Jump to content

Szczecin i okolice najbliższy weekend


macieku
 Share

Recommended Posts

Jak w tytule i opisie ............. może by pojechać w piątek na jakieś rybki połączone z piwo.gif do np. jarosławek czy też w inne miejsce. Połowiłbym ( piwo.gif ) w plenerze a głupio samemu jechać :-)

/Ryby są dla mnie rzeczą wtórną więc może być stanica wodna na międzyodrzu bo kiedyś był taki projekt i nie doszedł do skutku a stanica tylko czynna chyba do końca września/

Link to comment
Share on other sites

Witam,wiem że nie w temacie,ale co i czy wogóle myśleliście nad Tymarkowym Panowym ?. Maciej tylko znasz z autopsji ,bo póki nie zachaczysz auta do przyczepy to na 100 % się nie dekarujcie,bo to przynosi pecha.:hehe: .Ale jak co zapraszamy.

Edited by irek w (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Tymarkowy to raczej nie, bo dla mnie to 6 godzin jazdy (w zależności od wersji trasy 297 lub 309 km) ........ w wyjazdach sobotnio/niedzielnych granica rozsądku to 100km z opcją przedłużenia przy rewelacyjnym planie pobytowym do 150 km.

Ponadto jak ognia unikam miejsc gdzie każą mi auto wywlec na parking. Jestem w stanie zrozumieć że każą mi płacić za przyjemność trzymania auta przy budzie .... ale bezwzględny przymus odstawienia na parking moim zdaniem dyskwalifikuje miejsce postojowe - z drugiej strony są tacy co im to nie przeszkadza ..... dla każdego coś dobrego :-)

 

Jednak w tym konkretnym przypadku większym problemem jest odległość ;-(

 

Ale pożyjemy zobaczymy :-)

Pewnie w najbliższy weekend pojadę nad morze bo jest fajnie i pusto na plażach; baseny też puste ..... można się pomoczyć z dzieciakami ;-)

Niepotrzebnie budę wyciągnąłem z pokrowca, bo jak Patryk zakręcony w robocie to nie ma z kim jeździć na pomorzu zachodnim :-(

Edited by macieku (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

No tak,odległość ważna sprawa,ale my też właśnie lecimy do Warki-350km na 1,5 dnia,bo reszta w aucie :lol: .Też tak myśle, że nie teges to jest ,ale co zrobić.Walimy :drive::przyczepa: ,:lol: .

Link to comment
Share on other sites

witajcie :hej:

 

Maciek :czerwona: śmiechu warte, co wypisujesz , że w zachodniopomorskim nikt nie jeździ. Zerknij na galerię i zobaczysz fotki ludzi z naszego regionu dla których 250-300km to żaden dystans.

Link to comment
Share on other sites

Lixus nie gorączkuj się :-)

W tej imprezie nie koniecznie chodzi o to żeby jechać 250-300km (jak bym chciał robić kilometry to pojechałbym sobie berlin dookoła bo przynajmniej prosta droga). Zazwyczaj najfajniejsze jest siedzenie w miejscu docelowym a nie jazda. A w naszej okolicy praktycznie nikt nie jeździ na weekendowe niezbyt dalekie(50-80km) wypady. Przynajmniej nic nie ma na forum to może jeżdżą "po cichutku" :-). Jak w tamtym roku włóczyłem się z patrikiems to prawie każdy wyjazd był anonsowany na forum w spotkaniach lokalnych.

więc niniejszym będę bronił tezy z ostatniego wiersza trzeciego postu :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...