Skocz do zawartości

Wyjazdy


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Tomekk - dzięki za info dot czasu i trasy

Roberto - nie mam doświadczenia z gps ale z opowidań wiem że to bardzo mądre urządzonko. Jeżeli pojedziemy razem ( a na to się zapowiada :ok: ) to ja w pełni zaufam Twojemu urządzeniu. No i już wiadomo kto tą mini karawanę będzie prowadził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam !

 

Nie wiem, czy się przyda informacja dla jadących ze Śląska, przez Łódź. Prawdopodobnie będzie jechać : Łódź (droga nr 1)- Łęczyca - Kutno - Gostynin - Łąck - Zdwórz. Trasa aż do Łęczycy nie powinna nastręczać problemów, jak miniemy Łęczycę, pierwsze skrzyżowanie, skręcamy w prawo na Kutno (droga nr 60), zdjęcie droga_Leczyca

dojeżdzając do Kutna skręcamy w prawo na trasę Poznań (droga nr 2)- Warszawa przejeżdżamy wiadukt, aż do świateł. Tam w lewo i jedziemy taką ala coś obwodnica Kutna. Kierujemy się na Płock, Gostynin. Miasto przejedziemy bokiem, zdjecie droga_Kutno.

 

Pozdrawiam

 


Droga Kutno

post-16189-imported-d4e08eb4-c3a8-42f5-95fa-e0cbb7c29ec1_thumb.jpg

 

Droga Leczyca

post-16189-imported-e7b1a223-bf44-4117-aeec-28d2fbbb0c2b_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Roberto! Przeczytałem Twoją planowaną trasę i chcę Ci powiedzieć, że trasa przez Wąbrzeźno, Golub-Dobrzyń i Płock jest może ładna widokowo (Golub-Dobrzyń), ale drogi stosunkowo wąskie i w nie najlepszym stanie. Lepiej leć Świecie - obwodnica Torunia - Włocławek i tam skręć w drogę nr 62 - Płock (ale tylko dzielnica lewobrzeżna) - skręcasz w drogę nr 60 Kutno - Łąck - skręt w drogę nr 577 i za parę km - Zdwórz.

Życzę szerokiej drogi :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; wyjazdy wyjazdami,ale czy jakieś nagłośnienie zorganizujemy? W Zdworzu nie mają (sprawdziłem) może ktoś ma jakiś głośnik. Dzisiaj pytałem w naszej zakładowej rozgłośni,ale przenośnego nic nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; wyjazdy wyjazdami,ale czy jakieś nagłośnienie zorganizujemy? W Zdworzu nie mają (sprawdziłem) może ktoś ma jakiś głośnik. Dzisiaj pytałem w naszej zakładowej rozgłośni,ale przenośnego nic nie mają.

 

 

Ja myśle, że tu nie ma co panikować... każdy w samochodzie ma radio, niektórzy pewnie też z mp3 (np. ja) i sprzęt przenośny myślę, że z powodzeniem zostanie zastąpiony :ok: Głośnik przenośny też będe miał jako taki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Niestety sam dojadę na Zlot w terminie późniejszym (sprawy osobiste), ale gdyby ktoś się zgubił, lub miał jakiś inny problem na odcinku Łódź - Łęczyca, proszę o dzwonienie (pora nie ma znaczenia), jak tylko będę w domu chętnie pomogę (podjadę, pokieruje itp).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej pasowałoby wyjeżdżać tak żeby dzieci spały w czasie jazdy, czyli nie szybciej niż 20.00 - 21.00 może nawet później, przynajmniej będziemy mieli większy luz na drogach no i pracę kończę o 18.00. Myślę, że dogadamy się dokładnie telefonicznie. Spotkać się możemy na stacji rafinerii przed zjazdem na Osową, ewentualnie możesz podjechać do mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.