Skocz do zawartości

Kemping Wiśniowa Polana nr 142


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

My byliśmy tam z 2 latkiem plac zabaw faktycznie mały i dla mniejszych dzieci ale my byliśmy przed sezonem w wiem że sezonie są jeszcze duże dmuchane zjeżdżalnie i inne tego typu banery, lecz okolica pozwala na aktywne spędzenie czasu polecam termy w Cieplicach i mnóstwo atrakcji dla dzieci np park miniatur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki bardzo jarobaro!

Powiedz, skoro byłeś przed sezonem, nie było tam zbyt zimno, porównując do np. Wrocławia w tym samym czasie?

O co mi chodzi: kilka razy chciałem się tam wybrać na weekend majowy i gdy do okoła była już pełnia wiosny, to na portalach pogodowych temperatura w Miłkowie była nawet minusowa w nocy.. Może temperatuę zczytują ze szczytu Snieżki :skromny: Jadąc z dziećmi ma to znaczenie.

 

P.S.:

Wiem, że nie jestem jedyny którego to odstraszyło :)

Edytowane przez ink_s (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My byliśmy tam w czerwcu w dzień słoneczko i piękne widoki na góry w w nocy też zimno nie było chociaż ogrzewanie spać dalej na jakiś czas w nocy bo my cieplolubni jestesmy, ale na pewno nie było temperatur poniżej zera w nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w maju, ale w grudniu ub.r. jadąc do Karpacza w Jeleniej Górze było jesiennie a właśnie od Miłkowa zalegał śnieg również na drodze, więc może tam jest klimatyczna granica ...?

 

Co do Term Cieplickich bardziej polecam Park Wodny "Tropikana" w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

 

O plac zabaw się nie martw ! Okolica tak interesująca, że żal tracić czas przy przyczepie.

 

Jak chcesz z czterolatkiem pochodzić po górkach to polecam Rudawy Janowickie. Poradzi sobie. Fajne widoki, łatwiejsze trasy i cieplej niż w   Karkonoszach. Obowiązkowo malownicze ruiny Zamku Bolczów, oraz Park Miniatur w Kowarach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju w Miłkowie będzie pełna wiosna, jeśli nie lato biorąc pod uwagę aktualne temperatury. Karkonosze to nie są wysokie góry, ale bardzo zdradliwe w górnych partiach (gwałtowne zmiany pogody, nagły brak widoczności nawet w kilka minut). Miłków leży poniżej Karpacza i o ile w Karpaczu Górnym może leżeć śnieg, to już po wyjechaniu ze strefy lasów w stronę Jeleniej Góry może być temperatura sporo wyższa i ani grama śniegu. Tak czuję w kościach, że w maju 2015 śnieg będzie jeszcze leżał co najwyżej w Śnieżnych Kotłach i nigdzie więcej, tym bardziej, że nie ma go zbyt wiele. Z dzieckiem zdecydowanie polecam Gołębia w Karpaczu, masz brodzik, piaskownicę, a dla dorosłych świetne sauny no i przede wszystkim jacuzzi (borowinowe z widokiem na Kopę, moje ulubione). Tak jak pisał Adrian z dzieckiem Rudawy idealnie, możesz podjechać na parking pod Szwajcarkę i iść na spacer np na Husyckie Skałki. Przepiękne rejony. Do Jeleniej Góry (sic!) możesz nie jechać, tam nie ma nic nad czym strasznie ubolewam, ale polecam Perłę Zachodu w Dolinie Bobru (można na miejsce dojechać autem), obok w Siedlęcinie średniowieczna wieża rycerska. Oczywiście rzut beretem od Miłkowa Western City, jak ktoś lubi klimaty w stylu białego niedźwiedzia na Krupówkach też może zaliczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

witam forumwoiczów

 

Za nami kilka wypadów z budką i mam pytanko.

Planujemy jechać do Miłkowa od strony Wrocławia. Jaką jechać trasą lub czego się wystrzegać, żeby nas sytuacja na drodze nie zaskoczyła. Mam na myśli temat dziwnych krętych dróg.

W tym roku wracałem z Łeby i na Kaszubach holownik odmówił posłuszeństwa. To był akurat ten upalny okres a do tego teren był lekko pagórkowaty.

Może jestem tym faktem przewrażliowny ale kto pyta nie błądzi

 

Będę wdzięczny za informację.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam forumwoiczów

 

Za nami kilka wypadów z budką i mam pytanko.

Planujemy jechać do Miłkowa od strony Wrocławia. Jaką jechać trasą lub czego się wystrzegać, żeby nas sytuacja na drodze nie zaskoczyła. Mam na myśli temat dziwnych krętych dróg.

W tym roku wracałem z Łeby i na Kaszubach holownik odmówił posłuszeństwa. To był akurat ten upalny okres a do tego teren był lekko pagórkowaty.

Może jestem tym faktem przewrażliowny ale kto pyta nie błądzi

 

Będę wdzięczny za informację.

Pozdrawiam

Ostrów  - Wrocław - A4 zjazd Kostomłoty - Strzegom - Jelenia Góra zjazd na obwodnicę do Karpacza. Nie pchaj się przez Świdnicę i Wałbrzych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.