Skocz do zawartości

nie no


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie jesteś Tomekk? Czekaliśmy i czekamy nadal

 

Biesiadujemy sobie z karawaningowcami (dzidas z żoną, Jacek l z żoną, Tomii z Magdą, szary11 ze swoją połówką Anią, Piotrek, siwir z żoną), pierwszy dzień na powietrzu bo zrobiło się względnie ciepło. Dzień dziś również był dość pogodny.

 

Kogo nie ma niech żałuje!

 

Pozdrawiamy wszystkich ze Zdworza!!,

 

no ja bym nie powiedzial ze wzglednie cieplo jest ze 3 stopnie :ok: jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kochani tu Wasz admin!

Pewnie tego nie czytacie bo Wszyscy (prawie) jesteście na zlocie :hop1: a jesli nie jestescie to nic się nie zastanawiajcie tylko tu przyjezdzajcie - ZAPRASZAMY!!!

 

Pozdrawiamy serdecznie!!!

 

:ok:

 

Wlasnie padl prund :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, zazdrość Wam mnie żżera, ale niestety mogę tylko pozdrowić Was wszystkich z pracy :ok: Mam nadzieję, że następny zjazd będzie w korzystniejszym dla mnie terminie i też będę się mógł cieszyć i wypoczywać jak Wy.

Dobrego wypoczynku i wspaniałych przeżyć!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie były tance. Udział wzięli Szary i Ania, Tomi i Madzia, Jacek i Jola, żona Marcina T, Piotrek - admin, Dzidas z Gosią, inne żony (mężowie poświęcili się dyskusji o kiblach itp.) było wspaniale, kto nie był niech żałuje.

 

Pozdrawiam, Jacek

 

Ps. Szary - z Tobą wszędzie pojadę i zawsze :ok:

 

PsII - zdjęcia będą potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich :hop1:

 

Jest piękna pogoda, nie wyrzucili nas z kempingu, chociaż złamaliśmy wszystkie punkty regulaminu. Po prostu daliśmy antyprzykład. :ok:

Ale w TAKIM towarzystwie nie dało się inaczej.

Niestety zlot pomału zbliża się do końca, a tym samym trzeba myśleć o następnym.

 

:hop1:

 

Pozdrawiamy, Jacek i brygada :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusto i cicho się zrobiło w Zdworzu, ale jeszcze pare osób jest. Niestety wieczory są nadal zimne.

 

Pozdrawiam,

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dopiero dzisiaj usiadłem do kompa bo wczesniej jakoś brakło czasu.

Co do mojej relacji ze zlotu ... no cóż, nie potrafię tego opisać. Poprostu było fantastycznie. Miałem przyjemność brać w nim udział od soboty (27 kwietnia - 4.00 rano) do środy. Gdyby nie tęsknota żony za pozostawionym synkiem u babci to chyba dopiero jutro bym się pakował. Poznałem na żywo fantastycznych ludzi, dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy i za to wszystko chciałem im serdecznie podziękować. Jeżeli ktoś w przyszłości zapyta mnie czego sobie życzę to odpowiem - spotykania na swojej drodze TAKICH ludzi.

Jako ciekawostkę dodam że moja córka z żalu że musimy wracać płakała po wyjeździe z ośrodka przez około 370 km.

 

PS

hahahaha, po wysłaniu postu zauważyłem zmianę - zostałem dzieckiem ognia !!! :ok:

Tomii jednak nie zapomniałeś :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.