Skocz do zawartości

Kemping Drawtur


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rafał ! Ty tego nie pisz tak otwarcie że Nas tam lubią ! Bo zaraz się dowiesz ( tak jak i ja w innym poście ), że jesteś członkiem rodziny właściciela i dlatego tak tutaj mu "kadzisz" hehe%281%29.gif

 

Ale ja jestem hehe%281%29.gif co ze mnie byłby za syn jeśli bym nie stał murem za rodzicami? :swiety: A z drugiej strony jako członek forum chciałem przedstawić inny punkt widzenia, czemu jest tak a nie inaczej. Jednocześnie cieszę się że Wam się podoba bo zdecydowana większość opinii była pochlebna. A cena no cóż poszła w górę od 2009 roku to fakt, ale zdrożało wszystko. W takiej sytuacji możliwe są zawsze dwie opcje: zachowanie ceny przy spadku poziomu świadczonych usług i zahamowanie tempa rozwoju, lub zwiększenie ceny przy zachowaniu powyższych, proste jak ....

 

A autor tego tematu zarejestrował się na forum 3 Lipca tylko po to żeby założyć ten "lotny" temat? A 4 lipca już znikł, to ci dopiero forumowicz :czerwona:

Edytowane przez rewir (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja jestem hehe%281%29.gif co ze mnie byłby za syn jeśli bym nie stał murem za rodzicami? :swiety: A z drugiej strony jako członek forum chciałem przedstawić inny punkt widzenia, czemu jest tak a nie inaczej. Jednocześnie cieszę się że Wam się podoba bo zdecydowana większość opinii była pochlebna. A cena no cóż poszła w górę od 2009 roku to fakt, ale zdrożało wszystko. W takiej sytuacji możliwe są zawsze dwie opcje: zachowanie ceny przy spadku poziomu świadczonych usług i zahamowanie tempa rozwoju, lub zwiększenie ceny przy zachowaniu powyższych, proste jak ....

 

A autor tego tematu zarejestrował się na forum 3 Lipca tylko po to żeby założyć ten "lotny" temat? A 4 lipca już znikł, to ci dopiero forumowicz :czerwona:

 

Witam!

Dla mnie wszystko jest jasne i Twoje wyjaśnienia są dla mnie czytelne. Być może zaspokoją One i autora tego postu.

Co zaś się tyczy "kadzenia" hehe%281%29.gif to - cóż - dałem ciała - za co Ciebie przepraszam - mea culpa :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w Polsce jest kapitalizm i ceny ustala właściciel. Sam mam firmę i mam swoje ceny, jeżeli jest za drogo to gość zamawia u konkurencji.

Jest też sytuacja odwrotna, jeżeli nie ma chętnych to trzeba opuścić ceny. Gdyby w Polsce było więcej kempingów to ceny też były by bardziej rozsądne.

Jeżeli chodzi o zniżki dla forumowiczów to powinny być ujęte w cenniku i dostępne na stronie internetowej. Za taką ulgę pole mogło by mieć swoją reklamę

na forum. Dzięki większej ilości przyczep z forum, które jeżdżą nie tylko w wakacje właściciel szybko by odrobił zniżki, a my byśmy mniej płacili.

Co na to moderatorzy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem,że z tymi opłatam za prąd nie jest tak różowo, na południu i zachodzie UE są niskie (ok 1.5-2ÔéČ) ponieważ ryczałt jest wyliczony do obciażenia NIE WOLNO pobierać więkeszj opłaty bo podchodzi to pod "Podatek akcyzowy – sprzedaż energii elektrycznej nabywcy końcowemu" i może zakończyć się niemiłą karą finansową.

Co do tematu jesli ceny widziałes przed wjazdem to nierozumiem niezadowolenia ,"widziały gały co brały " ;) Jesli standart jest wysoki to co dziwnego w opłacie 100zł za 4 osoby ? Osobiście czego nie zaakceptuje nigdy to przysznic na monety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Fajny kemping, ceny troszeczkę za wysokie.

Cennik:

• namiot 10.00 zł/doba

• samochód 12.00 zł/doba

• przyczepa campingowa 12.00 zł/doba

• przyczepa campingowa 6 m>17.00 zł/doba

• kamper 25.00 zł/doba dzieci do lat 10 50%

• pobyt osoby na campingu 12.00 zł/doba

• podłączenie energii elektrycznej 10.00 zł/doba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wczoraj wróciliśmy z campingu Drawtur i polecamy to miejsce dla osób które nie lubią nadmiernego tłoku

Duża dbałość o sanitariaty (oczywiście dużo zależy od kultury wczasowiczów)

Bezpieczny plac zabaw dla maluchów i bardzo miły Pan Zdzisław który na bieżąco naprawia ewentualne usterki na nim (serdecznie pozdrawiam jeśli tu zagląda)

Do Czaplinka można iść spacerkiem nad jeziorem -polecam taką wyprawę okolo 19tej wtedy lokalna atrakcja na rynku czyli otwarcie piekarni z gorącymi drożdzówkami,kolejka ,że ... :)

Na terenie campingu strzeżone kąpielisko ,blisko kąpielisko miejskie

Cisza nocna w godzinach 24-6.Właściciel interweniuje jeśli jest zakłócana

Można za drobną oplatą wypożyczyć piłkę do kosza ,jest plac do gry w tenisa,boisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat już stary ale my bylismy w tym roku więc podam aktualne informacje :)

Na hasło karawaning.pl dostaliśmy zniżkę :))

Z jej uwzględnieniem zaplaciliśmy 72zł za dobę-

2 os dorosłe,jeden nastolatek,3 latek bez opłat

samochód na parkingu

energia elektryczna-teraz już 10zł, właściciel uwzględnił uwagi co do jej poprzedniej wysokości :-)

przyczepa z przedsionkiem

namiot mały (2 osobowy)

Uważam,że to rozsądna kwota

Polecam wypoczynek w tym miejscu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyzwoite - a jak prysznic?

 

bo jak poprzednik - na monety nie przetłumaczy mi nikt, że to jest fair.

 

Nie nie żadnych monet, ten kemping jest od 20 lat w rękach jednego właściciela i nigdy nie miał etapu że prysznice były na monety. Korzystanie z sanitariatów jest wliczone w cenę (można się pluskać do woli), podobnie zrzuty szarej wody dla kamperów, napełnianie zbiorników i opróżnianie toalet chemicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja serio nie rozumiem narzekania. Przecież to normalne ceny (oczywiście jeśli standard jest wysoki). Osobiście wolę zapłacić trochę więcej i mieć wszystko w cenie a nie dopłacać w trakcie za każdą pierdołę.

Jeśli prysznice są w cenie to ogromny plus tego miejsca i ceny są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.