Jump to content

podróże małe i duze

maciejpa
 Share

Recommended Posts

Witam,

W marcu-kwietnu przyszego roku chciałbym sie wybrac do norwegii samochodem z przyczepą. Posiadam golf 2 i zastanawiam sie nad przyczepą niewiadów n126. Jade do tego kraju w celach zarobkowych(znam dobrze angielski). Wiadomo że przyczepa jest dobrą alternatywą na start( druga opcja to biore namiot i koczuje na dziko). Chciałbym sie spytać tych doświadczonych jak to realnie wyglada jazda po tym kraju. Na poczatku chce przeprawiać sie SWINOUJSCIE-YSTAD, potem przez szwecje i w rejony południa. Czy przyczepą można jezdzić po wszystkich drogach. Zaznaczam tutaj że mój budżet nie jest zbyt wysoki co zresza widac po 20 letnim samochodzie i przyczepie chyba dośc leciwej jak na te lata. Czy nie lepiej spać w namiocie?. Jak wyglada sprawa jazdy w tunelach,promy i oczywscie kręte drogi przybrzeżne?

Kolego, na temat podróżowania po Norwegii znajdziesz na forum wiele cennych informacji. Wystarczy wpisać w forumową wyszukiwarkę interesujący Cię temat i masz lekturę na długie wieczory.

Powodzenia w szukaniu :ok:

20 letnim autem z przyczepą to obawiam się że możesz więcej stracić niż zarobić - jak Ci się coś tam zepsuje to taniej będzie zostawić to auto z przyczepą niż naprawiać.

masz racje kolego. Ale to jest golf 2 1.6 TD po generalnym remoncie silnika,pompy,zawieszenia,układu elektrycznego. O auto ja sie nie martwie bo wiem że pojeździ napewno jeszcze kilka lat ale o to czy ja dam rade tym jezdzic bo jeszcze nie jezdziłem z przyczepa :)...ale coż..do odważnych swiat należy :)