Skocz do zawartości

Przyczepa kempingowa


hakembery

Rekomendowane odpowiedzi

Jak miałem Sunstara to poduszki równiez trzeba było obracac do spania , gróna warstwa była typowo do siedzenia mocno pikowana dolna była płaska z jakby specjalnym materiałem jak na materacach.Może tylko mi sie wydaje poniewaz nigdy w nim nie spałem, poszedł zaraz po sprowadzeniu :bzik:

Dziure ma na zewnątrz? Troche niewesoło po rozebraniu może byc jeszcze większa.

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam,panów ponownie znalazłem taką przyczepę,która mi się bardzo podoba wyposażona jest w to co jest mi potrzebne do podróżowania tylko prosiłbym o fachową ocenę jeśli to możliwe ze zdjęć czy warto i czy ta cena jest odpowiednia...

http://moto.allegro....1827370599.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze pooglądaj łazienkę - wygląda jak by kawałek tapety zwisał w narożniku (co jest pod spodem?). No i wc bez przenośne - dla mnie to minus, tym bardziej, że te roczniki Swiftów już miały w większości kasety wyciągane z zewnątrz. Ale to Twoja decyzja, co Ci odpowiada a co nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego - nie jestem złośliwy, ale popatrz na zestaw zdjęć ( o filmie nie wspominajmy). Co można napisać na podsatwie jednej fotki z zewnątrz, która pokazuje kawałek przodu i bok.

Proponuję wysłać do sprzedawcy prośbę o więcej fotek.

Z tego co ja widzę - wystają wkręty z listwy narożnikowej. Albo spadł klin. albo były odkręcane. Dodatkowo ta lewa ściana ma delikatne wgniecenia w kilku miejscach.

Proś o zdjęcia, zamieść je tutaj, wtedy będziemy oceniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że pan gfizyk ma sokole oko i właśnie o to chodzi bo ja tam nic nie widziałem jestem na kupnie pierwszej przyczepy i powiem szczerze że im więcej ich oglądam to mam coraz większy mętlik w głowie i nadzieję że uda mi się kupić przyczepę w dobrym stanie może wy macie jakieś propozycje chętnie zobaczę no a ja będę szukał dalej .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co byście mi doradzili w tej przyczepie pod względem cenowym i tak wizualnym z tych zdjęć załączonych .

http://otomoto.pl/ho...y-T2489844.html

 

Ja bym doradził żeby ładniej złożyć przedsionek - ten po rozłożeniu najlepiej nie będzie wyglądać i w to czy jest nieużywany to z tego względu bym powątpiewał. Nie można się napalać trzeba pojechać obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was właśnie wróciłem z oględzin tej Hobby na suficie widoczne są plamy po zaciekach w drugiej sypialni w rogu jest napęczniała listwa,sprzedawca też jakiś nie normalny,bo chcieliśmy zasłonić okna to kazał nie ruszać,bo pourywamy,a tam nic nie chodzi.Brak ubikacji .Prosiłbym was o informacje czy to jest normalne,że na każdych złączach jest sylikonowana z zewnątrz.Ogólnie ten model mi się podoba ale tej przyczepy nie jestem pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na przyczepie masz typowy silikon sanitarny położony dopiero po założeniu listwy aluminiowej to najprawdopodobniej było doszczelniane.

Często zdarza się że spod listwy aluminiowej wychodzi uszczelniacz fabryczny. Kolor czarny lub szary. Uszczelniacz fabryczny ma zupełnie inne właściwości niż silikon. Po pierwsze uszczelniacze do przyczep stale są lepkie i elastyczne.

Pamiętaj że przyczepa mogła być naprawiana uszczelniaczem dedykowanym do przyczep, czyli jeśli widzisz silikon sanitarny to znaczy że ktoś doszczelniał. Jeśli widzisz uszczelniacz butylowy/poliuretanowy to albo jest to uszczelniacz fabryczny albo ktoś doszczelniał palacz.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki teraz będę wiedział na co zwracać uwagę ta miała zwykły silikon i raczej nie wystawał z pod listw tylko wyglądało to tak jak by ktoś nałożył i przejechał palcem tak jak pisałem wcześniej nie podobało mi się to zwłaszcza te zacieki na suficie chyba tak jak kolega mówi była doszczelniana dzięki jak znajdę inną rzucę link wasze rady dużo mi pomagają bo jeszcze nie miałem nigdy przyczepy i jestem zielony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,panów ponownie znalazłem taką przyczepę,która mi się bardzo podoba wyposażona jest w to co jest mi potrzebne do podróżowania tylko prosiłbym o fachową ocenę jeśli to możliwe ze zdjęć czy warto i czy ta cena jest odpowiednia...

http://moto.allegro....1827370599.html

To NIE jest rocznik 1992. Została odmłodzona!!! Masz wielki argument do negocjacji ceny jeśli jest zdatna do kupna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,panów ponownie znalazłem taką przyczepę,która mi się bardzo podoba wyposażona jest w to co jest mi potrzebne do podróżowania tylko prosiłbym o fachową ocenę jeśli to możliwe ze zdjęć czy warto i czy ta cena jest odpowiednia...

http://moto.allegro....1827370599.html

 

no raczej, chyba, prawie na pewno odmłodzona (co nie musi być wadą, tylko jak pisze Wojtek, argumentem do zbicia ceny)

zwróć uwagę na:

  • numer seryjny ( dwie pierwsze cyfry to rok, np 91 SWO *****)
  • nalepki na oknach post-5201-0-04272600-1303027073_thumb.jpg (9102 - luty 1991)

  • i nalepki z przeglądu na urządzeniach elektrycznych (np. okolice bezpieczników, albo wewnątrz lamp sufitowych-trzeba rozkręcić)

 

a co do stanu ścian, a raczej oceny zaawansowania rozkładu, sprawdź:

  • narożniki (od środka i z zewnątrz od spodu)
  • cała ściana przednia (między i pod oknami)
  • pod wszystkimi oknami
  • na metalowych elementach (np. wkręty trzymające listwy parapetowe w środku) nie może być śladów korozji

w tych miejscach (koniecznie w tych, a jak będzie czas to i w innych też) ściany mocno naciśnij kciukiem, nie może być mowy o minimalnej choć miękkości

w narożach spróbuj zajrzeć pod tapetę/wykładzinę

 

to na początek, osobna sprawa (raczej drugorzędna) to sprawdzenie stanu/działania urządzeń

w razie pytań - pisz, jest na forum kilku użytkowników angielek, na pewno pomożemy

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.