Skocz do zawartości

Bardzo proszę o pomoc w wyborze przyczepy kempingowej


jachu76

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem to co widziałem na stronach holenderskich sprzedawców i na stronie Chateau .

Gdyby nowa przyczepa kosztowała w Polsce około 44 tys . zł . to znacznie więcej jeździłoby nowych przyczep w Polsce .

Zresztą nie jest to wątek o cenach przyczep , więc nie dyskutujmy o tym smirk(1).gif

Kolega zibi napisał, ze wprowadzam w błąd pisząc o nowej przyczepie za około 10 tys euro, no to miał trochę racji

bo kosztuje 11 tys euro netto, ale bez rabatów. Rabat w postaci vat jest do przejścia, tylko trochę cierpliwości,

przyczepa w cenie o której kolega pisze jest pewnie najwyższa ceną wywoławczą jaka jest w sprzedaży.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzwoniłem dziś ko Kutna no i pytałem kiedy jakaś nowa dostawa...ogólnie nie wiedzą ponieważ EU za drogie i przez to przyczepki będą miały wyższą cene :(

 

 

 

Pozdr

Edytowane przez jachu76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś w Bieruniu ? Przyczep tam od groma.

Tak byłem w Bieruniu ale jakoś za bardzo ceny mi nie odpowiadały, z tego co zauważyłem z Kutnie mają taniej, idzie kupić młodszy rocznik...

Edytowane przez jachu76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie przyczepka mi sie podoba, wygląd w miarę nowoczesny no i ma ułożenie wnętrza takie jakie mnie sie podoba.....no i cena jest dosyć niska jak na ten rocznik, tylko teraz trza by było ją zobaczyć w realu jak wygląda

Może mieszka ktoś nie daleko tego miasteczka ??

 

 

 

 

Ja mieszkam w Łomiankach, ale nie znam sie na przyczepach, ale jak jestes zainteresowany to moze męza podeslę, w sumie kupował juz 2, więc chyba sie zna :)

 

 

Gfizyk [/url]czy mozesz pozaznaczac na zdjęciach dla jachu76 na co zwrócić uwagę w tej chateau?

 

http://allegro.pl/chateau-466c-2006r-piekna-namiot-i1854553609.html

 

Ja wyjeżdżam w piątek, ale mogłabym podesłac męża dzisiaj albo jutro oblukać cepke i napisać

jak cos to pisz.

 

pozdrawiam

 

Aneta

Edytowane przez heliostravel (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długim lataniu po necie natknąłem się na cepkę którą miałem oferowaną od kogoś z allegro za ceną 24 tys

I teraz mam pytanie co jest w opisie ? chodzi o uszkodzenia...nie moge tego przetłumaczyć a sprzedawca mówił że tylko rysa ta która widoczna jest na fotkach..

http://www.schadeaut...d=529261&from=0

Edytowane przez jachu76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak naklejek po lewej stronie z przodu (czyżby naprawiana ?) .

 

Z tyły na dach wgniecenia czy tylko jakiś cień ??

 

Wgniecenia na prawej ścianie za drzwiami ...

 

 

 

Ogólnie przyczepka mi sie podoba, wygląd w miarę nowoczesny no i ma ułożenie wnętrza takie jakie mnie sie podoba.....no i cena jest dosyć niska jak na ten rocznik, tylko teraz trza by było ją zobaczyć w realu jak wygląda

Może mieszka ktoś nie daleko tego miasteczka ??

 

 

 

 

Ja mieszkam w Łomiankach, ale nie znam sie na przyczepach, ale jak jestes zainteresowany to moze męza podeslę, w sumie kupował juz 2, więc chyba sie zna :)

 

 

Gfizyk czy mozesz pozaznaczac na zdjęciach dla jachu76 na co zwrócić uwagę w tej chateau?

 

http://allegro.pl/ch...1854553609.html

 

Ja wyjeżdżam w piątek, ale mogłabym podesłac męża dzisiaj albo jutro oblukać cepke i napisać

jak cos to pisz.

 

pozdrawiam

 

Aneta

post-7789-0-81279300-1317816196_thumb.jpg

post-7789-0-37276700-1317816205_thumb.jpg

post-7789-0-62703700-1317816211_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze dwie na oku, jedna za 5.250 EU

http://caravan-kamperen.marktplaats.nl/caravans-knaus/486803700-knaus-blue-line-450-tf.html

 

druga za 5tys EU

http://caravan-kamperen.marktplaats.nl/caravans-knaus/477440251-frans-bed-rondzit-knaus-sudwind-450-tf-bouwjaar-2001.html

 

No i ta która jest w moim poście wyżej

 

Co byście na nie powiedzieli ?

 

Ps.

Aneta z tego CHATEAU juz zdecydowanie zrezygnowałem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro "Szatee" odpuszczamy, to ja kilka słów o markplatzu. Na podstawie fotek wiele nie zobaczymy. Warto zadzwonić i zorientować się, czy jest to osoba prywatna, czy handlarz.

Moja rada - bierz kilka ofert konkretnych budek. Najlepiej blisko siebie. Przed wyjazdem podzwoń i wstępnie się umów. Jestem pewien, że na 4 budki, minimum 2 spełnią oczekiwania. Możesz zajrzeć do wątku o moim Knausie. Ja go ściągnąłem z NL. W zasadzie to była pierwsza budka, jaką obejrzałem. Od razu dałem zaliczkę. Być może kupiłbym coś lepszego, ale "lepszy wróbel w garści..."

Naprawdę z tych fotek ciężko coś wyczytać... W razie pytań w sprawie importu z NL przyczepy - możesz pytać.

Osobiście - teraz też bym pojechał po budkę do NL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro "Szatee" odpuszczamy, to ja kilka słów o markplatzu. Na podstawie fotek wiele nie zobaczymy. Warto zadzwonić i zorientować się, czy jest to osoba prywatna, czy handlarz.

Moja rada - bierz kilka ofert konkretnych budek. Najlepiej blisko siebie. Przed wyjazdem podzwoń i wstępnie się umów. Jestem pewien, że na 4 budki, minimum 2 spełnią oczekiwania. Możesz zajrzeć do wątku o moim Knausie. Ja go ściągnąłem z NL. W zasadzie to była pierwsza budka, jaką obejrzałem. Od razu dałem zaliczkę. Być może kupiłbym coś lepszego, ale "lepszy wróbel w garści..."

Naprawdę z tych fotek ciężko coś wyczytać... W razie pytań w sprawie importu z NL przyczepy - możesz pytać.

Osobiście - teraz też bym pojechał po budkę do NL.

Też tak dokładnie chcę zrobić, a mam pytanie co do ściągnięcia butki, czy po wykupieniu tablic próbnych będę mógł wrócić do PL czy ( tak jak jest to w Belgi ) tablice te są ważne tylko w holandii a w niemczech już nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz mógł wrócić. Musisz kupić jeszcze OC. Przy rejestracji musisz jednak napisać, że budka przyjechała na lawecie. Bo nasi urzędasy nie honorują tablic papierowych. Dla nich to nie sa tablice. Przejrzyj wątek Knaus Fizyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, następna osoba pyta mnie czy mam paszport holendrski

 

Are you a resident of the Netherlands or do you have a Dutch passport ?

Otherwise it's not easy to write a caravan on your name.

When you are a resident of the Netherlands you can write the

registration on your name at a post office.

If not then you have to make an appointment at the RDW (Government for

the Road Transport).

 

W poniedziałek ma zadzwonić do RDW i zapytać czy to jakiś problem ,

I will call the RDW this Monday and let you know if it is a problem....ok ?

 

Czy ktoś wie co to jest to RDW ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy ktoś może luknąć na fotki jaki to dokładnie rocznik cepki ?

http://caravan-kamperen.marktplaats.nl/caravans-hobby/462420270-hobby-495-ufe-fue-met-isabella-penta-voortent.html

 

Dziękuję i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.