Skocz do zawartości

Camping w Radawie


norka9

Rekomendowane odpowiedzi

I tu sie musze zgodzić z kolegą JINX_Sanok sielanka jest tam od pon do piątku puzniej dyskoteka i wekendowe małolaty byłem tam od 18.08.- do 22.08. bylo spokojnie nie bylo żadnych burd, tylko ruszyła mnie jedna sprawa opłat moim zdaniem troche nie sprawiedliwa, za przyczepke jest opłata dobowa 35zl. w to jest wliczony miedzy innymi przyłaczenie do prądu, a za namiot opłata dobowa która nie obejmuje podłaczenia sie do prądu jest to 20zl a mimo to namiociarze sie podpinaja do pradu i kierownictwo na to zezwala, to jesli korzysta namiociarz z pradu niech byli tyle co ja z cepą, i po krutkiej dyskusji z zastepca kierownika tym sposobem dostałem nazwijmy to rabat w postaci gratisowej doby. Ps: zapomniał bym jeszcze o nowej rzeczy jaką jest internet OXY WIFI co nawet daje rade . :]  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja byłem w Radawie w tamtym roku na zlocie i było super ,nowiutkie sanitariaty , dyskoteka i wójt który powiedział że będzie promował to miejsce.Duzo sie zmieniło i zostały wykorzystane do rozbudowy fundusze unijne. Mi to miejsce pasowało i polecam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam post kolegi Maka, spotkanie Camper-Teamu udało się znakomicie a Camping w Radawie pokazał się z jak najlepszej strony.

szczera prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...

muszę się z dominikiem29 nie zgodzić, 

cena za przyczepkę (samochód + plus osoby 2+2, plus prąd) to 35 zł więc to chyba nie jest drogo,

nic też nie mogę napisać o ochroniarzach, bo ja po prostu nikogo takiego nie widziałem  :oslabiony:

co więcej, nie widziałem też nikogo innego, który by młodzieży okolicznej przeszkadzał w jakiejkolwiek formie "zabawy"

 

...ale nie uprzedzajmy faktów.

 

przyjechałem tam we czwartek, i od razu była sielanka, olbrzymi obiekt, doskonale wyposażony i utrzymany, pole namiotowe w lasku, stanąłem sobie w okolicy prądu i wody, bo nie było nikogo innego

dość fajny zalew, dookoła plaże (w tym też strzeżone) kilka placów zabaw, jakieś stragany z lodami i piwem, ogólnie wszystko super

niepokój pojawił się w piątek po południu, kiedy w lasku zaczęły się pojawiać samochody, z których wypadało po kilka młodych osób, wyciągało karton wódki i próbowało rozbijać namiot,

pogoda się poprawiła, deszczu nie było, więc namiotów pojawiało się coraz więcej, w końcu przyjechała druga przyczepka, też lokalna, po krótkim zapoznaniu dowiedzieliśmy się że to dopiero początek weekendowej zabawy  :bzik:

przez cały wieczór pojawiło się ok 30-40 namiotów, w każdym grupka lokalnej młodzieży, prawie przy każdym samochód z włączonym radiem i głośnikami basowymi, regulaminowa cisza nocna oczywiście jest od 22, jednak nic to nie dało, ok północy nie wytrzymałem i wyszedłem się przejść "po okolicy ", i to co zobaczyłem przypominało III Krąg Piekielny z Dantego, zabawa weszła pomiędzy namioty, przez alejkę odbywał się wyścig samochodowy, wszędzie wokoło kilka ognisk

tego było już dużo, szybko się spakowałem i wyjechaliśmy za bramę, tam było tylko trochę lepiej, basy z samochodów były trochę mniej uciążliwe, ale impreza odbywała się na całym terenie, nie tylko na polu namiotowym,

pojawiła się Policja, ale zrobiła sobie tylko nawrót na parkingu i odjechali, próbowałem się dodzwonić do Kierownika, lecz po kilku próbach, telefon po prostu został wyłączony, więc zainstalowałem się w stosunkowo cichym i mało uczęszczanym miejscu, na trawniku blisko wyjazdu i jakoś do rana przetrwaliśmy

całości dopełnia fakt, że w amfiteatrze odbywał się pokaz filmowy, również mocno naruszający ciszę nocną

 

podsumowując krótko: obiekt bardzo ładnie położony, doskonale wyposażony, utrzymany adekwatnie do ceny, jednakże przygotowany raczej do całonocnej, weekendowej zabawy młodzieżowej, niż do rodzinnego wypoczynku

 

pozdr

 

edit: literki

 

Nic dodać nic ująć!!!  

 

Dodam tylko od siebie , że spędziliśmy tam tydzień . Miejscówka tak jak pisał  JINX ładnie położona....Od poniedziałku do piątku do godz. 14 :)  spokój - 2 przyczepy i 2 namioty . W wekend ludzi baaardzo dużo, nie ma się co dziwić bo upał no i jeziorko . :) My jakoś przeżyliśmy ten weekend, obawiałem się że będzie gorzej :)

 

Minusem tego pola  ( Naszym zdaniem)  :

-  piach, który przy takiej ilości osób wędrujących i przemieszczających sie po polu unosi sie w powietrzu tworząc straszny kurz który jest wszędzie. 

- trzeba mieć przynajmniej z 50metrów kabla do prądu :)  tylko 2 lub 3 skrzynki 

-  tylko 4 toalety na polu - na weekend przydałoby się drugie tyle toalet  ( lub ze 3-4 pisuary na zewnątrz)   kolejka była cały dzień .

-umywalki na zewnątrz - ni to do mycia garów, ni to do mycia rąk czy nóg...służą niestety do różnych innych  rzeczy :(

- minimalny zasięg telefonu ( czasem to bywa plusem)

- płatne prysznice z zimną wodą

- bezsensowna muzyka z głośników od 8 do 22  ( jedna muzyka z tego ośrodka , druga muzyka z ośrodka obok - Bacówki ,  a w weekend dochodzi jeszcze z co drugiego samochodu :)  )

- wejście osób postronnych i parking na polu namiotowo - campingowym

więcej grzechów nie pamiętam.....:)  jak sobie przypomnę to dodam :)

 

 

Plusy  ( Naszym zdaniem)  :  

-Ścieżki rowerowe

- sporo atrakcji na samym polu ( Park linowy, tyrolka, boisko do siatki, wypożyczalnia sprzętu wodnego, place zabaw,

- w okolicy jest ponoć mini zoo

-sklepy w zasięgu ręki

- jazda konna

- imprezy organizowane w weekend ( dyskoteka, koncerty, kino) - dla niektórych to minus a naszym zdaniem plus.

 

zdjęcia zapodam w najbliższym czasie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nowiny24.pl/serwisy/wypadki-drogowe/a/w-radawie-pijana-17latka-wjechala-nissanem-w-ludzi,10493674/

 

W Radawie pijana 17-latka wjechała nissanem w ludzi

ŁUK, KWP

 AKTUALIZACJA: 
 
8 sierpnia 2016 17:28
 
Do zdarzenia doszło w nocy na terenie parkingu jednego z ośrodków wypoczynkowych w Radawie w pow. jarosławskim.
17-letnie mieszkanka gm. Rakszawa, kierując nissanem wjechała w dwoje pieszych. W zdarzeniu ucierpiała kobieta, która z niewielkimi obrażeniami trafiła do szpitala. Policjanci wykonując czynności na miejscu zdarzenia sprawdzili stan trzeźwości kierującej. Jak się okazało miała ona ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo 17-latka kierowała samochodem bez uprawnień. Młoda kobieta odpowie za popełnione wykroczenie oraz za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. 
 

 

Koniec cytatu.

W sumie nie jest podane gdzie dokładnie, ale może się ktoś orientuje ile jest ośrodków wypoczynkowych w Radawie w pow. jarosławskim.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam wszystkich forumowiczów.

Miałem przyjemność przez 3 lata wypoczywać na tym ośrodku, więc mogę kilka słów napisać.

Najpierw odnośnie cen. Proszę sobie dokładnie sprawdzać na paragonach, co jest wystukane. Jeśli się nie mylę, opłata za postawienie przyczepki ,namiotu i auta jest jednorazowa za cały czas pobytu. W tej cenie jest za darmo korzystanie z prądu, toalet, umywalek, kranu z wodą na polu. Opłaty są pobierane za każdy dzień pobytu tylko od osób, dzieci mają zniżki (jak od osób przychodzących wypoczywać nad zalewem). Są to naprawdę niskie koszty. W zeszłym roku zapłaciłem od niedzieli wieczorem do piątku ok 200zł za przyczepkę, 2 samochody, troje dorosłych i troje dzieci. Chyba to niewiele. Nie wiem jak w tym roku z cenami, nie znalazłem cennika.

Dlaczego od niedzieli wieczorem do piątku? - to już było wcześniej poruszone. Jak jest pogoda, to w piątek pole zaczyna się wypełniać, Osoby ceniące ciszę i spokój mogą mieć problem z przetrwaniem 2 nocy. Ani policja, ani ochrona przez te 2 noce nie interweniują. Jedynie osobista interwencja kilku osób i postraszenie wezwaniem policji może odnieść jakiś skutek. Przez pozostałe dni tygodnia jest spokój.

Muzyka - przeważnie leci z głośników to samo, przypuszczam, że to piosenki nagrane przez jakiś zespół specjalnie na potrzeby ośrodka - w przeciwnym wypadku dochodziłoby płacenie tantiem, wyższe koszty i wyższe opłaty.

Ceny w budkach są faktycznie kosmiczne, co roku wyższe. Ale obok są sklepy, można się we wszystko zaopatrzyć i samemu przyrządzać posiłki. Niestety, dzieci wolą jedzenie z budek... Hit zeszłego roku - pizza. 2 lata temu były tańsze i normalne i smaczne. W zeszłym roku cena wzrosła, pizza miała natomiast grubość kartki papieru, a na niej niewiele się znajdowało. W budynku ośrodka jest też restauracja z jedzeniem na wagę, w ubiegłym roku to było chyba 3,50 zł za 10dkg. Po 18-tej wyprzedają za pół ceny, więc można sobie sprawić tanią obiadokolację, lub wsadzić do lodówki i jest obiad na drugi dzień.

Jak już opłacimy pobyt przy bramie, trzeba udać się do kierownika, żeby wypisał takie karteczki uprawniające do opuszczania ośrodka i powrót. Jak jest kilka osób, to trzeba go nieco "przycisnąć", żeby wypisał karteczkę dla każdego. Bo jak nie , to wypisze wszystkich na jedną kartkę i potem są problemy, gdy np. 2 lub 3 osoby chce jednocześnie wyjść poza teren ośrodka.

Jedna nieprzyjemna rzecz na tym polu - obok za siatką jest ośrodek Bacówka. Tam nie ma kanalizacji. Szambo jest obok siatki. Codziennie ok. 6-ej rano jest pompowane, i trochę tego smrodu wiatr niesie na pole namiotowe. W zeszłym roku tak było codziennie. Smród czuć było już wieczorem i przez całą noc (nieszczelne lub przepełnione). W nocy nie wiedziałem o co chodzi, szukałem jakiegoś popsutego jedzenia itp... Na drugi dzień musiałem przyczepkę dobrze  wietrzyć.

Na polu jest utrzymywany porządek. Codziennie rano sprzątanie, zamiatanie uliczek, zbieranie śmieci, wymiana worków ze śmieciami, mycie toalet (w weekendy nawet 2 razy dziennie).

Podsumowując - jest bardzo fajnie. Dla osób lubiących spokój to czas od niedzieli popołudnia, do piątku. Potem pole się zapełnia, są imprezki, piątek i sobota wieczorem - filmy i koncerty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.