Skocz do zawartości

Zabezpieczenie łóżka piętrowego


pplaw

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tam przesuwana roleta na całej długości ale nie jest sztywna.

Ponadto na łóżkach są takie specjalne blokady (wyjmowane z pod materaca) ale tylko do drabinki, więc pozostaje około 20-30cm "dziury" na trzecim pięterku.

 

Dziękujemy za wszystkie podpowiedzi - bardzo nam przypadła do gustu ta wersja z jachtów.

Narazie spróbujemy zrobić wersję z siatką - sprawdziliśmy dziś naszą, którą mamy w bagażniku i wydaje się być idealna rozmiarem - obejmie równo dwa łóżka.

Napewno po przetestowaniu pochwalimy się na forum.

 

A jak któreś z dzieciaków - szczególnie ten ze środkowego łóżka będzie chciał w nocy wyjść jak odepnie siatkę, moim zdaniem każde łóżko winno mieć swoja siatkę

pozdrawiam i życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 lat później...
  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzisiaj mój projekt oraz wykonanie,koszt elementów ok.10zl,+ to co zalegało w piwnicy.IMG_20190403_201713.thumb.jpg.4fe3a1972c0e2fd3f12b4f09e97b7838.jpg

Stary drewniany karnisz,nawiercone otwory w listwie czołowej,śruby, podkładki, nakrętki i gotowe.IMG_20190403_184901.thumb.jpg.7d9746b35a1e35c943b134d1757acd55.jpg

Przecięty karnisz tak aby dolegało do listwy łóżka,śrub nie będę ucinał ponieważ w niczym nie przeszkadzają pod materacem( nie było w "markiecie" krótszych:( )

IMG_20190403_184841.thumb.jpg.3c8eebfd607b523b9abd985019dfcc98.jpg

Koszt praktycznie darmowy (tylko czasowy),a przy okazji pozbyłem się gratów z piwnicy, jest stabilne mocno się trzyma ,zobaczymy w praktyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, chris_66 napisał:

mam nadzieję, że to tylko prototyp :mlot:, ja dałbym ładne śruby zamkowe od przodu i schował nakrętkę całkowicie w drewno ?

Nie..to nie prototyp,to ma być funkcjonalne.Był to spontan,mnie się podoba ?.Patrząc na aukcje i ceny zabezpieczeń na łóżka może się w głowie zakręcić, a mnie koszt prawie zerowy.zmniejszylem dziś śruby na mniejsze i jest już ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jacekzoo napisał:

@maarec wygląda jak woliera dla ptaków :D mam podobne tylko na klipsy i sięga do połowy wysokości 

woliery dla ptaków używam w ogrodzie - do zabezpieczenia przyczepy i innego mienia przed młodym piłkarzem :) do wysokości 3,6m :)

woliery są z plastiku, tutaj oczka są bardziej materiałowe i nie drapią..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.