Skocz do zawartości

Drugie Tymarkowe Spotkanie Panowe


Co Wy na termin  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy robimy spotkania

    • 21-23 10 a panie przenoszą na ten termin
      4
    • 14-16 10 to my przenosimy na ten termin
      3
    • zostawiamy tak jak jest- ktoś zostaje doma pilnować
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

 

Czas najwyższy ogłosić, że drugie spotkanie tn24camping.gifsię szykuje.

 

 

Niektórzy już wiedzą o co chodzi, a tych co nie mieli okazji zaznajomić się z naszym spotkaniem chcę zaprosić do zapoznania się w tematem a wszystkich zapraszam do spotkaniu w męskim palacz.gifgronie.

 

 

W zeszłym roku byliśmy w listopadzie w Skarbienicach i myślę , że warto powtórzyć takąbiwak.gif imprezę. Było bardzo sympatycznie winner.gifi ciekawie, a przede wszystkim inaczej. Jeśli ktoś chciałby się zorientować to tutaj można sobie podejrzeć jak było.

 

 

A więc Panowie w weekend 21-23 10 2011 się będzie działo.

Spotkanie planuje zrobić w Borach Tucholskich w miejscowości Okoniny Nadjeziorne. Z Bydgoszczy mam 90 km.

Namiary GPS podam zainteresowanym przyjazdemdrive.gif w odpowiednim czasie po lini prywatnej co by wiecie...swiety.gif

Miejsce to wybrałem ze względu na jego urodę, a także sentyment. Jeździłem tam około 12 lat. Znam teren i bardzo mi pasujepifo.gif. Myślę, że jak go poznacie to wrócicie tam latem. Miejsce urokliwe, i mało znane, latem nie ma tłoku.

 

 

Proszę o opinie i zapraszam do dyskusji o spotkaniu, a także do zgłaszania chęci uczestnictwa.

Zaznaczam jeszcze raz, że jest to spotkanie wyłącznie męskiepalacz.gif. Kapitanpolicia.gif załogi może sobie dobrać do przyczepki kolegę, brata, ojca szwagra, syna czy kogo tam chce, byle płci męskiej.

 

 

Będzie się działo...tn24camping.gifgitara.gifswieca.gifpalacz.gifdrink.gifbiwak.gifpiwo.gifslinka.gifbrawo.gifdrive.gifpifo.gifkawa.gifuzbroj_zlo.gifpub2.gifwaytogo.gif

 

 

 

 

Lista chętnych:

 

 

1. tymar + szwagry dwa (Sławek i Wiesiek)

2. Tomek od Werusie + przemek70

3. irekW + Daniel i Krzysztof

4. California +misiek2 + Pinesio

5. morfipl + 1

6. aron + Przyczajek, lub odwrotnie + Fabian (może)

7. mocarz28 + ...

8. Tomki + sebanakło i KRZYSZTOF3

9. archisan + 2

10.lukas_lmc + 1

11.maciekzal + 1

Edytowane przez tymar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymar jest mały zgryz, bo nasze panie umówiły się na Babskie Winobranie i miało to być w terminie

naszego spotkania. Alicja już podała termin na forum i jest to tydzień wcześniej.:niewiem:

Trzeba by tę sprawę uzgodnić. Proszę o wypowiedż większego grona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm,ja może i owszem ,ale znowu te koła i pandeke musze przerabiać :lol: :lol: :lol: .Teraz to już nikt się nie złapie na te kity.Jasne że jak dożyje i bedę na chodzie to jade.Na razie sam,ale może ktos sie znajdzie co go z domu puszczą samego, tylko żeby miał gdzie wracać:lol: :lol: .:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są trzy wyjścia z tej sytuacji, niżej ankieta podejmiemy decyzję wspólnie ale tylko do 15 września bo trza łatwić pole.biwak.gif

 

Ankieta jest na górze tematu!

Edytowane przez tymar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Proszę mnie zapisać na listę stałych bywalców "Tymarkowego" .

 

A jeśli chodzi o termin to czy na pewno to ten termin bo mi wychodzi od soboty do poniedziałku :niewiem: a jeśli chodzi o zmiany jakieś terminu wg ankiety to ja jestem za większością z automatu. Już się nie mogę doczekać :bevil: :bevil: :bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może macie rację abyśmy pojechali tydzień póżnie niż nasze panie.

Będzie można popilnować domu z sąsiadką, zawsze to jakaś odmiana.

Tylko mam mały problem bo nie wiem czy moja cepka będzie na chodzie :niewiem:

 

Najwyżej to farelka do samochodu i kilka piw,:biwak:

 

 

Bo nie wyobrażam sobie zostać w domu jak Wy będziecie w Okoninach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.