Skocz do zawartości

Pole namiotowe Lazurowe


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie polecam tego kempingu (pola namiotowego) Sanitariaty brudne i zniszczone, rzadko sprzątane. Nieprzyjemna obsługa. Ciągła kontrola przepustki również przy wychodzeniu z kempingu. Jedyny plus to widok na morze, ale mogą się nim również pochwalić inne kempingi w tamtej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemping odwiedziłem pod koniec czerwca. Jest to dawne pole namiotowe "Pomarańczowe" powiększone o kawałek terenu między tym polem a "Horyzontem". To co rzuciło mi się w oczy to jeszcze nie skoszona trawa i niewypielęgnowana zieleń, kiedy na Horyzoncie czy Alexie wszystko było już wyszykowane i czekało na turystów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam pierwszy i ostatni raz. Jedyny plus to widok, ale inne pobliskie kempingi mają identyczny. Chaciałem sie po pierwszym dniu zwinąc na "Klifa" ale niestety oplaty sa z góry.

Denerwujace kontrole kart pobytu przy wyjściu. Ogólnie czystośc w lazienkach do których sa wieczne kolejki oceniam na 3+. Zero jakiejkolwiek organizacji, każdy sie rozkłada gdzie chce. Obsługa w recepcji powolna i niezbyt przyjemna. Jak trafił sie turysta z niemiec to nikt nie potrafił sie dogadać, co spowodowało niezłą kolejkę.

Wiem, ze tam juz nie wrócę, choć urlop uwazam za udany. Ceny na Lazurowym można uznac za jego plus.

Powiem krótko, w porownaniu do Ambre w lebie lub Rodzinnego w Mielnie to Lazurowe jest jakby z innej bajki.

Pozdrawiam i nie polecem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu wróciliśmy z wakacji na polu Lazurowe, pogoda co prawda była w kratkę ale te wakacje zaliczamy do udanych.

Jeśli chodzi o pole to rzeczywiście sanitariaty w nie najlepszym stanie.

Kwestia przepustek - trochę natrętnie sprawdzane, ale trzeba mieć na uwadze bezpieczeństwo (o kradzieżach nie słyszeliśmy podczas naszego pobytu).

Jeśli chodzi o obsługę to w recepcji dziewczyny konkretne ,ale miłe. Pan który nas zaprowadzał zagadał, pożartował. Szef sympatyczny.

Ogólnie oceniam na dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj wróciliśmy z pola ''Lazurowe''.

Sanitariaty porażka (uchwyt na papier toaletowy jest, ale cały czas pusty- jak za komuny, chyba trzeba oddać makulaturę!!! ) :-)

Obsługa recepcji (dziewczyny) bardzo miłe.

Nie polecam.

Za te same pieniądze za płotem,

www.pole-horyzont.pl

o wiele lepiej

i restauracja z tego pola SUPER (nawet "kierownik-obsługa" z pola Lazurowe się tam stołuje pomimo że mają swoją knajpę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zdecydowanie polecam Lazurowe i nie mogę zgodzić się z niektórymi opiniami na tym forum. W porównaniu do innych pól namiotowych ceny na Lazurowym sa bardzo konkurencyjne i co najważniejsze nigdy nie brakuje ciepłej wody pod prysznicami. Obsługa ok, polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwią mnie powyższe opinie, szczególnie porównywanie z Amber... może kolego porównaj też ceny jak chcesz płacić za camping jak za kwaterę to spoko... Jeżeli chodzi o kontrolę to jest super sprawa, przynajmniej masz pewność ze nikt "obcy" się nie kręci, a jak komuś to przeszkadza to polecam pole Słoneczne w Ustce, brama otwarta 24h na dobę, żadnej kontroli, ogólnodostępne wyjście na plażę, wejście do wesołego miasteczka.. że nie wspomnę o sanitariatach....może nie będę dalej wymieniał. Wracając do lazurowego super obsługa oraz atmosfera. Tutaj naprawdę chce się wracać ! Polecam z całego serca !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uściślając: na polu horyzont nie ma żadnej restauracji - jest poza obszarem pola a dokładnie przed nim, co do sanitariatów - papier toaletowy to chyba nigdzie nie utrzymuje się długo po jego zawieszeniu ;-) i na horyzoncie znikał równie szybko jak na lazurowym zapewne, wczesnym rankiem bywał ale to akurat dla mnie nie był problem, posiadam własny, więc te argumenty nie powinny mieć wpływu na opinię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Zgadzam się z poprzednikiem, papier znika szybko na kazdym polu. 2 tygodnie temu wybralismy sie z

małzonką na polwysep helski, zwiedzilismy hel, jastarnie, jurate, zachaczylismy nawet o mazury ;)

Co do pola Lazurowe, to moge powiedziec ze widok na morze byl piekny, pogoda nam co prawda nie dopisala ale wyjazd zaliczam do udanych. dodam ze rzadko sie zdarza aby goraca woda byla 24/dobe. :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham Chłapowo. To mala miejscowosc koło Władysławowa. Władysławowo to szał na całego a dla rodzicow z dziecmi polecam smialo Chlapowo jako spokojną miescinke. Bylem na kempingu Lazurowe i polecam. Spokoj jest nieoceniony a miło jest odpoczać od pracy w przyjemnej atmosferze i nadmorskim klimacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Byliśmy w zeszłym roku w połowie lipca, tak więc środek sezonu na polu Horyzont- piękny widok na morze, pole bardzo fajne, może sanitariatów trochę mało, ale było coś więcej w budowie- ludzi było trochę (jak to w sezonie) ale nie było tragedii, jedyne co mi przeszkadzało, to ruchliwa droga Władek- Jastrzębia, reasumując polecam. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Byliśmy na Lazurowym w tym roku na początku Lipca sanitariaty czyste trochę małe boksy na przyczepę poza tym wszystko ok zejście nad morze łagodne nie po schodach jak na dalszych polach widok ma morze piękny z przyczepy kilka fotek poniżej

polecam

DSC_0154.jpg

DSC_0171.jpg

DSC_0115.jpg

DSC_0562.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciszy tam nie zastaniesz w sumie o zadnej porze. Lazurowe jak i Horyzint(sąsiadują tylko płotem} prowadzone są przez baci, od trzech lat skłóconych ze sobą.Znam obu ale to co wyprawia właściciel Lazurowego przechodzi ludzkie pojecie, tak jak pisano wcześniej, nagabywanie włażenie na siłę w d... żeby tylko przekroczyć brame Lazurowego-Fe,fe,fe itp. itd, dodatkowo namiot piwny czynny od rana z non stop grającą  muzyką.... Jak ktoś lubi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.