Skocz do zawartości

Lodówka mocno mrozi słabo chłodzi


piotrekbb

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrek, mnie tam pasuje, że masz tak pracującą lodówkę. Zawsze wtedy musisz mnie zaprosić na grilla, żeby Ci się kiełbaska nie popsuła.

tylko następnym razem nie zapomnijcie wziąć tej kaszanki z domu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja bym z zamrażarki nie zrezygnował :nono: lubie poprostu frytki :jesc: i one prawie zawsze z nami podróżują :hehe:

 

 

Jak można jeść frytki z zamrażarki zrobione nie wiadomo z czego (glataminiany,wzmacniacze, regulatory kwasowości i inne świństwa), kiedy można wziąć prawdziwe ziemiaczki i delektować się prawdziwym smakiem ziemniora....

W te wakacje miałem zdjęte dżwiczki z zamrażarki i w lodówce była bajka, jednak szronu w zamrażalniku miałem ze 2 cm grubości -ale funkcję zamrażarki, również spełniała- trochę dłużej się zchodziło, ale zamrażała na kamień rzeczy do niej wsadzone...

 

Jedyny problem jaki wystąpił t rozmrażanie jej po 3 tygodniowych wczasach: płynęło i płynęło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można jeść frytki z zamrażarki zrobione nie wiadomo z czego (glataminiany,wzmacniacze, regulatory kwasowości i inne świństwa), kiedy można wziąć prawdziwe ziemiaczki i delektować się prawdziwym smakiem ziemniora....

 

 

No a wzrok niemiaszków którzy dowiadują się z czego powstają frytki - bezcenny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a wzrok niemiaszków którzy dowiadują się z czego powstają frytki - bezcenny :D

 

Nie jest z nimi tak źle znam jeden przyautostradowy Bar z wurstami, gdzie można kupić prawdziwe- ale to zapewne dla większości może być szok :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest z nimi tak źle znam jeden przyautostradowy Bar z wurstami, gdzie można kupić prawdziwe- ale to zapewne dla większości może być szok :hehe:

 

To co napisałem wcześniej to przykład z życia wzięty dokładnie z Puli gdzie niemiecka rodzina patrzyła na nas jak na kosmitów prawie że jak kroiliśmy ziemniaki na frytki :D ,a innym przykładem może być dziecko od znajomych Niemców które jak zobaczyło krowę pierwszy raz na żywo to nie chciało uwierzyć że to krowa bo nie była fioletowa w białe ciapy :D ale to już dywagacje na inny temat w innym dziale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a innym przykładem może być dziecko od znajomych Niemców które jak zobaczyło krowę pierwszy raz na żywo to nie chciało uwierzyć że to krowa bo nie była fioletowa w białe ciapy :D...

 

 

:hehe: dobre bardzo dobre :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek ja u siebie mam dokładnie taki sam problem z tą lodówką

Już myślałem że coś jest nie tak z nią, bo w poprzednim Hobbiku Elektrolux pod zamrażalnikiem zamrażał wędliny na kamień i utrzymywał temp. nawet przy upałach na poziomie maks 7 stopni.

Widać z tego faktycznie wentylatory są wskazane. Jak już uda Ci się je podłączyć to daj znać jak to zrobiłeś bo pewnie na wiosnę też sobie takie zamontuje, a nie mam pojęcia do czego to tam z tyłu podłączyć.

 

albo wyciąganie zamrażalnika , ja mam na takich szybkozłączkach, wentylatory to Miodzio zakładał będzie-sam się zaoferował ;)

 

 

Piotrek, mnie tam pasuje, że masz tak pracującą lodówkę. Zawsze wtedy musisz mnie zaprosić na grilla, żeby Ci się kiełbaska nie popsuła.

tylko następnym razem nie zapomnijcie wziąć tej kaszanki z domu :-)

 

Może nie zapomnę, rozumiem ,ze zaplanowałeś już urlop w przyszłym roku w wiadomym i tylko jednym właściwym miejscu ;) Zastanwaiam się czy będe jechał 2x czyli w lipcu i sierpniu czy zaszalec raz ale cały miesiąc.

Tylko gdzie ja tyle karczków przewiozę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo wyciąganie zamrażalnika , ja mam na takich szybkozłączkach, wentylatory to Miodzio zakładał będzie-sam się zaoferował ;)

 

 

Zamrażalnika to nie chce się pozbywać bo wtedy nie będę miał gdzie robić lodu do drinków,

Jak Miodzio będzie Ci zakładał to pstryknij mi tylko proszę zdjęcie skąd będzie brał do nich prąd.

 

Jeszcze się tak zastanawiam czy nie założyć regulatora obrotów do tych wentylatorów, bo podobno nie jest wskazane za mocne wychłodzenie lodówki z tyłu bo wtedy też słabiej działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ten regulator również mnie zastanawia, gotowy zestaw z regulatorem i mocowaniem kosztuje ok 160zł gdzieś taki widziałem.

Prąd przecież jest na kostce za lodówką, ten sam który ją zasila.

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prąd przecież jest na kostce za lodówką, ten sam który ją zasila.

 

No tak ale te wentylatory chodzą na 12v, a tam za lodówką to pewnie 230V jest ? Wiem że idzie 12v ale ono chyba działa tylko jak przyczepa jest podpięta pod auto?

Jeżeli chodzi o regulator obrotów to jak tam będą pracować wentylatory komputerowe to wystarczy zakupić taki jak do komputera na pokrętło np coś takiego http://allegro.pl/aa...1860602237.html

Edytowane przez bartosz_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.