Skocz do zawartości

Kemping Gallus nr 71


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

O wieszaniu przewodów na drzewach nikt mi nic nie mówił, nie było też problemu z odłączeniem przewodu jak już miałem wyjeżdżać.

 

Co do cen... wszyscy wiemy, że najtaniej byłoby zostać w domu. A jak już się ruszamy, to chcemy pobyć w atrakcyjnym miejscu. A tam jest drogo. Tanio jest w mało atrakcyjnym ale tam z kolei my nie chcemy jechać... Nie ma co narzekać, sami decydujemy na co nas stać. Albo nie stać.

 

Nie zgadzam się z Tobą. Jestem w stanie z chęcią zapłacić w Polsce i 150 zł za dobę dla 2+2 tylko, żeby to miało odzwierciedlenie w jakości usług i sprzyjało świętemu spokojowi wczasowiczów. Chodzenie z taśmą mierniczą mnie drażni i nawet za 20 zł na dobę mnie to nie przekona. Karawaning sam w sobie nie jest tani i nie znam nikogo, kto się w to bawi z oszczędności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja uważam podobnie jak Commander. Bez względu na to co kemping ma do zaoferowania, kiedy będą liczyć nawet za pierdnięcie to jeździć do kogoś takiego nie mam zamiaru.

 

Dla mnie to dziadostwo do kwadratu i tyle, bo te opłaty nie są niczym uzasadnione. No bo jak wytłumaczyć, że opłata za przyczepę zagraniczną jest większa niż za polską?

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeśli w cenniku byłaby przyczepa mała i przyczepa duża to wyglądałoby to lepiej. Mam podejrzenie graniczące z pewnością, że właściciele Gallusa mając na myśli przyczepę "polską" widzą małą Niewiadówkę a przyczepa zagraniczna to coś większego. Zresztą można spokojnie o to zapytać - ludzie są kumaci i przyjaźnie nastawieni. Ja o to nie pytałem bo mam długą przyczepę i zwykle na campingach płacę za nią więcej.

 

Co do cen z groszami na końcu: na koniec pobytu dostałem fakturę, na której ceny netto były w pełnych złotówkach, ale po dodaniu Vatu wyszło z groszami. Jak w sklepie robicie zakupy to zwracacie uwagę na ceny w pełnych złotych i te inne, z groszami na końcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...No bo jak wytłumaczyć, że opłata za przyczepę zagraniczną jest większa niż za polską?

w tym cenniku ten zapis istnieje już z 20 lat  - w tych czaqsach n-ki rzadkością były a ich "wyposażenie" (jak i kubatura) to jak "bogatszy namiot" wyglądało, a na zachodzie dużo "większe" przyczepy śmigały

Odpowiadając napiszę: wspieraniem polskiej gospodarki?, patriotyzmem? - i tylko tak można go (zapis w cenniku) tłumaczyć wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Chodzenie z taśmą mierniczą mnie drażni i nawet za 20 zł na dobę mnie to nie przekona. Karawaning sam w sobie nie jest tani i nie znam nikogo, kto się w to bawi z oszczędności.

 

Nikt z taśmą nie chodził, przy rejestracji recepcjonistka zapytała mnie o wielkość przyczepy. Nie nakręcajcie się negatywnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocur to ja powiem tak.

Kemping to nie sklep. Na jednym z kempingów w zeszłym roku po zsumowaniu wszystkich opłat wyszła dla nas cena 93 zł. Przy płaceniu za kilka dni pobytu szef odliczył tą końcówkę od rachunku dając jeszcze na to papier (nic na czarno). To się nazywa gest. Ja nie zbiedniałem, on się nie wzbogacił, ale każdy był zadowolony. To przykład przeciwieństwa dla kogoś z miarką i wagą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Commander, nie widziałem miarki i wagi w Gallusie.

 

Końcowy rachunek zaokrąglili mi do pełnych dziesiątek złotych, w dół oczywiście. 

 

Myślę, że warto pojechać, trochę pobyć i dopiero później pogadamy. 

 

Nie mówię, że jest idealnie, tanio i wszystko naj. Ale na tle innych polskich campingów jest całkiem dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w Krynicy w sierpniu krajoznawczo, bo koczowaliśmy na Orlinku w Sobieszewie i zwiedzaliśmy okolicę po klikadziesiąt km w każdą stronę. Byłem luknąć na gallusa... Ścisk i Himalaje...

Nie wyobrażam sobie zarówno wczasów w Krynicy jak i na Gallusie. Ale to tylko moje zdanie i nie chcę niczego nikomu obrzydzać.

Nie odkrywam ponownie Ameryki i jeżdzę na kempingi cieszące się bardzo dobrą opinią na forum. Dotąd sto proc. satysfakcji.

Nie dobierają negatywnie moich wypowiedzi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja byłem w Krynicy w sierpniu krajoznawczo, bo koczowaliśmy na Orlinku w Sobieszewie i zwiedzaliśmy okolicę po klikadziesiąt km w każdą stronę. Byłem luknąć na gallusa... Ścisk i Himalaje...

Nie wyobrażam sobie zarówno wczasów w Krynicy jak i na Gallusie. Ale to tylko moje zdanie i nie chcę niczego nikomu obrzydzać.

Nie odkrywam ponownie Ameryki i jeżdzę na kempingi cieszące się bardzo dobrą opinią na forum. Dotąd sto proc. satysfakcji.

Nie dobierają negatywnie moich wypowiedzi.

Pozdrawiam.

Commander a będąc w Krynicy widziałeś jeszcze jakieś miejscówki , nigdy tam nie byłem i tak może na dwa -trzy dni bym w lipcu zahaczył o Krynicę morską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drugi kemping nie wchodziłem.

Krynica, a właściwie jej główna ulica przypomniała mi zakopiańskie Krupówki. Biedronka (najbliższa) chyba w Sztutowie czynna 24H. O 22 nie było wolnych koszyków.

Czy do Was jakoś to przemawia? Bo do mnie nie...

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.