Skocz do zawartości

kemping TRAMP - Świętouść


bodzioklb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

.........................Na innych kempingach takiej animacji nie znajdziesz..................

Jak dla mnie: na szczęście.

Ale ja jestem w stanie zrozumieć twoje potrzeby- są różne gusta i potrzeby co do formy wypoczynku.

Jeden wypoczywa przy dźwiękach natury- inny przy dźwiękach skompresowanego na 96kb/s MP3  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteśmy tu od 5 dni i stacjonujemy od strony drogi wiec mamy cisze i spokój chociaz te animacje dla dzieci to fajna sprawa więc jak dla mnie bajka tylko sąsiedzi troszke późno kończą Polaków wieczorne rozmowy ale za to rano nasz 2 letni synek sie rewanzuje :)

A jak w tym roku wygląda z hałasem? Nadal są te głośne wieczorne animacje na cały regulator z podpitymi basami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystaliście z lokalnej restauracji, smażalni, da się to zjeść i jakie są ceny? Jedziemy z dwójką dzieci i w tym roku zapadła decyzja o wolnym od gotowania :)

Ewentualnie co można uznać za godnego polecenia, pomijając Vikinga w Dziwówku, gdzie byłem w zeszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kemping zacisze w Międzywodziu na ulicy Westerplatte jedziesz do skrzyżowania i skręcasz w prawo i na końcu znowu w prawo za takim ladnym nowym blokiem i po lewej masz ala kemping bo wiekszosc jest tam domków ale budki tez upychaja tylko toalety to późny gierek ale podobnie jest na Trampie mimo ze ma 4gwiazdki (sam nie wiem za co) bo sanitariaty są średnio czyste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Odwiedziłem Trampa na przełomie Lipca i Sierpnia. Osobiście nie polecam tego kempingu, totalny burdel (ustawianie przyczep, samochodu to wolna amerykanka, Podloże piaszczyste z jakimiś tam plackami trawy, albo część zalesiona ),  szalety na niskim poziomie, (jest jakiś główny budynek sanitarny i coś al'a ToyToy ) ogólne przeludnienie, 

Położenie kempingu wg mnie też takie sobie - daleko od ciekawych miejsc. W samym kempingu mamy plac zabaw, który ujdzie w tłoku, jest sklepik jakiś bar boisko do siatki. Może ten kemp. poza sezonem (mniejsze przeludnienie) ma jakiś urok ja niestety go nie dostrzegłem.

To tylko moja subiektywna ocena, bo trzeba przyznać że ludzi, jest tam fullll ;-)

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem Trampa na przełomie Lipca i Sierpnia. Osobiście nie polecam tego kempingu, totalny burdel (ustawianie przyczep, samochodu to wolna amerykanka, Podloże piaszczyste z jakimiś tam plackami trawy, albo część zalesiona ),  szalety na niskim poziomie, (jest jakiś główny budynek sanitarny i coś al'a ToyToy ) ogólne przeludnienie, 

Położenie kempingu wg mnie też takie sobie - daleko od ciekawych miejsc. W samym kempingu mamy plac zabaw, który ujdzie w tłoku, jest sklepik jakiś bar boisko do siatki. Może ten kemp. poza sezonem (mniejsze przeludnienie) ma jakiś urok ja niestety go nie dostrzegłem.

To tylko moja subiektywna ocena, bo trzeba przyznać że ludzi, jest tam fullll ;-)

 

pozdrawiam.

Wraz z rodzinka miałam okazje byc w tym roku  na Trampie od 14-28 lipca. Z całym szacunkiem,czytajac Pana opinię o tym kempingu nie mogłam się nadziwic jak bardzo  jest nieprawdziwa i wypaczajaca prawdziwy jego obraz.

 Po pierwsze: parcel rzeczywiście nie ma,ale to całe szczęscie, bo dzięki temu mozna zajac całkiem spory kawalek pola i cieszyc sie swobodą, a nie ciasnotą.

Po drugie, właśnie w położeniu kempingu tkwi cały urok -  z dala od hałasu i zgiełku, w otulinie lasu-  oczywiscie każdy lubi co innego, a,że trzeba wszędzie dojechac, to tak zwykle bywa ,ze nie ma się wszystkich atrakcji na miejscu.I wcale nie tak do wszystkiego daleko,bo do Miedzyzdrojów 16 km, Swinoujścia 33,5 itd.  .-  

Po trzecie - plac zabaw fajny, nowy , drewniany ,dzieciakom bardzo sie podobał, nie spotkałam na innych polskich kempingach fajniejszych.

W restauracji, bo oprocz baru takowa rowniez jest, serwowane sa dobre polskie potrawy,za niewielkie pieniądze mozna naprawdę smacznie zjesć.

Mozliwe,ze był Pan na kempingu przejazdem, akurat w weekend, bo wowczas rzeczywiście odczuwalny był przypływ turystow, w ciągu dni roboczych zas tlumow nie bylo. Przez całe 2 tygodnie mojego pobytu tam nie zdarzayło się zeby brakło cieplej wody nawet o 24 w nocy.

Warto wspomniec tez,ze na kempingu organizowane są animacje, na wysokości boiska do siatki niesłyszalne wcale, dla moich dzieci- najwazniejszy punkt dnia. Panią Olę, urodzona animatorkę wspominają do dziś i do dziś wlączamy nagrane filmiki, przy ktorych tanczą :)

Dojście do plaży -  minuta, plaża ładna, ludzi sporo jedynie w weekendy.

Dla mnie to były naprawdę bardzo mile spędzone wakacje. Gorąco polecam, z pewnoscią tam wrócę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Witajcie, dołączam się do prośby o informacje z tego roku z kempingu Tramp, chcielibyśmy pojawić się tam na kilka dni z małym dzieckiem i zależy nam na możliwości spania po 22  :hmm: Lokalizacja własnie bardzo atrakcyjna ze względu na las, plaże i brak zgiełku nadmorskiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, dołączam się do prośby o informacje z tego roku z kempingu Tramp, chcielibyśmy pojawić się tam na kilka dni z małym dzieckiem i zależy nam na możliwości spania po 22  :hmm: Lokalizacja własnie bardzo atrakcyjna ze względu na las, plaże i brak zgiełku nadmorskiego...

Powiem tak my byliśmy raz i więcej nie pojedziemy ze względu na to wlasnie że po 22 rzadko jest cicho tu sądzi kasa i bogaci w swoich autach którzy potrafią ścigać alejkami nie patrząc na innych z głośno włączona muzyka-brak reakcji ochrony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo,

 

a czy jest jakaś ciekawa alternatywa w tej okolicy? Pomińmy Viking, Biały Dom i Kemping nr 24 bo te przeglądnąłem już.  W/w Zacisze sprawdzę. Interesują mnie głównie leśne kempingi i większe (postkomunistyczne) OW przyjmujące przyczepy.

 

Dzięki za propozycje. 

Edytowane przez cityflipper (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie musiałem uciekac z dzieciakami z tego pola nie miałem zamiaru ryzykowac zyciem ,drzewa łamały sie jak zapałki pod naporem wiatru ,z tego co  widziałem na własne oczy to ucierpiał jeden namiot na który spadło złamane drzewo ale nikomu nic poważnego sie niestało ,na szybko sie spakowałem do przyczepy i wyjaz z tego pola i urlop zrąbany i powrót do domu może jeszcze wybiore opcie gór ale na to polę szybko się nie wybiorę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.