Jump to content

Szczecin i okolice najbliższy weekend

macieku
 Share

Recommended Posts

Jak w tytule i opisie ............. może by pojechać w piątek na jakieś rybki połączone z piwo.gif do np. jarosławek czy też w inne miejsce. Połowiłbym ( piwo.gif ) w plenerze a głupio samemu jechać :-)

/Ryby są dla mnie rzeczą wtórną więc może być stanica wodna na międzyodrzu bo kiedyś był taki projekt i nie doszedł do skutku a stanica tylko czynna chyba do końca września/

Witam,wiem że nie w temacie,ale co i czy wogóle myśleliście nad Tymarkowym Panowym ?. Maciej tylko znasz z autopsji ,bo póki nie zachaczysz auta do przyczepy to na 100 % się nie dekarujcie,bo to przynosi pecha.:hehe: .Ale jak co zapraszamy.

Edited by irek w (see edit history)

Tymarkowy to raczej nie, bo dla mnie to 6 godzin jazdy (w zależności od wersji trasy 297 lub 309 km) ........ w wyjazdach sobotnio/niedzielnych granica rozsądku to 100km z opcją przedłużenia przy rewelacyjnym planie pobytowym do 150 km.

Ponadto jak ognia unikam miejsc gdzie każą mi auto wywlec na parking. Jestem w stanie zrozumieć że każą mi płacić za przyjemność trzymania auta przy budzie .... ale bezwzględny przymus odstawienia na parking moim zdaniem dyskwalifikuje miejsce postojowe - z drugiej strony są tacy co im to nie przeszkadza ..... dla każdego coś dobrego :-)

Jednak w tym konkretnym przypadku większym problemem jest odległość ;-(

Ale pożyjemy zobaczymy :-)

Pewnie w najbliższy weekend pojadę nad morze bo jest fajnie i pusto na plażach; baseny też puste ..... można się pomoczyć z dzieciakami ;-)

Niepotrzebnie budę wyciągnąłem z pokrowca, bo jak Patryk zakręcony w robocie to nie ma z kim jeździć na pomorzu zachodnim :-(

Edited by macieku (see edit history)

No tak,odległość ważna sprawa,ale my też właśnie lecimy do Warki-350km na 1,5 dnia,bo reszta w aucie :lol: .Też tak myśle, że nie teges to jest ,ale co zrobić.Walimy :drive::przyczepa: ,:lol: .

witajcie :hej:

Maciek :czerwona: śmiechu warte, co wypisujesz , że w zachodniopomorskim nikt nie jeździ. Zerknij na galerię i zobaczysz fotki ludzi z naszego regionu dla których 250-300km to żaden dystans.

Lixus nie gorączkuj się :-)

W tej imprezie nie koniecznie chodzi o to żeby jechać 250-300km (jak bym chciał robić kilometry to pojechałbym sobie berlin dookoła bo przynajmniej prosta droga). Zazwyczaj najfajniejsze jest siedzenie w miejscu docelowym a nie jazda. A w naszej okolicy praktycznie nikt nie jeździ na weekendowe niezbyt dalekie(50-80km) wypady. Przynajmniej nic nie ma na forum to może jeżdżą "po cichutku" :-). Jak w tamtym roku włóczyłem się z patrikiems to prawie każdy wyjazd był anonsowany na forum w spotkaniach lokalnych.

więc niniejszym będę bronił tezy z ostatniego wiersza trzeciego postu :-)