Skocz do zawartości

Pole namiotowe Keja


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

Pole namiotowe Keja

Możemy przyjąć około 200 turystów pod namioty i przyczepy kempingowe. Posiadamy stanowiska do przyczep kempingowych i samochodów kempingowych. Dysponujemy dużą ilością skrzynek do podłączenia prądu. Na terenie pola namiotowego znajdują się toalety, przysznice oraz umywalki. Dostęp do ciepłej wody jest nieograniczony i bezpłatny, 24 godziny na dobę. Jest miejsce do zmywania naczyń z ciepłą wodą i osobne stanowisko do czyszczenia ryb. Posiadamy bar a sklep spożywczo-przemysłowy znajduje się w bliskim sąsiedztwie. Istnieje możliwość korzystania z pralki automatycznej. Kilka razy w tygodniu organizujemy wieczory przy "muzyce na żywo".
pomorskie
Chłapowo
pomorskie

Zobacz cały kemping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Chłapowo/Władysławowo Pole namiotowe "Keja" , http://www.polwysep.pl/keja/camping.php

tuż obok pasażerskiego Tupolewa chyba jako jedyne posiada własne zejście na plażę. Naliczyłem 208 widocznych schodków, jest również dzikie zejście niemal od samej furtki.

Fantastyczny widok na morze z wysokości 50 a niektórzy piszą że 100 metrów.

Obsługa doskonała. Zaplecze czyste na bieżąco. Dobrze jest zająć miejsce daleko od ulicy ze względu na hałas samochodów po brukowej nawierzchni.

Koszt pobytu Kampera + 2 Sokali + czteronożne Sokalątko (gratis) + prąd = coś około 50zł/doba.

Wi-Fi gratis.

Na klif wstęp wolny . Widok aż dusi za gardło!

Ceny na okolicznych polach podobne, ale tam są problemy z dojściem na plażę, trzeba iść z majdanem dookoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

11 sierpnia wróciliśmy z tygodniowego pobytu na tym polu i............... jesteśmy bardzo zadowoleni :yay: Obsługa bardzo miła i uczynna (pomoc przy ustawieniu cepki). Większość przyczep, na polu jest do wynajęcia (spełniają funkcję domków), przyjezdnych jest mało, jest też troszkę namiotów. My akurat mieliśmy miejsce na wprost furtki więc do zejścia mieliśmy jakieś 50m. Sanitariaty regularnie sprzątane, ogólnie co do czystości nie ma się do czego przyczepić. Ciepła woda 24h. Bardzo miłym dla mnie zaskoczeniem było specjalnie wyznaczone stanowisko do skrobania ryb. O 5 rano meldowałem się na plaży i kupowałem od rybaków prosto z sieci świeżutką flądrę po 5zł za kilogram! Obiadek palce lizać :slina:  Codziennie przez 7 dni w tygodniu od 19.00 do 22.30 odbywają się spotkania przy muzyce tak zwane potańcówki. Muzyczka niesie się po całym polu ale wbrew obawom nie jest to uciążliwe czy tez męczące. Hity pt:" Obudź się czarny Alibabo" lub "Lekcja miłości" jeszcze przez długi czas nuci się pod nosem. Dzieciaki nie narzekają na brak miejsca do zabawy. Jest bilard i stół do tenisa stołowego, obok pola jest duży plac zabaw. Plaża wąska ale czysta. Trzeba uważać jak się wchodzi do morza bo zatopione są wielkie kamienie i można przykopać nóżką, a wtedy nie jest już tak kolorowo i przyjemnie :'( . Ogólnie bardzo fajne pole. Za 7dni 2+2 zapłaciliśmy456zł więc co tu dużo mówić - rewelacja.  Polecam wszystkim z czystym sumieniem  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...
On 8/13/2013 at 3:21 PM, bammber said:

Codziennie przez 7 dni w tygodniu od 19.00 do 22.30 odbywają się spotkania przy muzyce tak zwane potańcówki. Muzyczka niesie się po całym polu ale wbrew obawom nie jest to uciążliwe czy tez męczące. 

Ciekawe, jak różne można mieć potrzeby :). Byłem na campingu kawałek dalej, i głownie przez dyskoteki z Keji wyjechaliśmy z Chłapowa. Nie wiem jakim cudem ludzie wytrzymują bezpośrednio na Keji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.