Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O ile sobie przypominam czytając forum to zlot był w Stepolu a wtedy jeszcze chyba nie miałem przyczepy. W Stepolu jest o tyle lipa ze strasznie daleko jest do wody żeby zatankować sobie  przyczepe. W 

W zeszłym roku zatrzymałem sie w Stepolu  bo nie było miejsca w PTTK  po czym pieszo do PTTK  i powrót z przyczepą  bo się zwolniła fajna miejscówka sentyment jednak pozostaje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o PTTK to sanitariaty ogólne z przysznicami są odnowione woda ciepła 24h i jest ich sporo a w hotelu w zeszłym roku przysznice jednak jak za komuny za to non stop woda ciepła  i za darmo bierzesz prysznic kiedy chcesz . Obiady w stołówce można wykupić sklepik piwo na miejscu pomost wielki czego nie ma w Stepolu  i chyba trzy pływajace dość duże  mnie się w każdym razie podoba. Może wybierasz się tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Irek S napisał:

 Może wybierasz się tam?

Mnie wszędzie po drodze. A Twoje pytanie jest na czasie i do przemyślenia. Jak możesz to podaj namiary na PTTK. Krysia na razie jest w pracy i wraca na początku sierpnia. Wtedy możemy zadecydować.   

Znalazłem PTTK. Irek masz rację. Jest o wiele ciekawiej niż w Stepolu.

Edytowane przez Lepciak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...

Witajcie.. Ośrodek jest mi znany bardzo dobrze, gdyż za dzieciaka praktycznie co rok jeździłam tam z rodzicami na wczasy. Następnie już ze swoją rodzinka bylam pod namiotem a w tym roku mamy zamiar odwiedzić już cepka. Uwielbiam te miejsce, chodź powiewa w niektórych aspektach tam latami 80 ale..ta przyroda wygrywa.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Kiedyś (no może dość dawno) jeździliśmy tam z namiotem chyba ze 12 lat, a był to wtedy Ośrodek Kopalni Węgla w Mysłowicach. W zeszłym roku zaproponowałem żonie odwiedzenie Bachotka (Stepol-u) i pojechaliśmy z przyczepą.

Miejsce fajne czysta woda, piękna przyroda cisza i spokój ale ośrodek zatrzymał się gdzieś w latach 80-tych oczywiście poza aktualnymi cenami ?

Skrzynki na prąd to rozpacz, strach dotykać, kran jak się zepsuje to się go zaślepia itd. myślę że długo tak nie pociągną, ale mimo wszystko warto ta pobyć bo przyroda przepiękna.

Na PTTK-u coś tam robią, trochę się zmienia, ale miejsca dla przyczep to tylko Stepol. Tam jest piękne wzniesienie z miejscami na kampery. przyczepy  i przepięknym widokiem na jezioro, chociaż trochę już zarosło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.