Skocz do zawartości

Kemping Pod Brzozami


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

Kemping Pod Brzozami

Pole namiotowe Pod Brzozami Ustronie Morskie serdecznie zaprasza na wakacje nad polskim morzem. Nasz ośrodek może poszczycić się wyjątkową lokalizacją. Usytuowane jest w odległości zaledwie 300 metrów od morza. Wspaniała, zielona przestrzeń, połączona jest z pełnym letniego czaru krajobrazem. Przystępne ceny czynią z naszego ośrodka jedno z najbardziej atrakcyjnych i urozmaiconych miejsc na wakacje. Atrakcyjność tego miejsca dodatkowo zwiększają położenie w centrum Ustronia Morskiego. W promieniu 150 metrów są banki, poczta, supermarket, restauracje i puby, smażalnie ryb, kompleks boisk sportowych Orlik, basen kryty i otwarty. Zapraszamy serdecznie!
zachodniopomorskie
Ustronie Morskie
zachodniopomorskie

Zobacz cały kemping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ustronie Morskie bardzo fajne miasteczko. Jest szkoła, mają drużynę piłkarską, kino więc nie jest to taka dziura zabita dechami. Samo miasto bardzo przyjazne. Centrum z masą sklepików i barów to jedna długa ulica. Oczywiście odchodza od niej boczne i tam również tętni życie. Na plus jest również duża ilośc zejść do plaży orza nieduże ale zawsze molo.

 

Co do kempingu:

Prowadzą go młodzi ludzie, co jest jak najbardziej na plus, bo z jednej strony widać pewien luz i swobodę a z drugiej idą z duchem czasu. Mają świadomość co użytkownikowi pola potrzeba. Sanitariaty czyste, usytuowane w nowym budynku. Oprócz sanitariatów jest kuchna (wyposażona w lodówkę), recepcja i na górze pokoje do wynajęcia. Samo pole również zadbane. Trawa skoszona, bardzo duża ilość słupków prądowych. Jedyny mały minusik, że pole jest pod lekkim skosem, więc dla mnie wypoziomowanie przyczepy wzdłuż i wszerz to mission impossible. Pewien kłopot można mieć też podczas wieżdżania na pole. Jest to wąska dróżka, która jeszcze zakręca pod kątem 90stopni. Trzeba uważać aby nie obetrzeć przyczepy o brzózkę. Na szczęście jest też drugi wjazd dużo dogodniejszy. Na polu jest plac zabaw, boisko do siatkówki, więc jest co robić. Kto nie ma grilla może skorzystać z tego kempingowego, podobnie jak z roweru których jest kilka na wyposażeniu.

Bardzo polecam to pole, bo ceny są więcej niż przyzwoite, a sam kemping i jego otoczenie (Ustronie, Kołobrzeg) bardzo interesujące. Na uwagę zasługuje kompleks Helios, który składa się z basenu odkrytego, zakrytego, kręgielni oraz saun. Ceny umiarkowane a zabawa na całego.

 

ps. pytając o inne kempingi, to usłyszałem, że raczej dogorywają. Zatrzymały sie na pewnym etapie i tyle. Pod Brzozami ludzie inwestują każdego roku, więc można mieć nadzieję, że będzie tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z tego kempingu. Jestem baaardzo zadowolony. Do może blisko, ale nie nad samym morzem. Dzięki temu nie wieje tak bardzo.

Właściciel i obsługa przemiła. Młodzi ludzie bardzo przyjaźnie nastawieni do gości. "Klient nasz Pan" to dewiza, która zauważyłem , jest dla nich myślą przewodnią. I nie przesadzam!

Teren płaski, te pochyłości, o których pisze Kodi to nie wszędzie. Pole jest duże i w większej części równe.

Toalety nówka, czyste, ciepła woda bez dopłaty.

Pamiętajcie o drugim wjeździe na końcu pola. Jest tam szeroko i bezpiecznie.

Są miejsca zupełnie nieosłonięte, podzielone na dość duże sektory, są też miejsca w cieniu starszych brzózek, jak kto woli.

My na pewno jeszcze tam zawitamy. Polecam z czystym sumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witamy Państwa serdecznie!

 

W obecnym sezonie nasze pole namiotowo kempingowe odwiedziło wielu użytkowników tego forum. Z wieloma z Państwa udało nam się porozmawiać i zawsze były to dla nas wartościowe i przyjazne dyskusje. Otrzymaliśmy także wiele cennych uwag, które już wykorzystujemy w rozwoju naszego obiektu. Z uwagi na owocną współpracę zdecydowaliśmy się udzielić wszystkim użytkownikom forum rabatu w wysokości 10% na wszystkie nasze usługi. Serdecznie zapraszamy i życzymy miłego urlopu.

 

Menadżer Jakub Janiak

Pod brzozami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym dodać tylko do wypowiedzi kolegów - którymi się w pełni zgadzam - że jest tam taki obiekt o nazwie Hilton. Duża wiata plus sala gdzie w razie niepogody można sobie posiedzieć. Pod wiatą są piłkarzyki które skutecznie zabijają czas gdy aura nie sprzyja. W tym samym budynku są ubikacje i prysznice (oprócz głównego budynku).

No i jeszcze muszę choć się powtórzę o właścicielach - fantastyczni ludzie z humorem i swoistym luzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Byłem na kempingu 20-22 sierpnia. Trudno było mi wjechać, wyjechać jeszcze gorzej - w nocy przed wyjazdem lało. Jeżeli zrobią to co zamierzają (utwardzenie dróg) będzie to bardzo dobry kemping, życzę aby zamierzenie się powiodło . Myślę że jak pogoda pozwoli wrócę tam we wrześniu. Poza błotem wszysko jak trzeba. Polecam - to jest bardzo dobre miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Na kemping wybraliśmy się w tym roku (2012). Co można w kilku słowach powiedzieć:

- duże boksy w których mamy możliwość podpięcia wody, kanalizacji, Internetu, TV no i oczywiście 230V

- ciepła woda 24 h, której nie brakowało nawet przy maksymalnym obłożeniu kempingu

- bardzo sympatyczna młoda obsługa

- dobre położenie kempingu niby na uboczu, ale jednak nie jest daleko do sklepu, na plażę czy do restauracji

 

Co więcej - plaża najbliżej kempingu dość wąska i tłoczna. Warto na plażę wybrać się troszkę dalej za Wieniotowo w miejscu gdzie rzeczka "Czerwonka" wpływa do morza ( http://goo.gl/maps/rpkxe ).

 

Zdecydowanie polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Kemping Pod Brzozami

 

Województwo: zachodniopomorskie

Miejscowość: Ustronie Morskie

zachodniopomorskie

 

http://www.pod-brzozami.pl/

jakub@pod-brzozami.pl

Tel.: 5022812055

 

Zobacz pełny wpis w katalogu kempingów Karawaning.pl

 

Witam

W zeszłym roku spędziłam z rodziną 3 tygodnie na tym campingu i było super. Bardzo dobre warunki w porównaniu z innymi campingami, szczególnie jeśli chodzi o sanitariaty. Pod koniec lipca znów tam się wybieramy. Czy coś się zmieniło od tamtego roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mimo dobrych opinii na temat campingu Pod Brzozami nie byłem zadowolony z obsługi. Chciałem skorzystać z campingu w sierpniu 2014 roku. Zgodnie z umową potwierdziłem swój przyjazd na dwie załogi dzień przed. Właściciel zapewnił mnie że spokojne mogę jechać miejsca dostatek. Po przyjeździe okazało się że miejsca nie ma i za bardzo nikt nie chciał z nami rozmawiać. Nadmieniam że jechałem z drugiego końca Polski. Po dłuższych rozmowach właściciel wskazał nam miejsce na jedna przyczepę gdzie musieliśmy zmieści dwie i na dodatek centralnie na przeciw WC. Koniec końców udało nam się znaleźć miejsce na campingu Trymas gdzie w normalnych warunkach spędziłem urlop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku zgadzam się z kolegą Norką9 , bo ja pod brzozy już nie pojadę .Pozdrawiam


Mogę z całkowitą odpowiedzialnością polecić kamping Trymas w Ustroniu Morskim. Sanitariaty czyste dużo miejsca do plaży około 50m a ceny zbliżone do innych kampingów . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze nie byłem na żadnym z tych obiektów ale róznica w cenie jak dla mnie dość istotna.

Moja załoga Pod Brzozami- 70 zł Trymas- 103zł a dodatkowy spacer na plażę po roku wożenia się samochodem to tylko zaleta;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.