Jump to content

Edit History

lewar

lewar

Witam.

Spędziłem ostatni tydzień sierpnia w tym roku na tym kempingu  . Zaplecze sanitarne czyściutkie i po kapitalnym remoncie przed sezonem . Obsługa miła zawsze pomocna . Cena jak dla mnie bardzo rozsądna , za pobyt zestawu(autko + przyczepka)dla 2 osób + pies, z prądem to kwota 64 zeta/doba .Kameralne ciche miejsce choć sąsiadujące z główną ulicą Mielna . Cisza jest w nocy na prawdę zadziwiająca. Jest to efekt nie przyjmowania na kemping  młodzieży w namiotach . Jest to pewnego  rodzaju dyskryminacja ale jak sama nazwa kempingu okre

lewar

lewar

Witam.

Spędziłem ostatni tydzień sierpnia w tym roku na tym kempingu  . Zaplecze sanitarne czyściutkie i po kapitalnym remoncie przed sezonem . Obsługa miła zawsze pomocna . Cena jak dla mnie bardzo rozsądna , za pobyt zestawu(autko + przyczepka)dla 2 osób + pies, z prądem to kwota 64 zeta/doba .Kameralne ciche miejsce choć sąsiadujące z główną ulicą Mielna . Cisza jest w nocy na prawdę zadziwiająca. Jest to efekt nie przyjmowania na kemping  młodzieży w namiotach . Jest to pewnego  rodzaju dyskryminacja ale jak sama nazwa kempingu okre

lewar

lewar

Witam.

Spędziłem ostatni tydzień sierpnia w tym roku na tym kempingu  . Zaplecze sanitarne czyściutkie i po kapitalnym remoncie przed sezonem . Obsługa miła zawsze pomocna . Cena jak dla mnie bardzo rozsądna , za pobyt zestawu(autko + przyczepka)dla 2 osób + pies, z prądem to kwota 64 zeta/doba .Kameralne ciche miejsce choć sąsiadujące z główną ulicą Mielna . Cisza jest w nocy na prawdę zadziwiająca. Jest to efekt nie przyjmowania na kemping  młodzieży w namiotach . Jest to pewnego  rodzaju dyskryminacja ale jak sama nazwa kempingu okr

lewar

lewar

Witam.

Spędziłem ostatni tydzień sierpnia w tym roku na tym kempingu  . Zaplecze sanitarne czyściutkie i po kapitalnym remoncie przed sezonem . Obsługa miła zawsze pomocna . Cena jak dla mnie bardzo rozsądna , za pobyt zestawu(autko + przyczepka)dla 2 osób + pies, z prądem to kwota 64 zeta/doba .Kameralne ciche miejsce cho

lewar

lewar

Witam.

Spędziłem ostatni tydzień sierpnia w tym roku na tym kempingu  . Zaplecze sanitarne czy

• Create New...