Skocz do zawartości

Zlot bis


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak się kiedyś mieściłem, to i teraz się zmieszczę, wprawdzie jest ze 20 kg. więcej, ale

na starość ludzie się kurczą, to myślę, dam radę. :zlo::)

 

Pozdrawiam, Jacek.

 

Ps. To będziesz, czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. To bedziesz, czy nie ?

Jeszcze wczoraj ustalono termin sierpniowy a to mi nie halo wiec wczoraj zglosilem moja zaloge na zlot w Slowacji. Dzis wieczorem otwieram konputra a tu masz...wrzesien. Pomalu sie gubie o co tu wogole chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Słowację to na narty damy, do Strbskiego Plesa.

Zapisuj się, przecież nie masz daleko.

 

Jacek.

 

Ps. A czy organizator tańce planuje, bo to potem Kiszon znowu nas obsmaruje :zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. A czy organizator tańce planuje, bo to potem Kiszon znowu nas obsmaruje :)

 

Postaramy się załatwić świetlice jak co :zlo: Ale tańce być muszą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas dwoch tegorocznych zlotow odbyly sie konkurencje strzelania.

Jak widac na zdjeciach (w relacjach jest link) bywalo roznie raz wiatrowka i strzal do tarczy papierowej innym razem pistolet na takie male plastikowe kuleczki, ktorym celowano do puszek oraz proca, z ktorej kamieniem nie tak latwo bylo trzepnac w puszke po piwie. Jak widac mozna to zorganizowac i to na duza skale. :zlo:

http://old.pzm.pl/nl/news0077/miedziana.html

http://old.pzm.pl/nl/news0075/wodzislaw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie biore udzialu tym razem ale podpowiem, ze z wedkowaniem moga byc klopoty ze wzgledu na to, ze kazdy jest "na obcej wodzie", na ktora zazwyczaj nie ma sie papierow a wykupienie koncesji na tak krotki okres jest drogie. Chyba, ze lewizna albo jakis hodowlaniec jak wlasciciel sie zgodzi :zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.