Jump to content

Kemping Intercamp 84


KarawaningPl
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Kemping znam jeszcze z czasów studenckich wyjazdów z namiotem. Przy wjeździe na kemping kiedyś była okazała recepcja w białym, jak na tamte czasy nowoczesnym budynku. Dziś pozostał jedynie budynek, w którym zrobiono wystawę, zaś recepcję umieszczono w drewnianej budce za szlabanem. Kiedyś na Intercampie była część dla dorosłych i osobne pole namiotowe dla młodzieży. Dziś została jedynie dawna część dla dorosłych. Część młodzieżowa stoi zarośnięta chaszczami i niszczeje. Szkoda. W części dorosłej znikły miejsca oddzielone żywopłotami, tzw. parcele. Teraz nie ma tu podziału miejsc i każdy staje tam, gdzie mu się akurat podoba. Jest większy bałagan, ale miejsca jest tu dostatek.

Kiedyś Intercamp reklamował się jako największy kemping w Polsce. Dziś już nie można tego o nim powiedzieć.

Czystość w sanitariatach i wygląd toalet - polski standard. Niby czysto, ale porównując z kempingami chorwackimi, jest raczej słabo. No, ale to jest Polska i w wyposażeniu kempingów niestety sporo odstajemy. Na polskie warunki - jest ok.

Dużym plusem jest dostęp do internetu przez WiFi gratis.

Największym minusem jest to, że nie można płacić za pobyt kartą. W dzisiejszych czasach to nie do pomyślenia.

Na kempingu atrakcją dla dzieci jest jedynie plac zabaw. Nienajgorszy, ale w czasie deszczu zupełnie nieprzydatny. Brakuje na wzór kempingów europejskich mini klubu, gdzie dzieciaki spędzają czas w trakcie brzydkiej pogody lub też zostawiane są pod opieką opiekunek. Dla rodzin z małymi dziećmi brak takiego miejsca to duży minus.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Petek, widzę, że pamiętamy Intercamp mniej więcej z tych samych czasów. 20 lat temu to był faktycznie największy i chyba najlepszy kemping w kraju jak na owe czasy, wtedy faktycznie była animacja dla dzieciaków całkiem za darmo, zabawy i konkursy , jakieś gry, malowanki i wiele innych ciekawych eventów (że tak powiem z angielska) się tam odbywało, zupełnie jak w zagranicznych kurortach. Dzisiaj już tego powiedzieć nie można, bo od tego czasu nic się tam nie zmieniło, eventy zanikły, standard pozostał taki, jaki 20 lat temu był standardem wysokim, obecnie jest to standard podstawowy, A spowodowane jest to niestety polityką. Dzierżawcy mają umowy krótkoterminowe i nie opłaca im się za bardzo inwestować w ten kemping. Jednakże Intercamp ma nadal jedną, ogromną zaletę. Nadal jest bardzo duży. Jest aż tak duży, że nawet w szczycie sezonu jest tam luźno, i nikt nikomu nie zagląda do gaci (tfu, w parawan). Nadal kemping jest przez całą dobę chroniony. Ochroniarze mają regularne obchody i zabłąkane dzieci do przyczepki doprowadzą :-) Nie istnieje tam również pojęcie kradzieży (nadal). Wszystko można zostawić na wierzchu i iść na plażę. To jest cenne. Tak więc Intercamp uważam, że nadal jest godny polecenia. Aktualnie stacjonują tam moi rodzice, i powyższe moje wypociny potwierdzają.

Plac zabaw dla dzieci w zeszłym roku zastałem całkiem nowy (kilkuletni?), w to chyba zainwestowano. A w czasie deszczu nadal dostępna dla dzieci i dla dorosłych jest świetlica, gdzie można spędzać czas niepogody. Osobiście uważam, że standard kempingu jest "pozytywny +", ceny, jak za ten standard, również uważam za pozytywne. Powiem więcej, zachęcam do odwiedzin Intercampu '84.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Maciej68 ja pamiętam jeszcze basen dla dzieci-właściwie brodzik.Fakt na tamte lata ten kemping to było coś.

Jednak do morza było daleko,najgorsze to były powroty 2 małych dzieci,koce,parawany,zabawki itd.Ostatnio byłem tam przejazdem na jeden nocleg,chyba z 7 lat temu,i byłem trochę rozczarowany standartem.Przyznaje był dosyć przyzwoity,ja jednak pamiętając go wcześniej oczekiwałem dużo więcej.

Link to comment
Share on other sites

Popieram kolege kemping został w tyle 8 lat temu brak inwestycji konkrecja do okola przebija go pod każdym względem a szkoda bo miejsce ładne i do plazmy dość blisko.

Jedyna zaleta nie jest tłoczno co jest na innym kempingach w Łebie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Nie znam tego miejsca z lat poprzednich ale stacjonując na majówce na "Morskim nr21" (super miejsce !!!) przejechaliśmy się z żonką rowerami po wszystkich pozostałych campingach.Odwiedzając zatem Intercamp widać ,że sporo tu się musiało ostatnio dziać.  Teren został chyba zmniejszony od pierwotnego,domki drewniane nowe ( w większości lub nawet w całości)  ,wyglądało na to iż budowany jest basen na obiekcie (???).

Tym,którzy tu byli polecam jeszcze raz zajrzeć ,porównać i zweryfikować moje odczucia. Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku :-)

Link to comment
Share on other sites

Witam. Także byłem obejrzeć ten kemping w tam tym roku i moje odczucia były pozytywne. Inwestor oddzielił część obiektu i zrobił nowe pole. Postawiono zupełnie nowe sanitariaty, zmywalnie recepcję i wyglądało to bardzo miło, choć inwestycja cały czas była w rozbudowie. Także się dowiedziałem że w tym roku planują zbudować basen. To zupełnie nowy Intercamp 84.

Pozdrawiam-Magzyg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...