Skocz do zawartości

Kemping Polana Sosny nr 38


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,dobrze kolego ,że napisałeś tego posta,a tym samym ostrzegłeś nas o panującym tam niebezpieczeństwie :yes:

Wychodzi na to,że wszędzie trzeba być czujnym :hmm:

Mam pytanie,czy którąś z załóg spotkała podobna przygoda na tym kempingu?

Pytam ,bo chciałem się w tym roku w sierpniu tam wybrać :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Belmondo.

13 km od opisanego kempingu tj. w Sromowcach N. jest fajne pole  http://www.polenamiotowe.wczasywpolsce.pl/

Byłem w zeszłym roku i ani śladu szukających wody.

Gospodarze mili i pomocni.

Jeśli podobało Wam się na Kotarzu to ten kemping nie powinien Was rozczarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Niedzicy na Polanie Sosny kilka razy i nic takiego nie zauważyłem. Na plus jest to, że od niedawna pojawiła się tam ochrona w postaci Pana przebywającego od popołudnia do rana.

Mimo że na Słowacji jest mnóstwo Romów to takowi nie zamieszkują tej wioski przy której znajduje się przejście graniczne.

Faktem jest natomiast, że trzeba być czujnym.

 

P.S.

Od tego sezonu prysznice 5 zł i warto mieć dwie piątki podczas jego brania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego sezonu prysznice 5 zł i warto mieć dwie piątki podczas jego brania :)

To przy 4 osobach niezła kwota za samo mycie wychodzi ,jeżeli jedna piątka nie wystarcza dla jednej osoby-przegięcie :no:

Wychodzi na to ,że zarówno z prądem jak i z tymi prysznicami lepiej dla nas jest  na kempingach ,jak ustalona  jest stała,wliczana do rachunku cena :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to ,że zarówno z prądem jak i z tymi prysznicami lepiej dla nas jest  na kempingach ,jak ustalona  jest stała,wliczana do rachunku cena :hmm:

 

Zawsze tak było....  

 

Załóżmy że 5 zł jest za 5 min (tak dla przykładu). Czy ktoś mierzył kiedyś te minuty  :hmm:  jak sie myjesz, to raczej stopera nie włączasz.... z reguły jest mniej  :nono:

 

Ja kiedyś spotkałem się z prysznicami, tez na minuty ale lania wody. Czyli: oblewasz się-wyłączasz wodę - namydlasz. Włączasz, płuczesz i czasem nawet Ci zostanie jeszcze czas. I to jest uczciwe  :ok:

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak było....  

 

Załóżmy że 5 zł jest za 5 min (tak dla przykładu). Czy ktoś mierzył kiedyś te minuty  :hmm:  jak sie myjesz, to raczej stopera nie włączasz.... z reguły jest mniej  :nono:

 

Ja kiedyś spotkałem się z prysznicami, tez na minuty ale lania wody. Czyli: oblewasz się-wyłączasz wodę - namydlasz. Włączasz, płuczesz i czasem nawet Ci zostanie jeszcze czas. I to jest uczciwe  :ok:

Tak jest na Langoszach,a żeton kosztuje za ok. 5 min -  tylko 1,5 zł :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolę opłatę ryczałtową wliczoną w cenę pobytu. Nie muszę się wtedy martwić czy mam akurat drobne czy nie, a jak jest upał i mam ochotę się wykąpać dwa razy w ciągu dnia to po prostu się kapię bez stresu, że czas ucieka.

 

Edytowane przez Marcin_G (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W zeszłym sezonie cena za prysznic była taka sama :

 

Byłem - polecam.

Prysznice na monety na początku pobytu 2zł/2min, później 5zł/5min. 

 

 

 

 

P.S.

Od tego sezonu prysznice 5 zł i warto mieć dwie piątki podczas jego brania :)

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Osobiście wolę opłatę ryczałtową wliczoną w cenę pobytu. Nie muszę się wtedy martwić czy mam akurat drobne czy nie, a jak jest upał i mam ochotę się wykąpać dwa razy w ciągu dnia to po prostu się kapię bez stresu, że czas ucieka.

 

 

Wspaniale tak sobie postać pod gorącym prysznicem bez presji czasowej... :rolleyes:

A na kaca to jak balsam na zbrukane ciało i duszę ! To nic, że ktoś może czekać na swoją szansę ciepłego natrysku. To nic, że gorąca woda w zbiorniku- bojlerze się skończy. Płacę - wymagam !

 

Dlatego jestem za płatnymi prysznicami ale za czas pobierania ciepłej wody a nie za czas spędzony w kabinie prysznicowej !

 

 

Spotkałem takie automaty na czeskich kempingach a w tym roku byłem mile zaskoczony używając takiego na kempingu w Sławie.  :bravo:  Można ? Można !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale tak sobie postać pod gorącym prysznicem bez presji czasowej... :rolleyes:

A na kaca to jak balsam na zbrukane ciało i duszę ! To nic, że ktoś może czekać na swoją szansę ciepłego natrysku. To nic, że gorąca woda w zbiorniku- bojlerze się skończy. Płacę - wymagam !

 

Bardzo łatwo przykleiłeś mi łatkę świętej krowy, stereotypowego Polaka oblegającego hotelowy bar z drinkami w ramach przysługującego all exclusive, za nic mającego wypoczynek innych turystów i traktującego hotel/kemping jak swoje królestwo, bo przecież płacę - wymagam! Być może z takimi miałeś do czynienia dlatego rozumiem ten przytyk. 

 

Nie że wymagam, ale jak płacę to oczekuję, bo mamy XXI wiek i ciepła woda nie jest luksusem, za który trzeba się dawać dodatkowo kroić właścicielom kempingów. To moje zdanie, Ty możesz mieć inne. Ja cenię sobie kempingi na których ciepła woda, podobnie jak prąd jest dostępna bez ograniczeń w ramach opłaty ryczałtowej. I może miałem szczęście, ale w mojej krótkiej przygodzie z karawaningiem, tylko na takie trafiłem. Zapewniam Cię również, że nie zdarzyło mi się, abym komuś blokował dostęp do prysznica, ani by ktoś po mnie nie miał ciepłej wody.

 

 

Dlatego jestem za płatnymi prysznicami ale za czas pobierania ciepłej wody a nie za czas spędzony w kabinie prysznicowej !

Spotkałem takie automaty na czeskich kempingach a w tym roku byłem mile zaskoczony używając takiego na kempingu w Sławie.  :bravo:  Można ? Można !!!

 

Kto bogatemu zabroni? :ok:

Ja cenię sobie swobodę wypoczynku, w tym również dostępu do ciepłej wody. W zeszłym roku byłem na dwóch kempingach na Węgrzech. W tegoroczny weekend czerwcowy na kempingu w Polsce. Na wszystkich odwiedzonych kempingach ciepła woda dostepna była 24h bez dodatkowych opłat. 

Można? Można !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem tego samego zdania co Marcin, pomijajac jadowitosc Kolegi Adriana z tym kacem, co sie jednak czasem moze trafic chyba kazdemu, to jak mialem jechac na kemping z lazienkami na zetony, to szukalem sobie innego gdzie ciepla woda byla caly czas nawet jak bylo drozej. Co do mnie to jakos sobie pewnie z tym problemem bym poradzil, ale moja zona generalnie od razu takie kempingi kazala omijac wielkim lukiem, jedynym wyjatkiem jest kemping na Jablkowej Wyspie na Litwie, tam moge jechac nawet pomimo zetonow w prysznicu.

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie ma co bić piany o ciepłą wodę :]  - dobrze, że są określone warunki korzystania z niej.

 

Gorzej, jeśli ma być a jej nie ma, bo ktoś założył jeden mały przepływowy podgrzewacz na 10 kabin :oslabiony:.

 

 

W moim mniemaniu "płacę wymagam" to w tym przypadku zapłać 5zł za 5 min i wymagaj aby woda w tym czasie była ciepła a kabina czysta. 

Na Polanie nie było z tym problemu i to jest na plus.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wspaniale tak sobie postać pod gorącym prysznicem bez presji czasowej...

A na kaca to jak balsam na zbrukane ciało i duszę ! To nic, że ktoś może czekać na swoją szansę ciepłego natrysku.

 

 

... z tym kacem, co sie jednak czasem moze trafic chyba kazdemu...

 

Mnie się kac nie może przytrafić, bo nie piję alkoholu. Ale i tak zdecydowanie staram się unikać kempingów z prysznicami na żetony. Nie zawsze się da i czasem z różnych powodów się na to godzę. Ale zawsze uważam dodatkowo płatne prysznice za wielki minus.

Mogę stanąć na dziko, ale jeśli decyduję się na kemping i opłatę za postój (z prawie zawsze nocuję na kempingach) to chcę mieć coś w zamian. Tym "czymś" jest właśnie możliwość zrzutu ścieku, prąd i przede wszystkim prysznic. A skoro płacę za kemping to nie chcę drugi raz płacić za mycie na kempingu. Argumenty, że ciepła woda się kończy pokazują jedynie niewłaściwe przygotowanie infrastruktury kempingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.