Skocz do zawartości

Kemping Polana Sosny nr 38


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

Kemping Polana Sosny nr 38

Pole usytuowane jest nad brzegiem Dunajca, dysponuje miejscami postojowymi dla przyczep campingowych i samochodów typu Camper. Do każdego miejsca przydzielone jest przyłącze energetyczne i wodnokanalizacyjne. Camping posiada nowocześnie wyposażone zaplecze sanitarne, przystosowane również dla osób niepełnosprawnych. Obiekt został wpisany do Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu pod numerem 38 ponadto posiada kategorię dwóch gwiazdek i jest obiektem zrzeszonym w ACSI Internationale Campinggids BV.
małopolskie
Niedzica
małopolskie

Zobacz cały kemping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Świetny kemping w pieknym miejscu, jeździmy tam z rodziną regularnie na weekendy, zaplecze sanitarne na wysokim poziomie, ogólnie położenie kempingu sprawia, że jest to super baza wypadowa w wiele miejsc. A i ceny bardzo przystępne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Byłem - polecam.

Prysznice na monety na początku pobytu 2zł/2min, później 5zł/5min. Na terenie kempingu restauracja.

Przy samym kempingu, (za drogą do słowackiej granicy) znajduje się bacówka w której można nabyć regionalne specjały z owczego mleka. Śniadanko na  powietrzu ze świeżymi korbaczami, czy buncem i popijając zentycą  to jest to !   :slina:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem - polecam.

Prysznice na monety na początku pobytu 2zł/2min, później 5zł/5min. Na terenie kempingu restauracja.

Przy samym kempingu, (za drogą do słowackiej granicy) znajduje się bacówka w której można nabyć regionalne specjały z owczego mleka. Śniadanko na  powietrzu ze świeżymi korbaczami, czy buncem i popijając zentycą  to jest to !   :slina:

 

W tej samej bacówce, polecam coś do serka, Gruszkówkę i Śliwowicę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Mam pytanie czy ktoś z was był może ostatnio na tym kempingu i czy wprowadzili zniżki jakieś dla forumowiczów? Bo ja byłem ostatnio jakiś rok temu i nie było :-( niestety. ........

a wybiera sie ktos w maju na Polane SOSNY?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Byłem w czerwcu kilka dni na campie. Na ok. 30 przyczep, tylko 4 z blachami PL. Głównie Holendrzy, ponadto Francuzi oraz "namiotowi" pasjonaci raftingu  z Czech. Niemiłą niespodzianką były odwiedziny osób narodowości romskiej ze Słowacji w niedzielę ok. godz. 4 rano... „poszukujących swobodnie" po campie ponoć picia... Granica ze Słowacją ok.500 m. Na szczęście spanie mam lekkie, i kiedy jeden zajrzał do MOJEJ przyczepy (postawionej, niestety, w miejscu kameralnym acz odległym od recepcji), wyskoczyłem  z jakimś tasakiem.... i ich spłoszyłem. Podczas zgłaszania tego zdarzenia ochroniarzowi dowiedziałem się, iż tego typu przypadki nie są odosobnione, a pracownicy campu nie byli tym zdarzeniem zaskoczeni. Ponoć takie zdarzenia są powszechne w całej okolicy…

Tak więc, można mieć ułudę poczucia bezpieczeństwa, bo funkcjonuje monitoring (obejmuje tylko część campu) i jest jednoosobowa ochrona. Niestety, nieproszeni goście mają to gdzieś, robiąc sobie pamiątkowe fotki do kamer...

Efektem tych odwiedzin była sugestia ze strony pracowników campu abym to ja napisał do szefów ZEW Niedzica (właściciel campu)  o dodatkową ochronę, pełny monitoring oraz … wykonanie porządnego  ogrodzenia campu…

Innym, ubocznym efektem odwiedzin nieproszonych gości było… stworzenie wspólnoty narodowej Holendrów. Wszyscy swoje przyczepy i campery zgromadzili w jednym, ciasnym obozowisku

 A po za tym, camp Polana Sosny to piękne miejsce i godne polecenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.