Skocz do zawartości

Wyjazdy


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zastanwiam się jeszcze cy kolega affa przypadkiem nie dołączyłby do nas. Z tego co pamiętam to chciał jechać wcześnie rano ale może zmieni plany ?? To samo pytanie kieruję do kolegi lepciaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czas mojego wyjazdu stanął pod wielkim znakiem zapytania :look::ok::ok:

Generalnie nie było by problemu gdyby nie to, że auto od blacharza odbierać mam dopiero w piątek :look:. Asterka ma wymieniany tylni pas i z początkowych 4 dni zrobiło się prawie 12 :ok:. Mam nadzieję, że w piątek dostane auto z powrotem, bo w zastępczym nie mam haka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czas mojego wyjazdu stanął pod wielkim znakiem zapytania :look::ok::ok:

Generalnie nie było by problemu gdyby nie to, że auto od blacharza odbierać mam dopiero w piątek :look:. Asterka ma wymieniany tylni pas i z początkowych 4 dni zrobiło się prawie 12 :ok:. Mam nadzieję, że w piątek dostane auto z powrotem, bo w zastępczym nie mam haka.

Jak nie zrobią to przyczepkę do zastępczego autka sznurkiem przywiąż i jazda :ok:

Zlot bez Tomii-ego niemożliwe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii to jakaś katastrofa !!! Duś tego chłopa od blacharki bo już się za Ciebie denerwuje :look: Powiedz mu że msz za sobą armię ludzi i jak zrobimy zlot u niego w warsztacie to .... :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze w piatek dostane auto z powrotem, bo w zastepczym nie mam haka.

Musza zrobic, a jak nie to sie targuj za niedotrzymanie terminu uslugi. Zawsze masz jeszcze inne wyjscie, o TAKIE :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka pogoda, że gdybym mógł to już bym śmigał do Zdworza :] , a tak to tylko nerwy czy samochód zrobią :). Kuźwa spać po nocach nie mogę, jeść nie mogę - wszystko przez ten samochód :look::look::ok::ok:. Jutro chyba wpadnę do tego warsztatu i ich sterroryzuję :boks::boks::zlo::zlo::zlo::] co by mi oddali moją Asterkę :ok::ok::tuptup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się boję, że będę musiał kołować kogoś kto mi przyczepkę podholuję do samego Zdworza :look::look::ok::ok::ok::ok:beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co w poniedziałkowy wieczór możesz na mnie liczyć... wcześniej niestety nie mam jak :ok: :ok: Odległość nie taka wielka to obróce 2 razy Wawe-Zdwórz. Więc nie łam się jak co :look::look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.