Jump to content
marfi

Ośrodek wypoczynkowy Sarnówek - Ośrodek TVP

Recommended Posts

marfi

Ośrodek wypoczynkowy Sarnówek - Ośrodek TVP

wyżywienie, kawiarnia, boiska, korty,boiska, sauna, wypożyczalnia sprzętu wodnego, rowerów

warmińsko-mazurskie
Ząbrowo / k. Iławy
warmińsko-mazurskie

PEŁNY WPIS NA MAPIE KEMPINGÓW KARAWANING.PL

Kristofer

Witam !

Dodam, że po zjeździe z głównej drogi w kierunku Sarnówka jedziemy spory kawał ciasną (na jeden samochód) drogą przez las.

Nie wiem, jak obecnie, ale kiedyś był asfalt tylko przez pierwszych kilkaset metrów i niskie gałęzie przydrożnych drzew - jak to w lesie :]

:hej:

Roobertino

może ktoś napisze coś więcej aktualności na temat dojazdu??

marfi

Na dzień dzisiejszy temat nieaktualny. Ośrodek, z tego co wiem poszedł pod młotek, spróbuję się coś bliżej dowiedzieć, bo mam znajomego, który może znać szczegóły.

Co do dojazdu - asfalt wąską drogą jest do samego ośrodka, licho rozwiązany wjazd na pole - garb do pokonania i drzewa utrudniające skręt, ale przy moim gabarycie jakoś też dało radę :)

Roobertino

Na dzień dzisiejszy temat nieaktualny. Ośrodek, z tego co wiem poszedł pod młotek, spróbuję się coś bliżej dowiedzieć, bo mam znajomego, który może znać szczegóły.

Co do dojazdu - asfalt wąską drogą jest do samego ośrodka, licho rozwiązany wjazd na pole - garb do pokonania i drzewa utrudniające skręt, ale przy moim gabarycie jakoś też dało radę :)

dzięki wielkie, jak będzie jakiś news to ładnie poproszę :slina:

Kristofer

Na dzień dzisiejszy temat nieaktualny. Ośrodek, z tego co wiem poszedł pod młotek, ...

... wszystko teraz się sprzedaje :pad:

Pewnie kupi ktoś ... za przysłowiową złotówkę ;)

Pamiętam go jeszcze z czasów, gdy o jego istnieniu wiedzieli tylko nieliczni i wtajemniczeni, a dostęp na jego teren był mocno strzeżony :policja:

Od okolicznych mieszkańców można było usłyszeć baaardzo ciekawe historie na jego temat ...   :look: