Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 lata później...

Byłem jakiś czas temu i kemping był bardzo zaniedbany, trawa nie wykoszona.

Może chodzi o drugi PTTK (oba są blisko siebie), ja byłem (stepol) w tym roku i trawa wykoszona, infastruktura trochę stara ale na parę dni da radę, za to jezioro super, czysta woda nie zadużo ludzi :] , niestety prysznice na żetony :no: , kąpielisko z ratownikiem. cisza i spokój, za to stanica wodna pttk to niczym horror, trawa i krzewy zarośnięte mnie się nie podobało zawróciliśmy i zakotwiczyliśmy w stepolu.

Edytowane przez mac (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bachotku nad jeziorem odbył się swego czasu jeden z najbardziej rozrywkowych zlotów naszego karawaningu. Atrakcji było tyle, że nikomu nie przyszło do głowy aby wymyślić temat do narzekań. Uczestnicy tego spotkania przyjechali po to aby się bawić a nie biadolić. Wiecznym malkontentom proponuję obejrzenie filmowej relacji z tego zlotu. Nikt nie zapamiętał czy wtedy trawa była skoszona czy na pniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Byłem przez kilka dni w Stelpolu nad Bachotkiem w lipcu 2014 r.  Jedyne zastrzeżenie jakie mogę mieć to trochę zielona woda woda w jeziorze, ale to chyba dotyczy większości akwenów latem. Na części kampingowej ośrodka czysto i cicho. Łazienki bez zastrzeżeń, ciepła woda na żetony, ale za to dostępna dla każdego. Wolę tak niż ma być za darmo, ale tylko dla pierwszych pięciu osób. Kąpielisko mało oblegane, ratownik na miejscu. Na wakacje dla spokojnych ludzi z dziećmi może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PTTK w Bachotku faktycznie trochę zarośnięty, ale jest możliwość rozstawienia sie w lesie, ptaszki śpiewają rano, żabki kumkają, bardziej naturalistycznie. Byłem tam kilka razy i nie narzekam. Obsługa ok. Łaźnie po remoncie. Kąpać się można w bud głównym, zawsze ciepła woda. My zawsze jeździmy tam od poniedziałku do piątku :yay: . Nieraz w sezonie łikend jest zapchany. Woda czysta, kajaczki, łódki, wędkarz też może kija moczyć. Stepol kojarzy mi się z patelnią, słabo zadrzewiony, górkowaty trochę.

Ale co kto lubi. Teraz w czerwcu w B. Ciało pojedziemy gdzieś na jez. Partęczyny lub Ciche, był tam ktoś?

Acha, w tej okolicy nie polecam niby pola kempingowego Pod Sosnami. Byłem, widziałem, zawróciłem na dwa razy i jazda :foch:

Ich oferta, a rzeczywistość to dwie różne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kiedys,przed wieloma laty bylo tam b.ladnie,byla duza stanica wodna.Ciekawy jestem,jak tam wyglada dzisiaj?  Wtedy,jesli dobrze pamietam,bylo juz tam cos w rodzaju pola kempingowego,ale ja zalapalem sie na teren jakiegos osrodka,skad tez mialem podlaczenie do pradu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Wlasnie wróciłem z tego właśnie pola, spedziliśmy tam 3 urocze dni. Ośrodek działa w pełni, domki pozajmowane, ale sporo miejsca na przyczepy. Rozmawiałem z Panią z obsługi (przesympatyczną) i twierdzi że ośrodek działa raczej z wynajmu domków i pokoi wiec niemal zawsze jest miejsce na przyczepę. :) Sanitariaty czyste, szkoda tylko, że prysznice na żetony ale idzie przeżyć. Ogólnie piękna zieleń, masa miejsca na spacerki, placyki zabaw dla najmłodszych, miejsca na ogniska itp...A oprócz tego kawiarnia, stołówka, tenis stołowy i piłkarzyki :)) No i nie kasują za przedsionki. Ceny rozsądne jak na to co oferuje ośrodek STEPOL, a oferuje sporo i ja osobiście jestem mega zadowolony:) teren zamykany na noc, stróż.  :bravo:  :ok:  Osobiście polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...
W dniu 16.05.2016 o 12:13, Th0rn napisał:

Aż się chyba przejade znów odwiedzić Bachotek, nie byłem od zlotu w 2008r :)

Może zaproponować uczestnikom tamtego zlotu ponowne spotkanie (jubileuszowe) w tym miejscu? Fajnych młodych też byśmy dopuścili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.