Skocz do zawartości

Kemping Gallus nr 71


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dwa razy robiłem podejście do Gallusa i się nie udało.. Za każdym razem zapchany od granic możliwości, ukształtowanie terenu jak dla mnie masakra, trzeci raz nie spróbuję. Znalazłem swoje stałe miejsce w Krynicy na drugim końcu miasta, jestem w każdy wolny weekend w sezonie i nie mam żadnego problemu z wolnym miejscem - płasko i zielona trawka :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę pojechać na majówkę, może wielkiego tłoku nie będzie. A naturalny teren jest ok, byleby dało się wjechać i wyjechać. 

Polo, pytając o miejscówki miałem na myśli co polecasz, czy jest połączenie blisko wyjścia na plażę i sanitariaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słońca się nie boję, mam markizę a budka w naszym polskim słońcu tak strasznie mi się nie nagrzewa. Do morza mam 750m a z Gallusa do centrum  miasta jest 1,5km :]  Bardzo polubiłem to miejsce kempingowe w Krynicy. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tegoroczną majówkę zapraszam tutaj: http://forum.karawaning.pl/topic/23257-xxi-zlot-karawaningpl-olsztyn-1-3-maja-2017r/:skromny:.

Jest jak piszę różnego rodzaju mają miejsca - chociaż więcej dla 4x4 z przystosowaną do takiego holownika cepką :]

 

Na przyłączenia uwagi nie zwracałem, ale sanitariaty mają/mieli "pierwsza klasa" (czyste, duże, jasne z ciepłą wodą w cenie)do tego dodać leśny teren, ale to na tyle z plusów tego kempingu (jak dla mnie).


Słońca się nie boję, mam markizę a budka w naszym polskim słońcu tak strasznie mi się nie nagrzewa. Do morza mam 750m a z Gallusa do centrum  miasta jest 1,5km :]  Bardzo polubiłem to miejsce kempingowe w Krynicy. :ok:

samochodem i owszem ale lasem mamy tyle samo ok750m. teraz tylko pytanie gdzie częściej chodzimy w ciągu doby :skromny: , ale żeby nie było każdy patrzy pod siebie (ale ja na tym kempingu tak jak Ty już raczej się nie zamelduje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polo, czy myślimy o tym samym kempingu? Ja pytam o Gallusa...nr 71

Tak kocur,pewnie przeczytałeś moją wcześniejszą opinię o sąsiednim kempingu i stąd zapytanie Twoje? Gallus dla nas jest po prostu za ciasny (mało bezpieczny-każdy wchodzi sobie jak chcę)za głośny i za drogi (chociaż po przesiadce na kamperka to każdy kemping takim się już wydaję).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to mnie zmartwiłeś, polo. Myślałem, że skoro Gallus jest droższy to i bezpieczniejszy.

 

Dlaczego z kamperem kempingi są droższe? Przecież opłata przyczepa + holownik jest zwykle większa niż za kamper. A pozostałe opłaty są takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gallusie mają "inną politykę", bo jak można napisać inaczej skoro teren jest ich prywatnym terenem, a do tej pory "nic" nie zrobili z placem pod namioty,cepki, jeździłem tam ponad 20 lat temu (na min2 tyg.),a będąc co roku w KRM odwiedzam to miejsce patrząc co się zmieniło (remonty/dobudowania hotelu, dróżki, chodniki, recepcja, toalety [duża zmiana na plus] ale dalej jak było 20 lat temu tylko w jednym miejscu, zrobione ogrodzenie-dzik już nic nie powinien zjeść/chociaż patrząc na otwartą 24h bramkę od strony plaży pewnym bym nie był] oni postawili na Hotel i to widać, może jak już się obrobią z nim to przejdą na camping. Droższy w tym kontekście nie idzie w parze z bezpieczniejszy (chociaż jest ochrona, monitoring), ale każdy może wejść, chodzić (tak plażową furtką, jak i przez główne wejście), do tego tłumy ludzi (głównie młodzieży i głośna muzyka nie rzadko do rana) - oczywiście o sezonie piszę.

Za kampera przeważnie kilka złoty drożej wychodzi od zestawu - bynajmniej na tych kempingach co ja patrzyłem. Pisząc o przesiadce miałem na myśli to, że z kempingów już nie korzystam :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając stronę www Gallusa odniosłem wrażenie, że głównie koncentrują się na budynku hotelowym. W zasadzie nie ma się co dziwić, mogą mieć gości nawet zimą, namiotowcy zimą raczej nie przyjadą. Ale z drugiej strony to jednak kemping, nawet z numerem  :skromny: , może ktoś właścicielom przemówi do rozumu, że dobra infrastruktura dla karawaningu i dla namiotowców wydłuży im sezon. I zwiększy dochody.

Martwi mnie to co opowiadacie o kradzieżach. Nie dlatego, że mam w przyczepie coś super wartościowego, raczej nie chciałbym mieć uszkodzonych zamków lub okien...

Jeśli pogoda dopisze i plany się nie zmienią to dwie lub trzy noce spędzę w Gallusie. Jak będzie bardzo słabo to mam jeszcze do wyboru pana Marka ( ale z Waszych relacji - niechętnie ) lub miejsce o którym pisał KubaL - tylko że o ile pamiętam to raczej taki ogrodzony trawnik przy drodze. 

Może będziecie wiedzieć coś o kempingu na Wyspie Sobieszewskiej, ale to pytanie przenosimy do innego wątku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.