Skocz do zawartości

Bieruń - Center Camp


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też bywam u nich często. Montowałem panel solarny u nich i wlew wody. Wszystko zrobione profesjonalnie. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę. Praktycznie wszelkie zakupy robię w Center i zawsze byłem zadowolony.

Wczoraj zakupiłem u nich pokrowiec na przyczepkę a dzisiaj już przyczepka opatulona na zimę. :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko broń Boże i nie pomylcie się z S-CAMP .

Są na tej samej drodze bliżej ronda.

Kto ich zna wszystko jasne. Mijajcie szerokim łukiem.

Przez nich przyczepy sprowadzone w 100% to rozbitki z ubezpieczalni z całej Europy nic samo nie przyjechało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Korzystając z forum, chciałbym podziekować za karteczkę z życzeniami świątecznymi i miłą niespodzianką.

Kupon rabatowy na zakupy to miły gest z Waszej strony i na pewno z niego skorzystam.

Ja również życzę całej Waszej załodze firmy, Waszym rodzinom i klientom oraz naszym forumowiczom zdrowych i pogodnych Świat Bożego Narodzenia. 

Ps.

Mover w przyczepie towarowej działa bez zarzutu. Kawał dobrej roboty!

Pozdrawiam, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z forum, chciałbym podziekować za karteczkę z życzeniami świątecznymi i miłą niespodzianką.

 

Również dostałem - dziękuję  :blagac:  Kuponik się przyda  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

O tym komisie mam to samo zdanie co o tym obok tj. Klaja. Drogo, za drogo. Ponadto, mnie osobiście odstrasza jak w miejscu wyeksponowania wymarzonej przyczepy znajduje się warsztat naprawczy, w której panowie szlifują i pukają młotkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Rheinlander napisał:

 w miejscu wyeksponowania wymarzonej przyczepy znajduje się warsztat naprawczy, w której panowie szlifują i pukają młotkiem. 

znacznie przyjemniej się ogląda połatane trupy jak nie ma obok warsztatu, jak u niektórych handlarzy którzy zarzekają się "my tu nie naprawiamy nic" , co znaczy "budę do napraw mamy ulicę obok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, chris_66 napisał:

znacznie przyjemniej się ogląda połatane trupy jak nie ma obok warsztatu, jak u niektórych handlarzy którzy zarzekają się "my tu nie naprawiamy nic" , co znaczy "budę do napraw mamy ulicę obok :D

To jest moja subiektywna opinia. Moim zdaniem tak wychwalany i reklamowany komis, posiadający przyczepy za duże pieniądze powinien handlować egzemplarzami, które są używane a nie reanimowane. Widziałem na końcu placu jak używane musiały być 2 przyczepy:o. Za miesiąc będą umyte i ustawione jako egzemplarze od I właściciela - starszego małżeństwa, które bardzo dbało o przyczepkę. Podsumowując, nie twierdzę, że inni handlarze nie klepią budek kilka ulic dalej. Uważam jedynie, że spacerując po komisie utrzymującym wysokie ceny i renomę niezbyt fachowo wygląda "brzmi" jak gość szlifuje coś za drzwiami.      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Rheinlander napisał:

 niezbyt fachowo wygląda "brzmi" jak gość szlifuje coś za drzwiami.      

dziwne , większość miejsc (w polsce i poza nią) gdzie są sprzedawane używane i nowe budy ma swoje warsztaty gdzie są naprawiane, modyfikowane i przerabiane budy, używane ale też, o zgrozo, także nowe, doposażane przed zakupem itd.

to mniej więcej jakbyś się dziwił, że ASO oprócz kawałka salonu ma za szybą warsztat gdzie są naprawiane samochody :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chris_66 napisał:

 

to mniej więcej jakbyś się dziwił, że ASO oprócz kawałka salonu ma za szybą warsztat gdzie są naprawiane samochody :D

Nic dodać , nic ująć :bravo:  No może jeszcze jedno.....    Rheinlander , zauważ , że jako nieliczni dają pełną gwarancję na wszystko na cały rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Rheinlander napisał:

O tym komisie mam to samo zdanie co o tym obok tj. Klaja. Drogo, za drogo. Ponadto, mnie osobiście odstrasza jak w miejscu wyeksponowania wymarzonej przyczepy znajduje się warsztat naprawczy, w której panowie szlifują i pukają młotkiem. 

No tak, a jak kogoś to wielkie wymarzone szczęście na chwilę opuści? Lub jego anioł stróż utnie sobie drzemkę? Gdzieś to musza naprawiać. Mają po kryjomu? Zejdź na ziemię. Widziałeś kiedyś ASO bez młotka, szlifierki? Lepiej jak robią tam, niż w szopie za winklem, zawsze możesz zajrzeć co i jak robią. A trupa po łebkach raczej nie zreanimują, żeby go komuś upłynnić, bo to się nikomu nie opłaca.

Oczywiście, sam widok kampera/przyczepy w naprawie, np. wymiana ściany bocznej, przyprawia o dreszcze.  Ale lepiej żebyś od razu miał świadomość jak to wygląda, będziesz jeździł ostrożniej. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czyś ma całkowitą rację!

Byłem u Klai nieraz i co chwilę widać, że jakaś cepka lub więcej stoi w środku i są one naprawiane tak jak moja była w ubiegłym roku w marcu ale też i doposażane w sprzęt, który klient sobie zamówił dodatkowo przy zakupie nowej przyczepy Tabbert za ponad 100 tyś. złociszy. Gdzieś to muszą zrobić a chyba najlepszym miejscem jest zadaszony i osłonięty garaż, który w firmie Pana Macieja wg mnie prezentuje się okazale. No a że akurat obok stoi rozbebeszona angielka to wg mnie jest gwarancją, że profesjonalnie podchodzą do każdego sprzętu a nie naprawiają go np. w stodole albo jeszcze gorzej jak pod chmurką.

Ponadto akurat u nich nie czuję wścibskiego oka właściciela, kiedy chodzę po placu i oglądam sobie nie tylko przyczepy ale i te domki holenderskie, wchodzę i "sznupię" w każdych zakamarkach co chyba w innych komisach nie jest chyba łatwym zadaniem. A Pan Maciej, chociaż ciągle zabiegany i z telefonem przy uchu, na moją prośbę zawsze znajdzie czas, żeby poszukać i dobrać interesujący mnie sprzęt. Może i zapłacę więcej niż gdzieś w innym sklepie online ale dzięki przymiarce markizy workowej w ubiegłym roku dowiedziałem się, że moja kedra jest za wąska na interesującą mnie markizę i w ten sposób zaoszczędziłem niepotrzebny czas na nerwy i odesłanie towaru. Przy okazji udało się zamontować nową listwę, do której wsadziliśmy markizę, którą na miejscu dopasowaliśmy i koniec końców zapłaciłem tyle ile musiałbym w sieci. Tak więc kolego @Rheinlander, zrób sobie wycieczkę do innych komisów źle opisywanych na forum a dopiero wtedy zobaczysz różnicę pomiędzy tymi z Bierunia a innych części Polski...

Miłego dzionka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Rheinlander - powiem Ci jeszcze gorzej. nie dość, że mają ten warsztat na głównym placu, gdzie naprawiają przyczepy, to jeszcze w głębi posiadają drugi, gdzie przyczepy już w ogóle rozbierają na drobiazgi. Co jeszcze gorsze robią to na życzenie klientów! Tam mają warsztat naprawczy. Jeśli uważasz, że ktoś, kto sprzedaje cokolwiek nie powinien mieć warsztatu w pobliżu, to przyznam - nie rozumiem Twojego toku rozumowania. Właśnie jestem krótko po zmianie przyczepki - moją kolejną też kupiłem u nich. Jest przez nich naprawiana i jako taka została mi sprzedana. Podczas oglądania, zanim jeszcze doszedłem do miejsca naprawy sami wskazali mi, co konkretnie robili. I, jak zwykle oni, dali mi gwarancję. Jak zwykle oni - na rok. W trakcie eksploatacji wyszły mi pewne nieprawidłowości. Naprawili - zgodnie z umową na gwarancji. I wiesz co? Zrobili to właśnie w tym swoim warsztacie. Dziwne, nie? Mają warsztat i w nim naprawiają przyczepy!!! Sprzedają te przyczepy!!!

Kiedy zdarza mi się czasem oglądać w różnych komisach przyczepy, jedną z rzeczy, których szukam wzrokiem jest miejsce, gdzie można coś zrobić z przyczepą. Jeśli nie ma konkretnego miejsca - pojawiają się wątpliwości, czy w ogóle mają taką możliwość. Kup teraz przyczepę, która okaże się lekko podciekająca. Oddasz ją sprzedawcy do zrobienia "pod chmurką"? Ja wolę sprzedawcę z warsztatem, który jest widoczny i, którego się sprzedawca nie wstydzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wychodzi na to, że jestem zacofany :(. Nie zrozumcie mnie źle, nie mam nic do tych komisów. Chciałem tylko wyrazić swoje odczucia po wizycie w obu komisach. Wasze argumenty jednak mnie przekonują bo faktycznie nie brałem pod uwagę przeróbek, doposażenia itp. na życzenie Klienta - a gdzieś to trzeba zrobić i może i dobrze, że wszystko na miejscu. Tak więc odszczekuje wszystko oprócz opinii na temat cen :( Dla mnie za wysokie jak na niektóre sprzęty.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



 Dla mnie za wysokie jak na niektóre sprzęty.  


Niekoniecznie, i nie tylko dotyczy to tych miejsc, czasem droższe jest tańsze. Kupujesz budę bez wad, wycierasz kurz i pokujesz się, albo wydajesz kasę na swoje fanaberie. Kupujesz tanio, odkrywasz kwiatki i pieczarki, remontujesz i na koniec wychodzi tyle samo co ta droższa, a zmarnowany czas i niesmak i sezon w plecy.

Wysłane z mojego Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że argumenty Cię przekonują :) Co do cen, to fakt - najtańsi nie są. Ale z kolejnej strony, jeśli chcą zaoferować klientowi dobry towar, a do tego ta wspominana roczna gwarancja, to przykro mi, ale z czegoś to musi być sfinansowane. Nie są to filantropi dokładający do biznesu. Sprowadzają jak najlepsze budki z zachodu (te kosztują), doposażają i naprawiają na własny koszt. Równocześnie jest na stałe sklep dobrze zaopatrzony. Kupując u nich budkę - płacisz w pewnym sensie za pewien poziom bezpieczeństwa (tak, przyznam - pewności 100% mieć nie można i i tak trzeba sprawdzić każdą przyczepę). Taniej możesz kupić jedynie od właściciela budki. Pośrednicy zawsze narzucą swoją marżę. Jeśli chcesz taniej - musisz poświęcić swój czas i km dojazdu do poszczególnych właścicieli oferowanych "perełek". Jak wiadomo z forum - raczej rzadko są to warte swoich pieniędzy budki. Tu masz na miejscu większy wybór. Za to też się płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.