Skocz do zawartości

zdwórz


Irek3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Podaję współrzędne kempingu RELAX w Zdworzu :

 

52st.26.23 N

019st.40.05 E

Dojazd jest doskonale oznakowany.Należy wjechac do m.Zdwórz i skręcić w uliczkę oznaczoną znakiem kempingu.Do kempingu prowadzi asfaltowa droga (pod samą recepcję).W drogi gruntowe czy szutrowe proszę nie skręcać.W razie pobłądzenia proszę dzwonić na moją kom.

(602 254 594).Będę też na nasłuchu CB-radiowym.Są jeszcze wolne pokoje 3-osobowe w cenie po 30 zł.za łóżko/dobę.Domki są już wszystkie zarezerwowane.Zaopatrzenie ostateczne w żywność proszę zrobić w Gąbinie lub Łącku.Zdwórz leży równo w połowie drogi między tymi miejscowościami.Są tu doskonałe warunki wędkarskie.Ryby biorą jak oszalałe.Do zobaczenia -pozdrawiam - Robin :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robin !!!!!!!!!!!!!!!!! :hop1: zjadłeś "naszego" węgorza co to sie miał uwędzic ????????????????????????

 

Ja Ci radzę ty sie do łowienia weź, a nie opisuj nam tu wrażenia smakowe.

Że też ci samemu samkowało jeśc :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROBERTO i ja wyjeżdżamy dzisiaj około 22.00. Wg moich obliczeń powinniśmy zlądować w Zdworzu około 4-5 rano. Robin - w związku z tym mam do Ciebie pytanie, budzić recepcję czy poczekać ?? :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest dozorczyni która cała noc udaje "agencję ochrony".Wystarczy,jezeli dasz głos klaksonem to bez problemu Cię wpusci.Ponadto my z Irkiem3 i kiszonem bedziemy topić mój smutek i potrwa to do rana więc na pewno Was powitamy (karniakiem).

Pozdrawiam - Robin :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.