Skocz do zawartości

Szczecin i okolice najbliższy weekend


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule i opisie ............. może by pojechać w piątek na jakieś rybki połączone z piwo.gif do np. jarosławek czy też w inne miejsce. Połowiłbym ( piwo.gif ) w plenerze a głupio samemu jechać :-)

/Ryby są dla mnie rzeczą wtórną więc może być stanica wodna na międzyodrzu bo kiedyś był taki projekt i nie doszedł do skutku a stanica tylko czynna chyba do końca września/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,wiem że nie w temacie,ale co i czy wogóle myśleliście nad Tymarkowym Panowym ?. Maciej tylko znasz z autopsji ,bo póki nie zachaczysz auta do przyczepy to na 100 % się nie dekarujcie,bo to przynosi pecha.:hehe: .Ale jak co zapraszamy.

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymarkowy to raczej nie, bo dla mnie to 6 godzin jazdy (w zależności od wersji trasy 297 lub 309 km) ........ w wyjazdach sobotnio/niedzielnych granica rozsądku to 100km z opcją przedłużenia przy rewelacyjnym planie pobytowym do 150 km.

Ponadto jak ognia unikam miejsc gdzie każą mi auto wywlec na parking. Jestem w stanie zrozumieć że każą mi płacić za przyjemność trzymania auta przy budzie .... ale bezwzględny przymus odstawienia na parking moim zdaniem dyskwalifikuje miejsce postojowe - z drugiej strony są tacy co im to nie przeszkadza ..... dla każdego coś dobrego :-)

 

Jednak w tym konkretnym przypadku większym problemem jest odległość ;-(

 

Ale pożyjemy zobaczymy :-)

Pewnie w najbliższy weekend pojadę nad morze bo jest fajnie i pusto na plażach; baseny też puste ..... można się pomoczyć z dzieciakami ;-)

Niepotrzebnie budę wyciągnąłem z pokrowca, bo jak Patryk zakręcony w robocie to nie ma z kim jeździć na pomorzu zachodnim :-(

Edytowane przez macieku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie :hej:

 

Maciek :czerwona: śmiechu warte, co wypisujesz , że w zachodniopomorskim nikt nie jeździ. Zerknij na galerię i zobaczysz fotki ludzi z naszego regionu dla których 250-300km to żaden dystans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lixus nie gorączkuj się :-)

W tej imprezie nie koniecznie chodzi o to żeby jechać 250-300km (jak bym chciał robić kilometry to pojechałbym sobie berlin dookoła bo przynajmniej prosta droga). Zazwyczaj najfajniejsze jest siedzenie w miejscu docelowym a nie jazda. A w naszej okolicy praktycznie nikt nie jeździ na weekendowe niezbyt dalekie(50-80km) wypady. Przynajmniej nic nie ma na forum to może jeżdżą "po cichutku" :-). Jak w tamtym roku włóczyłem się z patrikiems to prawie każdy wyjazd był anonsowany na forum w spotkaniach lokalnych.

więc niniejszym będę bronił tezy z ostatniego wiersza trzeciego postu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.