Skocz do zawartości

Drugie Tymarkowe Spotkanie Panowe


Co Wy na termin  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy robimy spotkania

    • 21-23 10 a panie przenoszą na ten termin
      4
    • 14-16 10 to my przenosimy na ten termin
      3
    • zostawiamy tak jak jest- ktoś zostaje doma pilnować
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycję.

Myślę, że organizator wstydzi się napisać na forum, że nie ma jeszcze pomysłu

na naklejkę zlotową.:admin: Postanowiłem mu w tym pomóc.

Będzie nagroda za pomysł na naklejkę.:winner:

Ten czyj pomysł wygra dostanie od organizatora specjalną butelkę KUJAWIAKA.:piwko:

Jak będzie akceptacja to ja wydrukuje

Tymar pasuje ?:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję.

Myślę, że organizator wstydzi się napisać na forum, że nie ma jeszcze pomysłu

na naklejkę zlotową.:admin: Postanowiłem mu w tym pomóc.

Będzie nagroda za pomysł na naklejkę.:winner:

Ten czyj pomysł wygra dostanie od organizatora specjalną butelkę KUJAWIAKA.:piwko:

Jak będzie akceptacja to ja wydrukuje

Tymar pasuje ?:lol2:

 

Oj cisną młodzi, aż strach pomyśleć co będzie dalejniewiem.gif.

Na naklejkę zlotową pomysł mamnono.gif. Chciałem w związku z tym, iż to jest spotkanie cykliczne (taki był mój zamysł) nawiązać do naklejki z poprzedniego zlotu. Chciałbym zostawić zarys, a tylko kolorystykę i szczegóły pozmieniać. Tak, aby widoczna była cykliczność tego spotkania.

Cykliczność, o której myślałem już w czasie organizowania pierwszego spotkania.

Miałem nadzieję, że Spotkanie Panowe wejdzie na stałe do kalendarza karawaning. pl. Miałem nadzieję, że będzie co roku będzie taka imprezagitara.gif.

Jak na razie widzę, że jakoś to się rozwija, mimo trudności rodzinnych klotnia.gif.

Jeśli chodzi o naklejkę przygotuję ją w ciągu najbliższego tygodnia. Niestety nie mam za dużo czasu, jestem na delegacji, ale postaram się.

Przemek wiesz, że będziesz potrzebny do wydrukowania naklejek. A jeśli chodzi o piwo.gif, to już masz z góry u mnie za pomoc przy wydruku.

Chciałbym się wyrobić, ale jeśli nie zdążę w najbliższym czasie, to ogłosimy konkurs.

Może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz ja. Nie zgadza się to z moim motto umieszczonym w stopce, ale jak się powiedzało a...!

Czas zacząć Was informować co się dzieje w przygotowaniach spotkania, bo młodzi, niecierpliwi depczą po piętach hehe(1).gif

-W czwartek będę na konkretnych rozmowach w Okoninachsciana.gif, taka ilość załóg to jest już argument, mam nadzieję, że uda mi się wynegocjować korzystne warunki.

- następna sprawa, która nie daje mi spokoju to udostępnianie IThankYou.gifspania kolegom, -deklaracje niektórzy koledzy złożyli (bardzo im za to dziękuję, macie u mnie pifo.gif), ale nie mamy nadal konkretów. Panowie (którzy potrzebują noclegu) piszcie na priva do kolegów, którzy mają wolne miejsca i załatwcie sobie kojopiwo.gif, tak żeby nie było niedomówień i dajcie znać, aby było oficjalniepolicia.gif na liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mariusz jak patrzę na wspomnienia z ubiegłorocznego spotkania to aż łezka się kręci w oku, a co będzie za rok po tego rocznym spotkani to aż się boję pomyśleć :yay: :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zainteresowanych.

Jestem po wizycie drive.gifw ośrodku wypoczynkowym w Okoninach.

Muszę Wam powiedzieć, że zgodnie z moimi oczekiwaniami było ciężko klotnia.gif jeśli chodzi o ceny.

Poza tym miejsce IThankYou.gifbędzie gotowe na przyjęcie nas z naszymi tn24camping.gif.

A oto koszty pobytu:

-przyczepa 10 zł/dobę

-przedsionek 5 zł/dobę

-osoba 10 zł/dobę

-prąd 1 zł/kWg (wg licznika)

-opłata za wędkowanie 1dzień-10 zł

3 dni -20 zł

są fajne pomosty wędkarskie waytogo.gif, blisko,

Miejsce jest nad samym jeziorkiem.

Poszukam zdjęcia to opiszę trochę dokładniej miejsce.

Jedynym gratisem jest brak opłaty przez organizatorawinner.gif.

brawo.gifbrawo.gifbrawo.gifbrawo.gifbrawo.gifbrawo.gifbrawo.gifbrawo.gifbrawo.gifbrawo.gifbrawo.gif

Ale spokojnie, mój zestaw to ok 100-110 zł za dwa dni (w zależności czy mi się ktoś nie wykruszy), więc taką kwotę przeznaczę na wspólny cel, tyko jaki? Piwo? Może ktoś ma pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.