawieni się z Gąsek

 

kemping jest już w takiej okolicy że jest spokój, a na plażę blisko :ok:

 

cenowo też widzę, że nam wyszło by nieźle - nie płaci się za dzieci do 3lat, więc 55zł :ok:

(w Gąskach płaciłem prawie 70zł)

 

Szkoda że wcześniej nie było tego opisu :(

 

 

Tak kemping jest przed samą ''zwrotką".

Jest bardzo cicho i spokojnie .

Bylismy z ciekawosci zobaczyc do Gąsek i tak często polecanych kampingów w Gaskach.

Dla nas dużo bardziej atrakcyjne są Sianożety i standard kempingu też wydaję się atrakcyjniejszy w stosunku do Gąsek -mniejszy tłok. (ale to jest tylko moja opinia )

W Gąskach ''cięzko'' przebić się autem , nie mówiąc tu o spacarach w wózkiem po tej uliczce do latarni gdzie pełno samochodów , ludzi - brak chodników , scieżki rowerowej itp......

W Sianożętach masz wszędzie drogi rowerowe do Kólobrzegu , do Ustronia Morskiego i dalej za ustronie morskie.

Ale jak kto co lubi.......

 

Pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gąskach ''cięzko'' przebić się autem , nie mówiąc tu o spacarach w wózkiem po tej uliczce do latarni gdzie pełno samochodów , ludzi - brak chodników , scieżki rowerowej itp......

W Sianożętach masz wszędzie drogi rowerowe do Kólobrzegu , do Ustronia Morskiego i dalej za ustronie morskie.

Ale jak kto co lubi.......

 

przede wszystkim w centrum jest ulica z szerokimi chodnikami, oddzielonymi nawet pasem drzew od ulicy :ok:

więc z wózkiem nie trzeba się przepychać, taki układ ma bardzo niewiele mieścinek,

przeważnie jak już jest chodnik to i tak wąski - np Sarbinowo, Mielno

 

dlatego Sianożęty mogę polecić właśnie dzieciatym :ok:

n/t kempingu się nie wypowiadam, bo widziałem go tylko z ulicy - sprawiał dobre wrażenie

a z Twojego opisu i fotek widać, że faktycznie jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Potwierdzam. Miejscowość rewelacyjna byłem tam 5 lat temu, spokój , duża plaża. Dzięki Pawłowi - Gumolowi przypomniałem sobie o tym fajnym miejscu i jadę tam w lipcu z żoną i moimi dziewczynami 6 i 4. Pozdrawiam

Edytowane przez denis (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

mam pytanko czy blisko cempingu jest jakis sklepik pieczywo jakies wedliny itp czy trzeba dymac gdzieś daleko

Rozumiem ze ciepła woda jest w cenie i czy są ograniczenia lub jej brak

Jaka jest plaża i czy jest dużo ludzi czy jest tam jakis lasek gdzie można spacerowac

Nie znam tego rejonu wybrzeża i nie wiem czy ryzykować i zamieniać starą dobrą Białogorę na Sianożęty

Dzięki serdeczne :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy blisko cempingu jest jakis sklepik pieczywo jakies wedliny itp czy trzeba dymac gdzieś daleko

Rozumiem ze ciepła woda jest w cenie i czy są ograniczenia lub jej brak

Jaka jest plaża i czy jest dużo ludzi czy jest tam jakis lasek gdzie można spacerowac

Nie znam tego rejonu wybrzeża i nie wiem czy ryzykować i zamieniać starą dobrą Białogorę na Sianożęty

Dzięki serdeczne :blagac:

 

myślę że jadąc z przyczepą nie masz się co zastanawiać, jak będzie źle to pakujesz manatki i za 2-3h jesteś na starych śmieciach

a warto zobaczyć nowe miejsca :-]

 

na pewno jest bliżej do plaży niż w Białogórze :chaja:

 

do centrum jest ok km, a tam to jest nawet jakiś spory sklep, jakiś mniejszy pewnie będzie wcześniej

lasek jest na lewo od kempingu, kolega pisał że ze ścieżką aż do Kołobrzegu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak zrobiliśmy w zeszłym roku pojechaliśmy do Gąsek i byliśmy rozczarowani tłok brak chodników nie można było spokojnie przejechać mąż się wkurzył i odwrót Białogóra

Potem przejechaliśmy cały półwysep Jastrzębią Władysławowo i wszędzie kicha nos naprzeciw nosa nawet w Lubiatowie nie było gdzie szpilki wetknąć

Więc w tym roku nie chciałabym znowu jeździć jak idiotka z 4 dzieci bo z Bielska jest trochę kilometrów

dlatego pytam szanownych forumowiczow :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda co pisze ziomek cały półwysep był zapchany d..pa przy du..pie i dziwię się tym ludziom jak mozna wypoczywac w takich warunkach i bulic duzą kase.No ale gdzies trzeba było zakotwiczyc i padło na Lubiatowo i dostało nam się miejsce przy ujęciu wody,dobrze ze była pogoda i czas nad morzem szybko przeleciał.Dziwiłem się tylko co by się działo w razie pozaru, to było wszystko bez składu i ładu i ta plątanina chinskich przewodów które wisiały na drzewach.Więć bardzo dobrze ze koledzy przed sezonem zdradzą trochę innych miejsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubiatowo w sezonie to porażka jak obóz dla uciekinierów jak oni tam wjeżdżają i wyjeżdżają kurz i ciało w ciało

i te miejscówki przy tej drodze tumany piachu wszędzie

plaża natomiast super

ewakuacja przy jakimś pożaże ????????????????????????????????:blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy blisko cempingu jest jakis sklepik pieczywo jakies wedliny itp czy trzeba dymac gdzieś daleko

Rozumiem ze ciepła woda jest w cenie i czy są ograniczenia lub jej brak

Jaka jest plaża i czy jest dużo ludzi czy jest tam jakis lasek gdzie można spacerowac

Nie znam tego rejonu wybrzeża i nie wiem czy ryzykować i zamieniać starą dobrą Białogorę na Sianożęty

Dzięki serdeczne :)

 

Blisko kempingu jest sklep spożywczy , plaża ładna czysta bez kamieni , do samego Kołobrzegu masz ładną scieżkę rowerową (12km ) lub w kierunku odwronym ( Usronie Morskie ) -można spacerować , można rowerkiem lub na rolkach : ) co ko lubi ..........

Woda ciepła prysznic bez dodakowych opłat.

 

tak wygląda scieżka rowerową -deptak :

 

x4okfs.jpg

jeszcze jakieś zdjęcia kempinu z 2009 i 2010r :

 

20fdkic.jpg

2qxoz9y.jpg

''nasza'' parcela

qnp4es.jpg

2pqowp4.jpg

s1knfd.jpg

Filipowi podobał się wąż z wodą w upały..................

32zuy3t.jpg

 

zaraz za kempingiem jest lotnisko w Bagiczu :

2llecl3.jpg

plaża :

29y1q1i.jpg

Edytowane przez Paweł-Gumol (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpoiedz

Rozumiem że z dużą budką nie będzie problemu?

Fajna ta ścieżka czy taka jest cała do Kołobrzegu czy potem już leśną ścieżką?

 

 

Scieżka rowerowa do samego centrum Kołobrzegu jest taka.

 

A czy na kempingu przestrzegają ciszy nocnej ?

 

 

tak - cisza nocna jest przestrzegana ( większość gości to niemcy ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.