Skocz do zawartości

Pole namiotowe Topaz


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam,

super miejsce,

na polu boisko do gry w siatkę,

stoły do ping-ponga,

piaskownica,

huśtawka,

sklep i kiosk 10m od pola namiotowego

najbliższy bar "pod wieżą" 20m od pola

(przy barze stół do bilarda)

do plaży 50m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i fajne miejsce , ale drogie , jak obliczyłem cenę pobytu za dwie osoby i np, psa , to lekka przesada, a cena prądu to już horror. Chciwość właścicieli tego pola przekracza zdrowy rozsądek.

Po co reklamować takie miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na plus - duży teren, cień, prawie bezpośredni dostęp do plaży, która w kierunku wschodnim jest szeroka nawet na 30/40 metrów i jest po prostu pusta, ścieżki rowerowe-gruntowe, drogi pożarowe-asfaltowe, idealne dla rolkarzy, deskarzy itp, zmywak, WC w niezłym stanie, sprzątane,

Na minus - prysznice na stoper w kontenerach, infrastruktura prądowa słaba, potrzeba duuuuużo kabla i mieć szczęście na wolne gniazdko, kable porozciągane na drzewach.

Podsumowanie - cena średnia, minusy i cena nie są w stanie przesłonić jednego najważniejszego plusa - plaży, Łeba może się schować ze swoimi wąskimi paskami piasku. Poza tym nazwa pole namiotowe, sugeruje, że nie jest to kemping więc myślę, że do standardu tak naprawę nie można się przyczepić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pierwszy raz byłem tu w 88r. A potem bywałem wielokrotnie. Miejsce rzeczywiście piękne.

Potwierdzam wszystkie zalety podane powyżej.

Ale - za auto, p-kę, przystawkę namiotową, prąd i 2+2os. płacę 80 zł dziennie. I nie korzystam z płatnych pryszniców.

To trochę za wiele jak na ten standard.

Restauracja w Choczewie daje więcej, smaczniej i za mniejsze pieniądze - w tutejszych barach ceny wzrosły a jakość spadła.

W tym roku nawieziono piasek w niektóre miejsca - to nie był dobry pomysł. Raczej należało zagrabić teren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

miałem wybrać się do lubiatowa ,dzwonie do włascicielki spytać się o internet i zasięg tv.

odpowiedź; cytuje  ;;(  " pan chce odpoczywać czy oglondać tv i siedzieć w internecie nie ma internetu i telewizora też pan nie zabiera bo i tak nie ma zasięgu")

wszystko na temat XXI wiek w koncu mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem wybrać się do lubiatowa ,dzwonie do włascicielki spytać się o internet i zasięg tv.

odpowiedź; cytuje  ; ;(  " pan chce odpoczywać czy oglondać tv i siedzieć w internecie nie ma internetu i telewizora też pan nie zabiera bo i tak nie ma zasięgu")

wszystko na temat XXI wiek w koncu mamy.

Witam

Dla mnie bomba, jak odpoczywać to odpoczywać, prawie jak na dziko :yes: choć ceny ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:] 

miałem wybrać się do lubiatowa ,dzwonie do włascicielki spytać się o internet i zasięg tv.

odpowiedź; cytuje  ; ;(  " pan chce odpoczywać czy oglondać tv i siedzieć w internecie nie ma internetu i telewizora też pan nie zabiera bo i tak nie ma zasięgu")

wszystko na temat XXI wiek w koncu mamy.

witka co do Lubiatowa to jakoś mi nie podpasywało po 3 dniach się zwinąłem i na pól dziko w Kierzkowie u rolnika za 40 zl z prąd woda i wychodek :]  nawet rowery były do naszej dyspozycji bo autem z parkingu w Lubiatowie daleko a na polu 10 zl kasowali a tak rowerkiem przez las 7-10 m,in na plaże  i jeszcze jedno ten wiatr tam non stop wieje ale po tygodniu nie zwraca się na to uwagi

Edytowane przez yankees (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wi-fi tam brak. Ja łapałem na bluconnect.  Anteny satelitarnej nie używałem bo za gęste drzewa. Wygrywają ci co mają antenę przenośną - na trójnogu. Tak długo szukają szczeliny między gałęziami, aż znajdą. W zeszłym roku właściciel zainwestował w skrzynie rozdzielcze. Z prądem jest lepiej, każdy dostanie, ale za to prąd jest "rzadki'. Bywało 170V. Jak jest zimno i ruszą farelki to kaplica.

A plaża najładniejsza na polskim wybrzeżu.

AdamH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Byłem w zeszłym roku w Lubiatowie, nie byłem na tym campingu, ale idąc na plażę przechodziłem prawie przez niego :look: ciasno było, a cennik taki jak przedstawili przedmówcy. Plaża super :yes:  :yes:  :yes: ale dużo taniej i również spokojnie można postawić przyczepę u jakiegoś gospodarza. Troszkę tym samym oddali się morze, ale spacerkiem lub rowerem przez taki las to sama przyjemność :yay:  pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Właśnie wróciliśmy z Lubiatowa!

Spełnia nasze wszelkie oczekiwania!

Jest nowy fajny plac zabaw dla dzieci, spokój z dala od hałasu Miasta.

Ale żeby znaleźć miejsce spełniające oczekiwania wybrednych warto zawitać w niedzielę i to popołudniu.

W piątek niestety najazd Namiotów ogranicza manewrowość przyczepy.

  

My tam jeszcze zawitamy!

Pozdrawiamy  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Ceny zabiły ten obiekt. Kiedyś dziesiątki dzieciaków bawiły się na tym polu,a teraz pustki. Moi rodzice jeździli rok po roku od 1987 . Brak inwestycji ceny z kosmosu. Kiedyś zarządzający obiektem przyznali, że  nie interesuje ich ilość osób w namiotach.Tylko , że ta ilość gości pozwalała na utrzymanie dobrej jakości gastronomii i sklepików.  Teraz jak moi rodzice mają jechać wnukami,to wybierają domek w Kopalinie czy w Lubiatowie. 

Szkoda pięknej miejscówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś za łebka tam jeździłem i było ok zawsze dobrze wspominam i byłem kilka lat temu też dobrze wspominam i miałem okazje wstąpić w roku 2017 na kilka dni i trochę mnie dziwi że są tam" pustki" , dzieciaki do późnej nocy szalały, przyczepy był spory problem aby gdzieś tam wcisnąć bardzo ciasno i nic na pewno nie zabiło , nie bronię obiektu bo są też minusy a mianowicie ceny prysznica i że został zamknięty "bar pod wieżą" ale i tak jest pozytywny , za kilka lat na pewno znowu tam zawitamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.