Skocz do zawartości

identyfikatory....


kiszon

Rekomendowane odpowiedzi

Ja akurat mam dwa w jednym moje imie to mój login :look::ok:

 

a post który przytoczyłeś dotyczy identyfikatorów które będziemy nosić "na sobie".

Chyb dobrze kumam ... :look: Teraz to sam ju ż nie wiem, niech mnie ktoś oświeci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie będe na początku zlotu więc się mądruje :look:

 

ale takie mam propozycje

 

PROBLEM

 

jest za późno na te identyfikatory

 

powinna je drukować jedna osoba z jakimś specyficznym znaczkiem i przesyłać pocztą lub rozdawać na miejscu

 

a tak to każdy sobie wydrukuje i spenetruje sobie nasze domki :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, strasznie sie zapetlilo z tymi identyfikatorami. Bylem juz na niejednym zlocie i ZAWSZE identyfikatory byly dawane do rak wlasnych uczestnikom w momencie wjazdu na teren zlotu. Po to zrobilismy statystyke aby wiedziec kto kiedy przyjezdza i dzieki temu m. in. przygotowac identyfikatory. Identyfikatory ZAWSZE przygotowuje ORGANIZATOR korzystajac z listy zgloszonych uczestnikow..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wlasnie w tym celu zbieram od kogo ile i jak... (uzgodnione z oganizatorem :look: ) lista chetnych nieobejmuje wszystkich z imienia.. dlatego powstala potrzeba ponownego zbierania informacji... ale pierwsze koty za ploty... nastepny zlot pojdzie sprawniej :look: wiec czekam jeszcze kofani... jak najdluzej bede mogl... ale ja juz jutro rano jade wiec musze niestety miec troszke czasu na swoje sprawy tak wiec prosze o jak najszybsze zglaszanie imion itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyfikatory osobiste, przypinane są przez nas zrobione i każdy dostanie taki na zlocie.

 

Tutaj jest mowa o duzych kartkach wkładanych za szybę. Pomysł jest świeży i nie był wcześniej rozważany; jest to de facto spontaniczna kacja forumowiczów :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.