Jump to content
Sign in to follow this  
KarawaningPl

Pole namiotowe Keja

Recommended Posts

KarawaningPl

Pole namiotowe Keja

Możemy przyjąć około 200 turystów pod namioty i przyczepy kempingowe. Posiadamy stanowiska do przyczep kempingowych i samochodów kempingowych. Dysponujemy dużą ilością skrzynek do podłączenia prądu. Na terenie pola namiotowego znajdują się toalety, przysznice oraz umywalki. Dostęp do ciepłej wody jest nieograniczony i bezpłatny, 24 godziny na dobę. Jest miejsce do zmywania naczyń z ciepłą wodą i osobne stanowisko do czyszczenia ryb. Posiadamy bar a sklep spożywczo-przemysłowy znajduje się w bliskim sąsiedztwie. Istnieje możliwość korzystania z pralki automatycznej. Kilka razy w tygodniu organizujemy wieczory przy "muzyce na żywo".
pomorskie
Chłapowo
pomorskie

Otwórz kemping na mapie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Socale

Chłapowo/Władysławowo Pole namiotowe "Keja" , http://www.polwysep.pl/keja/camping.php

tuż obok pasażerskiego Tupolewa chyba jako jedyne posiada własne zejście na plażę. Naliczyłem 208 widocznych schodków, jest również dzikie zejście niemal od samej furtki.

Fantastyczny widok na morze z wysokości 50 a niektórzy piszą że 100 metrów.

Obsługa doskonała. Zaplecze czyste na bieżąco. Dobrze jest zająć miejsce daleko od ulicy ze względu na hałas samochodów po brukowej nawierzchni.

Koszt pobytu Kampera + 2 Sokali + czteronożne Sokalątko (gratis) + prąd = coś około 50zł/doba.

Wi-Fi gratis.

Na klif wstęp wolny . Widok aż dusi za gardło!

Ceny na okolicznych polach podobne, ale tam są problemy z dojściem na plażę, trzeba iść z majdanem dookoła.

Share this post


Link to post
Share on other sites
bammber

11 sierpnia wróciliśmy z tygodniowego pobytu na tym polu i............... jesteśmy bardzo zadowoleni :yay: Obsługa bardzo miła i uczynna (pomoc przy ustawieniu cepki). Większość przyczep, na polu jest do wynajęcia (spełniają funkcję domków), przyjezdnych jest mało, jest też troszkę namiotów. My akurat mieliśmy miejsce na wprost furtki więc do zejścia mieliśmy jakieś 50m. Sanitariaty regularnie sprzątane, ogólnie co do czystości nie ma się do czego przyczepić. Ciepła woda 24h. Bardzo miłym dla mnie zaskoczeniem było specjalnie wyznaczone stanowisko do skrobania ryb. O 5 rano meldowałem się na plaży i kupowałem od rybaków prosto z sieci świeżutką flądrę po 5zł za kilogram! Obiadek palce lizać :slina:  Codziennie przez 7 dni w tygodniu od 19.00 do 22.30 odbywają się spotkania przy muzyce tak zwane potańcówki. Muzyczka niesie się po całym polu ale wbrew obawom nie jest to uciążliwe czy tez męczące. Hity pt:" Obudź się czarny Alibabo" lub "Lekcja miłości" jeszcze przez długi czas nuci się pod nosem. Dzieciaki nie narzekają na brak miejsca do zabawy. Jest bilard i stół do tenisa stołowego, obok pola jest duży plac zabaw. Plaża wąska ale czysta. Trzeba uważać jak się wchodzi do morza bo zatopione są wielkie kamienie i można przykopać nóżką, a wtedy nie jest już tak kolorowo i przyjemnie :'( . Ogólnie bardzo fajne pole. Za 7dni 2+2 zapłaciliśmy456zł więc co tu dużo mówić - rewelacja.  Polecam wszystkim z czystym sumieniem  

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tomasolej
On 8/13/2013 at 3:21 PM, bammber said:

Codziennie przez 7 dni w tygodniu od 19.00 do 22.30 odbywają się spotkania przy muzyce tak zwane potańcówki. Muzyczka niesie się po całym polu ale wbrew obawom nie jest to uciążliwe czy tez męczące. 

Ciekawe, jak różne można mieć potrzeby :). Byłem na campingu kawałek dalej, i głownie przez dyskoteki z Keji wyjechaliśmy z Chłapowa. Nie wiem jakim cudem ludzie wytrzymują bezpośrednio na Keji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...