Jump to content

zderzak

pisu22
 Share

Recommended Posts

myślal ktoś z was o dolożeniu na tyl przyczepy zderzaka typu bumper? lub ktoś ma coś takiego? po ostatnim cofaniu i utracie na szczęście tylko lampy chodzi mi po glowie takie coś.

Ja wysadzam żonę, która robi za kamerę cofania :calus::]

Ja wysadzam żonę, która robi za kamerę cofania :calus::]

ja też, ale tym razem tego nie zrobiłem ...

W tym roku też strzaskałem zderzak bo moja kamera spała (była piąta nad ranem),

jest już pomysł by zamontować coś na stałe, coś co nie zasypia.

Myślałem o tym by ją podłączyć tak by w czasie jazdy pokazywała drogę za przyczepą,

a do cofania ręcznie zmieniać kąt widzenia.

Witam, to jest całkiem niezły pomysł z tą kamerą przy wykorzystaniu gniazda holownika 13-pin lub dodatkowego przyłącza typu "czincz" można to zrobić za całkiem nie duże pieniądze a efekt murowany, co prawda nie na przyczepie lecz w kamperku montowałem coś takiego by podczas jazdy przez miasto był widok na rowery zapięte na tyle kamperka w przy parkowaniu też ułatwiało życie. Na alledrogo .pl są różne zestawy np: http://allegro.pl/asystent-parkowania-cofania-kamera-monitor-i1791828365.html

Są też systemy bezprzewodowe co by ułatwiło sprawę ( brak okablowania pomiędzy przyczepą a samochodem, lecz tu by trzeba zainwestować w towar z wyższej pułki żeby była dobra jakość przekazu wizyjnego.

Pozdrawiam serdecznie.

Na razie wydatków moc, już kupiłem akumulator bo za chwilę będzie drożej, została ładowarka.

Na wiosnę odezwę się do Ciebie w sprawie kamery abyś coś doradził, decyzja o zakupie już jest.

Witam Przemku, jak będziesz szukał ładowarki to szukaj czegoś w tym rodzaju, http://www.sonarskle...tora-p-318.html co prawda trochę to kosztuje ale jak to mówią na hobby się nie oszczędza a załatwi sprawę ładowania i konserwacji akumulatora. Jak będziesz miał jakikolwiek problem wal jak w dym coś się wymyśli żebyś był zadowolony .

Pozdrawiam serdecznie.

ps. ciekawe czy są jakieś przesądy związane z ilością napisanych postów 666 :niewiem:

Edited by California (see edit history)

Myślałem nad tą samą, cena jest do przyjęcia bo za ok. 500 zł będę miał komplet

z akumulatorem. Dzięki za podpowiedż bo ze mnie elektryk amator, ale parę instalacji

już zrobiłem. myślę, że w przyczepie to sam ją zrobię, już plany mam w głowie.

Teraz tylko na papier a potem do przyczepy.

Jeszcze raz dzięki :dzieki: