Skocz do zawartości

Odbiór televizji za pomocą tunera DVB-T


Rudy1972

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem akurat w trakcie testowania naziemnej cyfry i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony :look: .Podstawa to antena kierunkowa taka jak na 2 stronie dodana przez Konrad_6 ta drabinka.Montuje się na koło manewrowe ustawia się pi razy drzwi na nadajnik i jest baja.14 programów w super jakości(cyfrowy kabel się chowa).Testowałem tunet CANVA i tv Sharp led lcd.Testowane Iława,Toruń,Ustronie Morskie,efekty rewelka.Podstawa to antena kierunkowa (reszta to pic).Miłego testowania.pozdro.Antena na focie.

post-8084-0-86476300-1317580164_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Powiem tak sympatyczny jesteś bardzo.Biorąc pod uwagę emeryta e wieku 33 lat to są tylko dwa rozwiązania(najprawdopodobniej odrzuciła komisja weryfikacyjna)Ja bym napisał:Skup się gościu na temacie i przestań sobie jaja robić bo to nikogo nie interesuje.No ale co tam, niektórych wkurza że ktoś portafi być na luzie.Przestań byc taki :zly: a napewno wszystko będzie :ok: .Twoje :piwo: .Bardzo przepraszam jeśli Cię uraziłem ale ja nikogo śmieciarzem nie nazywam.Serdeczne pozdrowieni :D oraz miłego :biwak: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak sympatyczny jesteś bardzo.Biorąc pod uwagę emeryta e wieku 33 lat to są tylko dwa rozwiązania(najprawdopodobniej odrzuciła komisja weryfikacyjna)Ja bym napisał:Skup się gościu na temacie i przestań sobie jaja robić bo to nikogo nie interesuje.No ale co tam, niektórych wkurza że ktoś portafi być na luzie.Przestań byc taki :zly: a napewno wszystko będzie :ok: .Twoje :piwo: .Bardzo przepraszam jeśli Cię uraziłem ale ja nikogo śmieciarzem nie nazywam.Serdeczne pozdrowieni :D oraz miłego :biwak: .

 

Kolego robisz śmietnik w dziale technicznym i jeszcze się dziwisz że ktoś zwrócił ci uwagę ?

to nie HP a dział technika :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) ja nikogo śmieciarzem nie nazywam.(...)

 

Przepraszam ze skruchą za Twoją dosłowną interpretację mojego określenia. Nie miałem na myśli śmietnikowego kloszarda a jedynie zaśmiecanie forum postami jeden pod drugim * Proszę więc, bez urazy, ok? pifo.gif

 

* - Jak w gadugadu: wyraz-enter, wyraz -enter, wyraz-enter itd...

 

PS. A emerytem jestem z dwóch powodów: Odsłużyłem swoje i skorzystałem z przysługującego mi wówczas prawa. Moja wola. Jestem zdrowy, cały i nie wykończony psychicznie. Teraz żyję życiem a nie stresem :) Naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem takie cos ze wzgledu na mozliwosc zasilania 5V;)

http://allegro.pl/sh...item=1853282658bez_tytuluHD55.JPG

wkrotce zdam relacje jak to dziala bo wg opini na forach potrafi odebrac i poprawnie przerobic nawet najslabszy sygnal...

 

do tego jakis maly prosty 17 lcd za niecale 200zł i bedzie tani zestaw mobilny :)

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem takie cos ze wzgledu na mozliwosc zasilania 5V;)

http://allegro.pl/sh...item=1853282658

 

wkrotce zdam relacje jak to dziala bo wg opini na forach potrafi odebrac i poprawnie przerobic nawet najslabszy sygnal...

 

a czemu 5V ?

ja szukam na 12V, są też takie :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu 5V ?

 

bo mam juz przetwornice "usb" dajaca 5V pracujaca na 230 i 12V

 

pozatym ten tunerek ma bardzo malutki pobor prądu - wg producenta: Pobór mocy maksymalny:7.5W

 

pozatym ma dobre opinie i minimalne gabaryty

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.