Skocz do zawartości

Tapicerka do Niewiadów N126


Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniałem w swojej niewiadówce podsufitkę. Zrobił to serwis w 3-mieście i wyszło elegancko oraz bez zastrzeżeń. Po co się pocić skoro nie ma się wprawy ani odpowiednich narzędzi do wykonywania tego rodzaju prac? Później znajomi przez grzeczność podziwiają wykonany przez nas bubel twierdząc, że wyszło cudownie.

 

Można i tak,ale można też samemu i to lepiej niż fabrycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Napiszę tutaj.

Kiedyś mówiłeś o gąbce dwustronnie klejonej którą zastosował Twój kolega w niewiadówce,nigdzie nie mogłem tego dostać,nie wiesz gdzie on to kupował i za ile?

Ja kupiłem zwykłą gąbkę tapicerską 1cm i mam zamiar najpierw przykleić gąbkę,a na to tą cieńką wykładzinę na butaprem,mam nadzieję,że nie spadnie.

Na sufit styropian 1cm i na to też wykładzina,zobaczymy jak wyjdzie.

Powiedz mi jeszcze czy dużo zchodzi butaprenu na takie klejenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mówiłeś o gąbce dwustronnie klejonej którą zastosował Twój kolega w niewiadówce,nigdzie nie mogłem tego dostać,nie wiesz gdzie on to kupował i za ile?

Dopytam

Powiedz mi jeszcze czy dużo zchodzi butaprenu na takie klejenie.

Wiesz ja miałem stosunkowo mało wykładziny i wyszło mi z półkami 2 puszki 1 l.Ty masz do przyklejenia gąbkę ,styropian i potem wykładzinę.Nie chce cię martwić ale jak dla mnie to odpadnie po 1 zimie(myślę że za dożo rodzajów materiału a co za tym idzie inaczej pracują podczas jazdy i zmian temperatur ,przemyśl to) .Lepiej dołożyć i kopić grubszą wykładzinę mniej kleju i jeden rodzaj materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styropian na sufit tylko,na to wykładzina.

Na ścianę gąbka+wykładzina na to,no jeszcze zobaczymy,zmartwiłeś mnie trochę.

 

Powiedz mi jeszcze,czy te panele na suficie zdają egzamin,nie jest tam bardziej gorąco niż w zwykłej niewiadówce,i konkretnie na jaki klej montażowy kleiłeś?

Ja kombinuję z tym styropianem,ale nie wiem,czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel kleiłem na zwykły klej montażowy za 10 zł tylko parametry pracy są ważne żeby koło 0 stopni były,dalej byłem w te największe upały nad morzem i jak otworzyłem 2 okna i szyber to chłodno było(pamiętaj na suficie dasz styropian to to działa w 2 strony ,może się skraplać od wewnątrz panel też ma swoje 5-6mm i izoluje)

Na ścianę gąbka+wykładzina na to,no jeszcze zobaczymy,zmartwiłeś mnie trochę.

Mam wrażenie że nie da się dokładnie przykleić i zawsze gdzieś będzie pustka.Jeden właściciel 132 przykleił listwy montażowe miedzy nie dał styropian potem na nie dał sklejkę (przykręcił) a potem wykładzinę i to ma sens :zlo:

Niżej są zdjęcie tej 132 i wywietrznik który warto zamontować najlepiej 2 sztuki koszt około 35 zł.

post-15935-imported-a21d0458-c7b8-4299-9c49-0f846da77215_thumb.jpg

post-15935-imported-8e163934-36f2-4e60-96d6-6b81b4716bc8_thumb.jpg

post-15935-imported-7e0e1a96-6f5f-40d8-87fd-e72d79d9dbf4_thumb.jpg

post-15935-imported-f8415d83-cfb6-4f24-814a-b8b7bc5a4229_thumb.jpg

post-15935-imported-fb8f044a-9e0c-4af2-b5dd-9bcf6affce7b_thumb.jpg

post-15935-imported-921af453-7a67-4036-b80d-8e695768e31e_thumb.jpg

post-15935-imported-2643f33c-823f-4b9e-a40e-c84b5f18bd9d_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.