Skocz do zawartości

Kemping Gallus nr 71


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kemping super. Warunki sanitarne idealne. Jak byliśmy w 2009 r. to było na prawdę rewelacyjnie. Kemping położony na wzgórzach pomiędzy plażą a ulicą. Blisko portu małych kutrów z których można codziennie kupić świeżą rybkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Właśnie wróciłam z kempingu Gallus, na którym byłam w sumie trzy doby.

 

Plusy kempingu:

*blisko plaży

*blisko portu rybackiego, więc blisko po świeżą rybkę (dla niektórych może to być minus)

*czyste sanitariaty, miła obsługa kempingu

* jak na moje odczucie bezpieczny - po zmroku przechadzali się alejką panowie strażnicy, jednego dnia przyjechała policja i zatrzymała podejrzanego młodzieńca niezameldowanego na kempingu

* fajna baza wypadowa do wycieczek rowerowych po lasach Mierzei Wiślanej

 

Minusy:

*niestety często w kranach była zimna woda w godzinach, w których teoretycznie powinna być ciepła

*absolutny brak jakiegokolwiek placu zabaw dla dzieci. Jedyne dwie huśtawki, z których jedna była połamana, nie zasługują na to miano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem tam na przełomie lipca i sierpnia. Generalnie muszę się zgodzić z oceną poprzedniczki:) Czysto i bezpiecznie, sanitariaty na przyzwoitym poziomie i dobrze utrzymane. Brak ciepłej wody niestety był dokuczliwy a szczególnie brakowało placu zabaw dla dzieci, jakiegoś kosza czy siatki do pogrania. Pogoda była średnia ale jak deszcz nie padał byłoby co zrobić z dziećmi. Niemniej polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

właśnie siedzę na tym kempie 

 

plusy - blisko morza i zadrzewiony

 

minusy - brak płatności kartą

- płatne prysznice 5 zł za 8 minut - cztery meskie i cztery damskie - często kolejki 

- chyba jedyny kemping z elektryką prowadzoną "na drzewach" - trzeba mieć sporo kabla 

- teren pagórkowaty totalnie nieprzygotowany pod kemping - wszędzie krzywo , porobione kilka stanowisk płaskich , reszta totalna partyzantka 

-  niby sanitariaty w miarę nowe i sprzątane , ale nie wszystko działa i syf jest godzinę po sprzątaniu - bo nie chodzi, żeby dwa razy dziennie wyczyścić wszystko do sucha, ale co godzinę spłukać bieżącą wodą i zebrać wodę z podłogi 

 

mimo wszystko można spróbować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

minusy - 

 

niestety kilka rzeczy mi i innym ludziom zginęło - obsługa z beztroską stwierdziła, że nie ponosi odpowiedzialności (i w podtekście, że ich to mało obchodzi) 

 

do tego nie wszystkie kabiny prysznicowe sa czynne i mimo monitów w recepcji nic sie nie dzieje

 

coś czuję, że więcej tu nie wrócę  :fuck:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hmmm generalnie czysto, bezpiecznie, w lipcu ogromna masa ludzi, sanitariaty czyste i zadbane, sprzatane, ogolnie okey. do morza spacer przez las w towarzystwie dzikow hihihi jedynie co mnie zdenerwowalo to brzydka woda w morzu /rozumiem ze czesto kwitnie, ale kapiel w zielonej galaretce to nic przyjemnego/  jednakze ogolna ocena pola pozytywna! polecam!

Edytowane przez RodzinaBorosiow (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie co mnie zdenerwowalo to brzydka woda w morzu /rozumiem ze czesto kwitnie, ale kapiel w zielonej galaretce to nic przyjemnego/  jednakze ogolna ocena pola pozytywna! polecam!

 

Ale to chyba nie jest wina kempingu ani jego właścicieli.

 

Co do samego kempingu to też tam bywałem jeszcze z namiotem i kemping był super. Czysto i fajnie zosranizowany ale niestety dość mocno oblegany. Moim zdaniem to najlepszy kemping w Krynicy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba nie jest wina kempingu ani jego właścicieli.

 

Co do samego kempingu to też tam bywałem jeszcze z namiotem i kemping był super. Czysto i fajnie zosranizowany ale niestety dość mocno oblegany. Moim zdaniem to najlepszy kemping w Krynicy.

 

hmmm nie napisałem że to wina właścicieli, do matki natury mam pretensje hihihi....jest to dobry kemping..... ale jakto mówią byłem, zobaczyłem i gnam dalej...... czy tam jeszcze wrócę ....czas pokaże......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 11 miesięcy temu...

Witam serdecznie, co prawda wpis będzie nie o Gallusie a o kampingu znajdującym się po drugiej stronie ulicy czyli Pole namiotowe nr 179. Jeżdżę tam od kilkunastu lat i niestety z roku na rok jest coraz gorzej. Nie przeszkadza mi aż tak bardzo mała liczba sanitariatów i pryszniców...stare ale czyste, natomiast przeszkadza zachowanie właściciela. Już na wjeżdzie oznamia, że nie można korzystać z czajników elektrycznych, zabrania słuchania radia...w zasadzie wszystko mu przeszkadza. Śmieliśmy się, że powinnyśmy przyjechać, zapłącić za cały pobyt i od razu wyjechać. Wtedy byłby zadowolony. Teren nie wyrównany, ciążko postawic się z przyczepą tak, żeby nie zalewało przy deszczach przedsionka, podłączenia do prądu nieliczne i na dodatek w skrzynce cuda...masa złodziejek itp. Za to ceny....hohoho :-)))

Tak więc, pomimo fantastycznego położenia....bliziutko do plaży i można kupić świeżą rybkę z kutra - nie polecam tego pola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, co prawda wpis będzie nie o Gallusie a o kampingu znajdującym się po drugiej stronie ulicy czyli Pole namiotowe nr 179. Jeżdżę tam od kilkunastu lat i niestety z roku na rok jest coraz gorzej. Nie przeszkadza mi aż tak bardzo mała liczba sanitariatów i pryszniców...stare ale czyste, natomiast przeszkadza zachowanie właściciela. Już na wjeżdzie oznamia, że nie można korzystać z czajników elektrycznych, zabrania słuchania radia...w zasadzie wszystko mu przeszkadza. Śmieliśmy się, że powinnyśmy przyjechać, zapłącić za cały pobyt i od razu wyjechać. Wtedy byłby zadowolony. Teren nie wyrównany, ciążko postawic się z przyczepą tak, żeby nie zalewało przy deszczach przedsionka, podłączenia do prądu nieliczne i na dodatek w skrzynce cuda...masa złodziejek itp. Za to ceny....hohoho :-)))

Tak więc, pomimo fantastycznego położenia....bliziutko do plaży i można kupić świeżą rybkę z kutra - nie polecam tego pola.

Potwierdzam!!!!!!!!!!!!

Od kikludziesięcu lat do Niego jeździliśmy (z roku na rok coraz to bardziej humorzasty), a w tym roku Pan Marek przegiął wytykając nam to, że nie podpinamy się nigdy do prądu (samowystarczalna cepka) i zajmujemy "dobre miejsce"dla kamperów - bo my kuwa nie płacimy za pobyt i w ogóle; żal. Moja i mojej rodziny (2 rodzin 3-osobowych) noga nigdy za Jego władania już tam nie postanie.

Pole namiotowe nr 179 KRM - nie polecam (do zeszłego roku ok-teraz żal, chamstwo i prostactwo się tam szerzy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.